כותרות אחרונות
Search

רנו מציגה מגאן גראנד קופה עם מנוע חדש !

רנו מציגה : מגאן גראנד קופה עם מנוע חדש !

רנו מציגה מגאן גראנד קופה, משפחתית מפנקת ועוצמתית בסטנדרט של רכב מנהלים, עם מנוע בנזין 1.3 ליטר TCE ומערכות בטיחות מתקדמות.

מחיר של החל מ- 133,990 ₪

 

צילום: יח"צ חו"ל

 

רנו מציגה  גרסאות של מגאן גראנד קופה, המזוהה עם העיצוב היוקרתי והמפואר שלו, מבפנים ומבחוץ. בדגם המגאן גרנד קופה החדש, מנוע Tce 140 חדש, אשר תוכנן להעניק חוויית נהיגה וביצועים מרגשים ומציג נתונים מרשימים –140 כ"ס ומומנט של 24.5 קג"מ אשר זמין כבר מ-1,600 סל"ד. השילוב עם תיבת הילוכים מתקדמת כפולת מצמדים בעלת 7 הילוכים מספק יכולת האצה מרשימה – 9.0 שנ' בלבד מ-0 ל-100. בנוסף, עושה המנוע שימוש בטכנולוגיית הזרקה ישירה (Direct Injection) אשר עוזרת להציג צריכת דלק מרשימה של 20 ק"מ לליטר בנסיעה בין עירונית ע"פ תקן WLTP.

 

צילום: יח"צ חו"ל

 

המנוע החדש תוכנן כך שיעמוד בתקני איכות הסביבה המחמירים אשר הוצגו לאחרונה באירופה.

 

בדגם החדש אבזור מיוחד שיהפוך את הרכב למפואר עוד יותר: עם גג פנורמי נפתח, וחישוקי אלומיניום 18". המגאן גרנד קופה תוצע עם מערכות בטיחות מתקדמות ביותר, הכוללות:  מערכת בלימה אוטונומית, התראת סטייה מנתיב ובקרת שיוט אדפטיבית.

 

צילום: יח"צ חו"ל

 

רועי שחורי סמנכ"ל חטיבת רנו בקרסו מוטורס:"המגאן גרנד קופה היא מכונית משפחתית מהמצליחות בישראל בזכות עיצוב מפואר וחוויית נהיגה מהנה במיוחד. מנוע הבנזין החדש והמתקדם פותח בשיתוף פעולה של קונצרן רנו ודיימלר  ומעניק עוצמה וחיסכון בדלק.  המנוע יוצג בהמשך השנה בדגמי רנו נוספים. הדגמים החדשים מאובזרים במערכות  בטיחות מתקדמות לשמירה על בטיחות הנוסעים. אנו ברנו בטוחים שהשילוב של בטיחות, עוצמת מנוע, חיסכון בדלק ועיצוב יוקרתי הוא הפתרון המושלם למשפחה הישראלית".

 

צילום: יח"צ חו"ל

 

Intense גרנד קופה   133,990 ₪

גרנד קופה Exectutive עם גג פנוראמי נפתח וחישוקי 18"       135,990 ₪