כותרות אחרונות
Search

שדרת מותגים OUTLET חדשה במתחם חוצות המפרץ

שדרת מותגים  OUTLET חדשה תיפתח במתחם חוצות המפרץ, השדרה החדשה שתוקם במרכז המתחם כוללת  10 חנויות של מותגים מובילים

ההשקעה במהלך של 5,000,000 ₪

מתחם הקניות  חוצות המפרץ OUTLET הנמצא בבעלות קבוצת קניוני עופר ואשטרום נכסים, מתרחב ומתחדש בתחילת חודש אפריל ומשקיע סכום של כ – 5,000,000 ₪ בשדרת מותגי אאוטלט חדשה.

 השדרה מתפרסת על שטח של כ- 1,000 מ"ר במרכז המתחם וכוללת 10 חנויות אאוטלט חדשות של מותגים מובילים.

לדברי חיים חורש מנכ"ל חוצות המפרץ: "הקמת השדרה החדשה הינו מהלך אסטרטגי רחב שנועד להכניס למתחם  חנויות אאוטלט חדשות ובכך להגדיל את היצע והתמהיל. לדבריו: "בשל התחרות ההולכת וגוברת באזור הצפון החלטנו להמשיך ולחזק את חוצות המפרץ כמתחם האאוטלט המוביל בישראל".

OUTLET 1

חיים חורש מנכ"ל חוצות המפרץ – מתחם חוצות המפרץ משיק שדרת מותגים חדשה צילום אסף לוי

המותגים שיכנסו כבר בתחילת אפריל לשדרת המעצבים החדשה: קסטרו ילדים מתפרסת על שטח של כ – 100 מ"ר, Weshoes – רשת נעליים בינלאומית מבית "קרוקס", המתפרסת על שטח של כ – 160 מ"ר, Top Ten –   חנות האאוטלט המתפרסת על שטח של כ – 80 מ"ר, סבון של פעם –  זוהי חנות האאוטלט הראשונה של הרשת שתתפרס  על שטח של כ – 80 מ"ר, Hagara –  תיפתח  חנות האאוטלט המתפרסת על שטח של כ – 45 מ"ר.

שדרת המותגים החדשה מתווספת לכ – 60 מותגי אופנה והנעלה אאוטלט הקיימים במתחם.

OUTLET 3

מתחם חוצות המפרץ משיק שדרת מותגים חדשה צילום אסף לוי

מתחם חוצות המפרץ OUTLET – בבעלות קבוצת קניוני עופר ואשטרום נכסים, מהווה את מרכז הקניות הגדול והמרכזי של תושבי הצפון. מרכז הקניות ממוקם בצומת המרכזית המקשרת את חיפה רבתי מדרום, קריות, נהריה ועכו מצפון והיישובים במזרח. המתחם הינו מתחם האאוטלט  הגדול בארץ, בו נמצאים  מותגי האופנה וההנעלה המובילים. בנוסף לחנויות האופנה במתחם, בולטת קטגוריית עיצוב הבית – הכוללת מגוון חנויות ובנוסף אפשרויות  בילוי הכוללות  מגוון מסעדות, מרכז באולינג, מסלול קארטינג ענק ועוד.

לפרטים: חוצות המפרץ OUTLET, רח' החרושת 10 חיפה

04-8723261  / info@lev-www.huzot.co.il