כותרות אחרונות
Search

תאגיד הענק האמריקאי "Ingredion" בשיתוף פעולה אסטרטגי עם "Better Juice" ליישום פתרונות להפחתת סוכר.

פתרונות להפחתת סוכר – מייסדי חברת הפודטק "Better Juice" גלי ירום ודר ערן בליצינסקי – צילום: ניסן חליבה

 

 

תאגיד הענק האמריקאי "Ingredion" בשיתוף פעולה אסטרטגי עם "Better Juice" ליישום פתרונות להפחתת סוכר.

Ingredion מובילה סבב גיוס השקעות מסדרה A עבור Better Juice, להאצת החדרת הטכנולוגיה המתקדמת שפיתח הסטארט-אפ הישראלי להפחתת סוכר באופן טבעי לשוק המיצים האמריקאי.

 

חברת הסטארט אפ מעולמות הפוד-טק "Better Juice ltd". הודיעה על שיתוף פעולה אסטרטגי עם תאגיד הענק (Ingredion Inc., (.(NYSE: INGR ספקית גלובלית מובילה של מרכיבים ותמציות לתעשיית המזון והמשקאות העולמית.

 

"Ingredion" יובילו סבב גיוס השקעות מסדרה A עבור Better Juice אשר יאפשר את האצת החדרת הטכנולוגיה פורצת הדרך להפחתת הסוכר, אל שוק המיצים האמריקאי.

 

טכנולוגיית הפחתת הסוכר פורצת הדרך שפיתחה "Better Juice", ממירה סוכרים פשוטים במשקאות מבוססי מיץ טבעי, תרכיזים ונוזלים אחרים המכילים סוכר. החברה פיתחה טכנולוגיה אנזימטית הנשענת על מספר פטנטים בלעדיים, אשר ממירה סוכרים לסיבים תזונתיים ולסוכרים בלתי ניתנים לעיכול, תוך שמירה על הפרופיל הטבעי של ויטמינים, מינרלים וחומצות אורגניות במוצר הסופי.

 

אומרת גלי ירום, מייסדת ומנכ"לית משותפת בחברת Better Juice: "שותפות חשובה זו עם "Ingredion" מרגשת במיוחד,  היא משתלבת בצורה מושלמת עם האסטרטגיה שלנו לחדור לשוק בצפון אמריקה. ב- Ingredion  התרשמו מטכנולוגיית ה- Non-GMO הבלעדית שלנו ומהשימוש הנרחב שלה במגוון יישומים. מהלך זה ללא ספק יפתח דלתות לחברות מזון ומשקאות המחפשות פתרון טבעי להפחתת הסוכר במוצריהם".

 

אומר נייט ייטס, מנהל תחום הפחתת סוכר ב- Ingredion: "טכנולוגיית Better Juice מוסיפה לחלוטין מימד חדש לפורטפוליו הפתרונות שלנו להפחתת סוכר עבור מותגי מזון ומשקאות מובילים, במטרה לענות על הביקוש המוגבר של הצרכנים להפחתת סוכר", "טכנולוגיה זו מספקת גם ליצרנים אפשרויות רבות יותר להפחתת הסוכר בהצלחה ומבלי להתפשר על הטעם הנהדר, או על הערכים התזונתיים".

 

פתרונות להפחתת סוכר – מייסדי חברת הפודטק "Better Juice" גלי ירום ודר ערן בליצינסקי – צילום: ניסן חליבה

 

תווית נקיה

תהליך המרתם של הסוכרים ידידותי לסביבה, מפחית את הסוכר במיצים טבעיים בין 30% עד-80% והופך אותם לסיבים פרוביוטיים ולתחליף סוכר טבעי. הוא רותם פעילות אנזימטית טבעית במיקרואוגניזמים שלא עברו הנדסה גנטית (Non GMO ) להמרת חד-סוכרים ודו-סוכרים (פרוקטוז, גלוקוז וסוכרוז) לסיבים פרוביוטיים טובים יותר עבור גוף האדם ולמולקולות אחרות, שאינן ניתנות לעיכול. פריצת דרך זו מובילה לתהליך פשוט להטמעה בשרשרת ייצור המשקאות, השומרת על הטעם הטבעי ועל המינרלים והויטמינים הטבעיים שבמיץ.

 

מסביר ד"ר ערן בלצ'ינסקי, מייסד ומנכ"ל משותף ב- "Better Juice": ברית זו תאיץ את מסע היציאה שלנו לשוק, תמיכת ההון של Ingredion תאפשר לנו להרחיב את הטכנולוגיה שפיתחנו לנוזלים נוספים בעלי מקורות טבעיים של סוכר, כמו חלב, בירה ויין".

 

הישג זה מגיע בעקבות השותפות המבוססת של Better Juice עם GEA Group, אחת מספקיות טכנולוגיית עיבוד המזון הגדולות בעולם. מאז 2022, הטכנולוגיה פורצת הדרך של GEA Better Juice Sugar Converter Skid נכללת במרכז החדשנות של GEA בהאוס, גרמניה. Better Juice משתפת פעולה עם GEA לייצור הביוריאקטור, ויחד הם מתקינים את הטכנולוגיה המתקדמת במתקני ייצור של לקוחות רבים.

 

 Better Juice מוכנה למסחור

הפתרון הטכנולוגי של Better Juice התקדם בהצלחה לקנה מידה מסחרי בארצות הברית. בשנים האחרונות הוא אף הוכיח את יכולות שיתוף הפעולה המוצלחות עם יצרני מיצים הן בארצות הברית והן באסיה, כך שכיום חברות אלו ניצבות במקום המאפשר להן להתקדם לשלב הבא של המסחור. Better Juice במוכנות מלאה כעת לשלב החדירה לשוק, עם יכולת מוכחת לעבד 250 מיליון ליטר של מיץ בשנה.

 

Better Juice השיגה אבני דרך חשובות בשנתיים האחרונות ומיצבה את עצמה כחברה המובילה להפחתת סוכרים פשוטים ממקורות טבעיים", מציין אמיר זיידמן, סמנכ"ל פיתוח עסקי  The Kitchen Hub"כך גם העיתוי מושלם ומספק מענה לצורך הגובר של צרכנים השואפים לצמצם סוכרים פשוטים בתזונה שלהם".

 

אודות Better Juice

חברת הסטראט אפ הוקמה בשנת 2018 על ידי צוות ביוכימאים ומיקרוביולוגים מהתעשייה ומהאוניברסיטה העברית בירושלים, במטרה לסייע ליצרני משקאות לייצר מיץ פירות טוב יותר ובריכוז סוכר מופחת הודות לפטנטים ייחודיים שהיא פיתחה. החברה מומנה ונתמכה בתחילת דרכה על ידי The Kitchen Hub חממת הפוד-טק של קבוצת שטראוס, וגייסה 8 מיליון דולר בהשקעות סבב ה- SEED. בשנה האחרונה הקימה  Better Juiceמפעל מתקדם, בכדי לשרת את לקוחותיה בצורה מיטבית.

 

בין שותפי Better Juice: The Kitchen Hub של קבוצת שטראוס, Maverick ventures Israel, ש. שסטוביץ, IAngeles, NEOME–Women's Investing Club, Semillero Partners LLC, theFoodTechLab (TFTL). מרבית המשקיעים שהשתתפו בסבב ה-Seed  יצטרפו גם לגיוס סדרה A, כולל גם את חברת Emil Capital Partners מקונקטיקט.

 

לאתר הבית של החברה: https://www.better-juice.com/

 

אודות "Ingredion":

Ingredion Inc.  NYSE: INGR)) שבסיסה בפרברי שיקגו, היא ספקית פתרונות מרכיבים עולמית מובילה המשרתת לקוחות ביותר מ-120 מדינות, בשנת 2022 הציגה מחזור מכירות שנתי של כ- 8 מיליארד דולר נטו. Ingredion הופכת דגנים, פירות, ירקות וחומרים צמחיים אחרים לפתרונות ורכיבים בעלי ערך מוסף לשווקי המזון, המשקאות, התזונה לבעלי חיים, הבירה והתעשייה.

 

חברתIngredion  מחזיקה מרכזי חדשנות Ingredion Idea Labs® הממוקמים ברחבי העולם ומעסיקה  כ-12,000 עובדים. Ingredion משתפת פעולה עם לקוחותיה במטרה להגשים את חזונה לשלב בין אנשים, טבע וטכנולוגיה כדי לשפר את איכות החיים.

 

לאתר הבית של החברה: https://www.ingredion.com/