כותרות אחרונות
Search

רשת חנויות סאני היבואנית הרשמית של מוצרי SAMSUNG בישראל הכריזה על פתיחת ההרשמה להזמנה המוקדמת של Galaxy Note8

רשת חנויות סאני היבואנית הרשמית של מוצרי SAMSUNG בישראל הכריזה על פתיחת ההרשמה להזמנה המוקדמת של Galaxy Note8

תעניק הטבה ייחודית בשווי 699 ₪ ל2000 הנרשמים הראשונים: ערכת אביזרים יוקרתית במתנה הכוללת: מעמד טעינה אלחוטי מהיר SAMSUNG, מטען רכב מהיר SAMSUNG, כרטיס זיכרון 128GB וכיסוי אחורי(הכלול בערכת המכשיר)

 

המכשיר יחל להימכר בעולם ב-15 בספטמבר וצפוי להגיע לישראל ב-25 בספטמבר.

 

חברת "סמסונג" ענקית הטכנולוגיה והסלולר, השיקה אמש באירוע חגיגי שהתקיים בניו יורק את Galaxy Note8 מכשיר הדגל החדש של החברה.

 

רשת חנויות  "סאני" היבואנית הרשמית של מוצרי הסלולר של  סמסונג בישראל, הכריזה הבוקר על פתיחת הרשמה להזמנה מוקדמת של המכשיר בחנויות ובאתר החברה. 

 

הרשמה באתר החברה ותשלום של 199 ₪ תבטיח ל-2000 הנרשמים הראשונים את קבלת המכשיר בתוספת חבילת הטבות ייחודית בשווי של 699 ₪ הכוללת:  מעמד טעינה אלחוטי מהיר של SAMSUNG, מטען רכב מהיר של SAMSUNG, כרטיס זיכרון 128GB וכיסוי אחורי (הכלול בערכת המכשיר). כמו כן , הטבה בלעדית נוספת לרוכשים מהיבואן הרשמי  :  תחנת עגינה DEX STATION ב 299 ₪  במקום  799 ₪.

צילום: יח"צ חו"ל

מרגע  הכרזת רשת סאני על פתיחת ההרשמה המוקדמת, נרשמו ב-18 סניפי הרשת ובאתר החברה כבר למעלה מ 400 הזמנות

 

משה פרי מנכ"ל סאני תקשורת :"ה  Galaxy note8 התקבל  באהדה רבה בעולם וגם בישראל אנו חשים כבר היום התלהבות וציפייה מצד הלקוחות . אנו מעריכים כי הnote8 –   צפוי לשבור שיא של הזמנות במסגרת המכירה המוקדמת  ורשת חנויות סמסונג והרשתות הנבחרות נערכות בימים אלו לקבלת המכשירים והמשך תהליך המכירה ".

 

Galaxy Note8  מצויד במסך 6.3" (הגדול ביותר שהיה עד היום למכשיר בסדרה) ,במצלמה כפולה ועט מתקדם המצויד בקצה בעל רגישות משופרת. 

 

את ההזמנה המוקדמת של המכשיר ניתן לבצע ב 18  חנויות סמסונג  ברחבי הארץ,

 באתר החברה וברשתות הנבחרות .

להזמנה המוקדמת באתר "סאני":

http://www.samsungmobile.co.il/landings/note8/NotePage.html#/

 

חברת סאני תקשורת סלולרית, הינה היבואנית והמשווקת הרשמית של מכשירי סמסונג סלולר בישראל והיא בעלת ותק  וניסיון של למעלה מ-20 שנות פעילות בייבוא ושיווק מכשירי סלולר. לרשת 18 חנויות הפרושות ברחבי הארץ,  וכן אתר סחר און ליין המציע רכישת מכשירי סלולר של סמסונג ישירות מהיבואן הרשמי.