כותרות אחרונות
Search

תנובה חוגגת יום הולדת 90 ומציגה מהדורה נוסטלגית מיוחדת

תנובה מציינת 90 שנות עשייה ומשיקה מהדורה מיוחדת של מוצרי הדגל שלה באריזות נוסטלגיות

חברת תנובה מציינת 90 שנה של פעילות ועשייה, משיקה את מוצרי הדגל שלה באריזות שעוצבו בסגנון נוסטלגי ועוטרו בכרזות פרסום של מוצרי החלב מעשורים קודמים. האריזות החדשות יוצעו למכירה במהדורה מיוחדת, החל מה 15/5 ועד לחג השבועות. המהדורה תכלול כ 40 מוצרים, בהם: חלב, קוטג', גבינות לבנות, שמנת חמוצה אשל וגיל. המוצרים ישווקו בכל רמות הכשרות.

tnuva 4

אייל מליס, מנכ"ל תנובה: במשך 90 שנותיה, תנובה היא חלק בלתי נפרד מההוויה והחברה הישראלית ומוצריה נצרכים בכל בית בישראל. תנובה תמשיך לפעול באחריות ומחויבות מתמדת לצרכניה ולקהילה אותה היא משרתת"

אייל מליס, מנכ"ל קבוצת תנובה: "בימים אלו תנובה מציינת 90 שנה של עשיה ענפה, בהן מילאה תפקיד חשוב בפיתוח החקלאות, התעשייה והמשק הישראלי והפכה להיות חלק בלתי נפרד מציוני הדרך של התרבות והמורשת הישראליים. מאז ועד היום, מוצרי תנובה נמצאים כדרך קבע בכל בית בישראל והפכו להיות סמל שאין שני לו לשיתוף פעולה פורה עם כל עובדי המשק ובהם חקלאים, רפתנים ואלפי עובדים אשר בעבודה מאתגרת סייעו בידינו לייצר מוצרי חלב טריים, איכותיים וחדשניים ויחד נמשיך לפעול מתוך תחושת אחריות ומחויבות מתמדת לצרכנים ולקהילה."

tnuva 2

ענת גרוס שון, מנכ"לית חטיבת החלב: "כחברה ששורשיה נטועים בחברה הישראלית, בחרנו לציין את חגיגות ה-90 שנה של תנובה במהדורה נוסטלגית שלוקחת את הצרכן למסע אל העבר. במשך 90 שנה תנובה פיתחה ויצרה לצרכן הישראלי מאות מוצרים שמגדירים את הטעם שלנו ומהווים חלק בלתי נפרד מחיי היום יום של כולנו. המוצרים באריזות הנוסטלגיות הן סמל לזיכרונות ילדות, לימי הקמת המדינה, לציוני דרך ישראליים ולשפה העברית."

tnuva 3

מאז 1926, תנובה מובילה את שוק המזון הישראלי, תוך פיתוח והנעת ענף החקלאות. החברה מייצרת ומשווקת מגוון מוצרים בקטגוריות שונות בדגש על קטגוריית מוצרי החלב על כל סוגיו, ומספקת לצרכנים מענה רחב לרבות חלב, קוטג', גבינות צהובות, משקאות חלב, מעדנים, גבינות רכות ועוד.

tnuva 5

שמונה דברים שכדאי לך לדעת על תנובה:

  • תנובה מייצרת ביום כמיליון ליטרים של חלב טרי.

  • קוטג' תנובה הושק ב 1962 באריזת קרטון בעיצובם של האחים שמיר, שעיצבו גם את סמל המדינה.

  • הלוגו המופיע על המהדורה הנוסטלגית עוצב ברוח הלוגו שהושק ב 1976 – האות ת` מופיעה בשלושה עיגולים: הירוק מסמל את ענפי הפירות, הירקות והדגים, האדום – את ענף הלול, הבשר והביצים, והכחול את החלב ומוצריו.

  • העובד המבוגר ביותר בתנובה הוא בן 78 , הצעיר ביותר הוא בן 19.

  • העובד הכי ותיק בתנובה עובד בה כבר 50 שנה

  • ב 1967 קיבלה תנובה את "אות מלחמת ששת הימים" על פועלה בזמן המלחמה.

  • השיר "האוטו שלנו גדול וירוק" שהפך לקלסיקת ילדים נכתב ע"י פניה ברגשטיין ב 1940 בהשראת המשאית הירוקה של תנובה שחילקה ביצים וחלב ברחבי עמק יזרעאל.

  • מקצוע החלבן הפך לנוסטלגיה עם המעבר הסופי לאריזות חלב בשקיות ניילון בראשית שנות ה-70