כותרות אחרונות
Search

רשת מחסני השוק ו-max (לאומי קארד) חתמו על הסכם להשקת כרטיס אשראי חדש.

רשת מחסני השוק ו-max (לאומי קארד)  חתמו על הסכם להשקת כרטיס אשראי חדש.

הכרטיס יקנה הנחות בלעדיות בחנויות ובאתר הרשת, יאפשר צבירת נקודות על קניות במחסני השוק וקו אופ ויציע הטבות ואטרקציות מגוונות.

 מועדון הלקוחות של מחסני השוק מונה כיום כ-300 אלף לקוחות, והוא צפוי לגדול משמעותית הודות להשלמת המיזוג עם רשת קו-אופ ולהרחבת פריסת הרשת באזורים חדשים.

 

רשת מחסני השוק ו-max (לאומי קארד) משיקות כרטיס אשראי חדש וייחודי אשר יקנה מגוון הטבות ללקוחות הרשת. השקת כרטיס האשראי החדש מהווה חלק ממהלך כולל של הרשת להרחיב את פעילות מועדון הלקוחות, המונה כיום כ- 300,000 איש. מועדון הלקוחות צפוי לצמוח משמעותית עם צירוף לקוחות חדשים, הודות להשלמת המיזוג עם רשת קו-אופ בשבוע שעבר, הממצב את הרשת כרשת החמישית בגודלה בישראל. מחסני השוק עתידה להרחיב משמעותית את הנוכחות שלה באזורים בהם לא הייתה פעילה בעבר, כדוגמת השרון, ירושלים והסביבה.

 

כרטיס האשראי החדש יאפשר צבירה ומימוש נקודות בכל קניה ברשת. המצטרפים החדשים ייהנו מהטבת הצטרפות של עד 200 שקל לקניות ברשת. בשנה הראשונה הכרטיס יהיה פטור מתשלום דמי כרטיס ויעניק הטבות ומבצעים הן ללקוחות מחסני השוק והן ללקוחות קו-אופ. מחזיקי כרטיס האשראי ייהנו ממחירים ייחודיים במגוון קטגוריות ביניהן מחלקת תינוקות וטואלטיקה אשר יציעו מחירים חסרי תקדים, נוסף להצגות ומופעים במחירים אטרקטיביים במיוחד.

 

בנוסף, כרטיס האשראי החדש יציע מגוון שיתופי פעולה והטבות עם חברות מובילות מקטגוריות שונות בכדי להעניק ערך מוסף ללקוחות המועדון בעולמות תוכן מגוונים. מחזיקי הכרטיס ייהנו מכל ההטבות והפינוקים של  maxבמאות בתי עסק ברחבי הארץ, לרבות ארוחות בוקר, כרטיסים לקולנוע, מופעי פנאי ובידור ואטרקציות לכל המשפחה. התכנית החדשה כוללת גם 'פינוקים מסביב לעולם, מגוון רחב של אטרקציות ומוזיאונים ב-12 ערים מובילות באירופה, 'פינוקים טעימים' ומתחלפים בבתי עסק מתחום המזון וכן הטבות שונות בעת ביצוע רכישות אונליין, במגוון אתרים פופולאריים כמו: אסוס, אליאקספרס, איביי, בוקינג ועוד.

 

שלום נעמן, בעלים ומנכ"ל, רשת מחסני השוק, מסר: "אנו שמחים להשיק כרטיס אשראי חדש עם גוף מוביל כמו מקס, מתוך מטרה להעניק ללקוחותינו את הטוב ביותר בין אם מדובר במחירים, איכות וטריות לצד ערך מוסף אשר ייצבר ויאפשר מימוש הטבות במחלקות השונות, לצד הטבות בהופעות ואטרקציות משלימות שכיף לקבל. מהלך זה מושק כחלק מהבעת אמון ומרצון להעמיק את מערכת היחסים עם לקוחותינו הנאמנים. אנו צופים כי מהלך זה יוביל לגידול משמעותי במועדון הלקוחות ובהיקפי המכירות במהלך 2019".

 

רון פאינרו, מנכ"ל max (לאומי קארד), הוסיף: "אני שמח מאד שרשת מחסני השוק בחרה ב-max כשותפה אסטרטגית להשקת כרטיס האשראי של הרשת, המותאם למציאות היומיומית ולתחרות הגואה בענף הקמעונאות בארץ. לקוחות שיבחרו בכרטיס אשראי זה, ייהנו גם מהטבות ברשת המזון וגם מההטבות של  max".

 

הובלת המו"מ והחתימה על העסקה נעשתה על ידי אריאל אורזל מטעם max ועל ידי שאול ושלום נעמן מטעם רשת מחסני השוק.

 

רשת מחסני השוק ו-max לאומי קארד חתמו על הסכם להשקת כרטיס אשראי חדש – צילום: יעל ורד

 

אודות מחסני השוק

רשת מחסני השוק, הנה רשת מזון בפריסה ארצית המונה 66 סניפים מצפת ועד אילת. הרשת, נוסדה לראשונה בשנת 1996 חנכה את סניפה הראשון בעיר באר-שבע. לאחרונה רכשה הרשת את רשת קו-אופ והפכה לרשת השיווק החמישית בגודלה בישראל. מחסני השוק נמצאת בבעלות ובשותפות שווה בין משפחת נעמן  מבאר- שבע לבין משפחת כהן מנתיבות.

 

החברה נמנית בין נותני החסות הראשית של קבוצת הכדורגל- הפועל באר-שבע. הרשת מעניקה במסגרת חברות במועדון הלקוחות הנחות והטבות בתחומי התרבות, הצריכה והספורט. הרשת הצטרפה לפני מספר שנים למגזין דאנס של גלובס אשר דירג אותה בין 100 החברות המובילות והגדולות בישראל.

 

רשת מחסני השוק, הנה אחת מרשתות הדיסקאונט הבולטות בישראל. פועלת רבות על מנת להוזיל את סל המוצרים של לקוחותיה הנאמנים באמצעות מבצעים עמוקים והוזלות בכל הקטגוריות. הרשת מפעילה שירותי אונליין מתקדמים באתר נגיש ונוח המציע שירות מקצועי ומהיר של מוצרים טריים ואיכותיים במחירי סניפי הרשת. בנוסף, מפעילה הרשת בסניפים אחדים את המטבח של ג'ולי, שירותי אוכל מוכן הפועלים במהלך השבוע ומהווים פתרון אולטימטיבי גם לסופי שבוע ולחגים.

 

אודות max מבית לאומי קארד

החברה הינה בבעלות הקרן האמריקאית ורבורג פינקוס שמחזיקה 85% ממניות החברה. מנורה מבטחים, כלל ביטוח וקבוצת אלייד מחזיקות ב- 15% ממניות החברה.

החברה מציעה כיום מגוון רחב של שירותים פיננסים ובכלל זה למעלה- 2 מיליון כרטיסי אשראי ממותגי ויזה ומאסטרקארד העולמיים.

ל-max שיתופי פעולה עם מגוון מועדוני צרכנות ולקוחות מהגדולים והמובילים במשק, בהם: DREAM CARD של קבוצת FOX, מועדון "ביחד בשבילך" של ההסתדרות החדשה, "תמורה" של ארגון המורים, קרנות השוטרים, מועדון בהצדעה – מועדון ההטבות של החיילים המשוחררים, עזריאלי ועוד.