כותרות אחרונות
Search

רשת "מחסני השוק" תציע בכל סניפי הרשת למשך שבוע ימים נייר טואלט טאץ' 30 גלילים, במחיר של 9.90 ₪ בלבד.

צילום: יח"צ "מחסני השוק"

 

33 אגורות לגליל נייר טואלט.

לאור גל ההתייקרות השוטף את המשק אליה התווספה גם קטגוריית נייר הטואלט, רשת מחסני השוק, בצעד חסר תקדים: תציע בכל סניפי הרשת למשך שבוע ימים נייר טואלט טאץ' 30 גלילים, במחיר של 9.90 ₪ בלבד

מוגבל ל- 2 יחידות ללקוח בקניה מעל 199 ₪

 

לאור גל התייקרות השוטף את המשק, אליה התווספה גם קטגוריית נייר הטואלט, רשת מחסני השוק, בצעד חסר תקדים: תציע בכל סניפי הרשת למשך שבוע ימים נייר טואלט טאץ' 30 גלילים במחיר של 9.90 ₪ בלבד. תמחור של 33 אגורות לגליל. המבצע מוגבל ל- 2 יחידות ללקוח ובקניה מעל 199 ₪. בנוסף למבצע נייר טואלט, הרשת החלה במסע מבצעים רחב לקראת חגי תשרי, בין המוצרים שבמבצע בשרים, דבש, שמן, אורז, שתיה קלה, ירקות קפואים ויינות.

 

רשת מחסני השוק, בבעלות משפחות נעמן וכהן, היא אחת מרשתות השיווק הגדולות והמובילות בישראל ומונה 62 סניפים ברחבי הארץ. בשנת 2019 רכשה הרשת את פעילותה של רשת קו-אופ וסניפיה הוסבו  לסניפי "מחסני השוק בשבילך". הרשת מפעילה מועדון לקוחות פעיל המונה קרוב לחצי מיליון לקוחות.

 

מהנהלת רשת מחסני השוק, נמסר "נייר טואלט הוא מוצר צריכה בסיסי שבכל בית אב צורכים אותו ללא יוצא מן הכלל. מדובר באחד המוצרים עם מחזור המכירות הכי גדול בישראל ואחוז החדירה של מוצר זה הוא מהגבוהים בעולם ונושק ל-99%. היקף הצריכה השנתי של נייר טואלט בישראל מבחינה כמותית עומד על 40 מיליון יחידות בשנה ומבחינה כספית, קטגוריה זו מגלגלת  1.2 מיליארד שקל בשנה". 

 

צילום: יח"צ "מחסני השוק"

 

עוד הוסיפו ברשת "נייר טואלט הוא אינו מוצר שניתן לוותר עליו בשום צורה בכדי להוזיל סל קניות ועל כן, מצאנו צורך לתת מענה שיאפשר למשפחות להצטייד עם אלטרנטיבה ראויה במחיר חסר תקדים לאריזת 30 גלילים, כשהעלות לגליל עומדת על 33 אגורות. עד היום, מבצע אטרקטיבי בענף הוגדר כשהוא מתמחר גליל בשקל, כך שזו בהחלט הטבה המעודדת לצרכנות נבונה".

 

אודות רשת מחסני השוק:

רשת מחסני השוק, הנה רשת שיווק מובילה בבעלותן ובניהולן של משפחות נעמן וכהן, אשר הוקמה לראשונה בשנת 1996 בעיר באר-שבע. הרשת מונה כיום 62 סניפים בפריסה ארצית מצפת ועד אילת.  בשנת 2019 רכשה הרשת את פעילותה של רשת קו-אופ ובכך הפכה לרשת השיווק בין הגדולות והמובילות בארץ. סניפי קו-אופ הוסבו לסניפי "מחסני השוק בשבילך".

 

רשת מפעילה אתר סחר מתקדם במקביל לסניפיה וכן, מציעה כרטיס אשראי עצמאי wincard+ בשיתוף חברת max, המשלב הטבות כלליות ומבצעים אטרקטיביים של הרשת. מחסני השוק, מפעילה מועדון לקוחות חזק ופעיל המונה כחצי מיליון לקוחות.