כותרות אחרונות
Search

רשת GOLF& KIDS מצדיעה ל'חינוכית' בשיתוף פעולה נוסטלגי לרגל שנת ה-69 לעצמאות ישראל וציון 51 שנים ל 'חינוכית'

רשת GOLF& KIDS   מצדיעה ל'חינוכית' בשיתוף פעולה נוסטלגי לרגל  שנת ה-69 לעצמאות ישראל וציון 51  שנים ל 'חינוכית'

במסגרת שיתוף הפעולה, נוצרה קולקציית קפסולה בלעדית לילדים ותינוקות, שחוגגת את עולמות התוכן של "החינוכית" בשילוב משפטים מהתוכנית העל זמנית "זהו זה", על בגדי הילדים שנוצרו, לצד דמויות מיתולוגיות מבית החינוכית  כמו קישקשתא, שבי השבלול, אוּזה האווזה, בץ הצב, נולי האפרוח ועוד…

 

צילום: בר שריר

 

 

 

רשת GOLF& KIDS  ו'החינוכית' גאים להציג שיתוף פעולה מרגש, לרגל יום העצמאות, חגיגות 69 שנים למדינת ישראל וציון 51 שנות פעילות של "חינוכית". במסגרת שיתוף הפעולה, הצדיעו מעצבי  GOLF& KIDS  לסדרות הנוסטלגיות שכולנו גדלנו עליהן ובהשראתן עיצבו קולקציית קפסולה בלעדית לילדים ופעוטות. קולקציית הקפסולה מציגה את עולמות התוכן של החינוכית בשילוב משפטים מ"זהו זה", על בגדי הילדים שנוצרו לצד הדמויות מיתולוגיות כמו קישקשתא, הצבר הטלוויזיוני הראשון, שבי השבלול, אוּזה האווזה, בץ הצב, נולי האפרוחה ועוד. 

החינוכית מלווה את ילדי ישראל כבר למעלה 51 שנה, שרובם הפכו הורים של קהל היעד  הנוכחי  מקלאסיקות כמו "רגע עם דודלי" ו"הבית של פיסטוק" ועד סדרות והפקות חדשות שהפכו ל"קאלט" כמו "החפרנים" ו"דן ומוזלי".

צילום: בר שריר

שיתוף הפעולה בין  GOLF& KIDS והחינוכית יציע למכירה קולקציית קפסולה ייחודית לילדים ותינוקות  המביאה לידי ביטוי את ערכי 'החינוכית'.

 במסגרת זו , נבחרו הדמויות המיתולוגיות של 'החינוכית' וקיבלו חיים חדשים באמצעות עיבוד סקטצ'י ציורי ומאד עדכני. שבי, נולי וקישקשתא צוירו בצבעי עיפרון והודפסו על פרטי לבוש. החיבור בין הדמויות על גבי גזרות טרנדיות, בדים רכים ושטיפות כביסה מיוחדות, הולידו קולקציית קפסולה מיוחדת במינה המחברת בין דורות. הפריטים בקולקציה מתאימים לתינוקות ולילדים ומציעים  בגדי גוף שבו קישקשתא יוצא מהכיס ומחייך, גופיות ללא שרוול עם עיבוד וינטג' ודפוס סקטצ'י של 'מה פתאום' לילדים הגדולים.

צילום: בר שריר

 

 

הטלוויזיה החינוכית קיימת ב- DNA של כל ילד שגדל בישראל והיום הוא הורה, באמצעות הזיכרון המתוק של התוכניות האייקוניות ששודרו בשחור לבן, נכנסו ללקסיקון של כולנו וצבעו כל אחר צהריים משעמם בשירים, סיפורים וקטעים מצחיקים. בשנים האחרונות עברה החינוכית מהפכת תוכן ודיגיטל, אשר הבטיחה את  הנגשת כל  תכניה, הן הקלאסיים והן החדשים, לדור הצעיר. מהפכה זו כוללת העלאת עשרות אלפי שעות שידור לערוץ היוטיוב של החינוכית ובהן גם תכניות שלמות ורצועות שירים מכל הקלאסיקות האהובות. במקביל, הפכה החינוכית לערוץ הראשון בעולם שמעלה את כל תכניותיו החדשות לעמוד היוטיוב – עוד לפני שידורן בטלוויזיה. בדרך זו, ממשיכה החינוכית ללוות את ילדי ישראל ואת הוריהם כחלק ממחויבותה לשידור ציבורי אינטליגנטי וחינוכי ,מהנה וחוויתי.  

צילום: בר שריר

טווח מחירים: בגדי גוף – 39.9 ₪, אוברולים – 49.9 ₪,

טי שירט – 39.9 ₪, חולצת ילדים – 49.9 ₪ וגופיית ילדים – 39.9 ₪

ניתן להשיג ברשת חנויות המותג ובאתר גולף קידס:

www.golfkids.co.il