כותרות אחרונות
Search

תערוכת הצעצועים המרכזית והגדולה בישראל, Toy Time בהפקת מרכז הירידים תל אביב

ברבי, פוקימון, פאואר- ריינג'רס, רחפנים ועוד….

מה יהיה הטרנד הבא בעולם המשחקים?

תערוכת הצעצועים המרכזית והגדולה בישראל, Toy Time בהפקת מרכז הירידים תל אביב, הציגה ומציגה את מיטב החידושים והפיתוחים בתחום המשחק והיצירה בעולם הילדים והתינוקות, לקראת חנוכה ופורים. לראשונה, הציגו בתערוכה, "אילנית" שיווק צעצועים, "משחקי יצירה" וחברת "הוט סטאף", מהוותיקות והגדולות בתחום.

 

חידושים אלו נחשפו לראשונה בתערוכת הצעצועים הגדולה toy time בהפקת מרכז הירידים תל אביב, התערוכה המובילה והגדולה בישראל המארחת תחת קורת גג אחת את מיטב היצרנים והיבואנים בתחום הצעצועים, המשחקים ומוצרי הילדים והתינוקות

toytime-1-%d7%a6%d7%99%d7%9c%d7%95%d7%9d-%d7%9b%d7%a4%d7%99%d7%a8-%d7%a1%d7%99%d7%95%d7%95%d7%9f 

עו"ד תמיר דיין, מנכ"ל מרכז הירידים: "המיקום האטרקטיבי, יחד עם שטחי התצוגה הנרחבים מספקים למציגים, ולמבקרים, חוויה שאין בשום מקום אחר בארץ."

.

יצרני ויבואני הצעצועים המובילים בישראל, נערכים לקראת חנוכה ופורים והציגו בתערוכת Toy Time  את מיטב החידושים האחרונים של תעשיית המשחקים לילדים לשנה הקרובה.

.

התערוכה מתקיימת בין התאריכים 21-23 בנובמבר, בביתן 2, בהפקת מרכז הירידים תל אביב. התערוכה כוונה לקהל המקצועי ולקניינים בתחום הצעצועים, כך שמרבית המוצרים טרם הגיעו למדפים והם הוצגו לראשונה בתערוכה.

.

לאור הצלחת התערוכה בשנים האחרונות, הצטרפו השנה למציגים גם "אילנית שיווק צעצועים", "משחקי יצירה" וחברת "הוט סטאף", מהוותיקות והגדולות בתחום הצעצועים והפנאי לילדים. החברות הציגו, לצד מוצרים מוכרים ואהובים, גם את קו המוצרים החדש שלהם לעונת חורף 2017. לצד חברות אלה, הציגו עוד עשרות יבואנים ויצרנים נוספים מתחום הצעצועים, משחקי חשיבה, מוצרי תינוקות, ועוד…

.

החידושים שהוצגו בתערוכה נעו על המנעד הרחב שבין משחקי קופסא קלאסים ומחודשים, לצד משחקי התפתחות, חשיבה ואסטרטגיה חדשים, דמויות חדשות ומוכרות מעולם הילדים, ועד לרחפנים וגאדג'טים חדשים אשר  נחשבים לדור הבא בעולם המשחקים. שינוי נוסף ביחס לתערוכות קודמות הוא הפנייה לעולם המשחקים וההמחשה לחינוך הא- פורמלי. כאן ניתן היה למצוא אמצעי המחשה כמו בובות אצבע, ובובות גדולות יותר, המסייעות להעברת מסרים ולהמחזה.

.

עו"ד תמיר דיין, מנכ"ל מרכז הירידים תל אביב: "מרכז הירידים מהווה את מרכז התערוכות הגדול בישראל. ככזה, חשוב לנו להוביל לא רק באירוח התערוכות הגדולות והאטרקטיביות ביותר בישראל, אלא גם בהפקה עצמית של תערוכות מסוג זה. תערוכת Toy Time נחשבת כבר שנים לתערוכת הדגל בארץ בתחום זה, ומדי שנה אנו רואים עוד ועוד חברות המבקשות להצטרף ולהציג אצלנו. המיקום האטרקטיבי, יחד עם שטחי התצוגה הנרחבים מספקים למציגים, ולמבקרים, חוויה שאין בשום מקום אחר בארץ. התערוכה  הציגה את החידושים לקראת חנוכה ופורים, הנחשבים לחגים אטרקטיביים במיוחד בקרב הילדים והוריהם"

.

בין המציגים והחידושים בתערוכת TOY TIME ניתן  למצוא  את:

.

שם החברה: תה ולימון

שם המוצר: סיר לכת

 

על המוצר:  מדובר בסיר מתקפל ומתכלה לילדים הזקוקים לשירותים מחוץ לבית, בכל מקום ובכל עת. הסיר מקופל קטן, קל וניתן לקחת אותו בכל תיק.  אופן השימוש מתאים גם הוא, לימי טיול ושהייה בשטח הפתוח, פשוט וקל לפתיחה, גדול, יציב וחזק.

הסיר מכיל מושב קרטון מתקפל לשימוש רב פעמי ו 4 שקיות חד פעמיות:

כשנגמרות השקיות בערכה, ניתן להשליך את מושב הקרטון לפח המחזור – או, להמשיך ולהשתמש במושב עם כל שקית רגילה. אין צורך לקנות שקיות מיוחדות. נוח היגייני ופרטי, מתאים במיוחד לתקופת הגמילה מחיתולים אך גם פתרון לשירותים נוחים עבור ילדים גדולים בתנאי שטח. הסיר פותח ומיוצר בישראל בתמיכת קרן תנופה של המדען הראשי.

מחיר: 35-40 ₪

גילאים: לילדים מגיל 1.5 ועד 6 שנים

איפה ניתן להשיג:  נמכר בחנויות מובחרות בארץ ובחו"ל

.

שם החברה: נתת קיבלת

שם המוצר: אם… אז…

על המוצר: משחק פיתוח חשיבה לוגית, הבנת קשרי סיבה ותוצאה (אם… אז…), עידוד חשיבה יצירתית וגמישות מחשבתית.

במשחק 40 קלפים מאוירים בדמויותיהם של רוני, אנה וחבריהם מהאנימציה: "משחקי החשיבה של רוני" ומאפשרים לילדים הצעירים ליהנות ממשחק רביעיות שאינו כולל צורך בידע מוקדם של קריאה. הקלפים מציגים קשרי סיבה ותוצאה (אם-אז) ומעודדים את הילדים להמציא פתרונות יצירתיים שיאפשרו להם להשלים רביעייה.

המשחק נועד לפתח יצירתיות ויכולת חשיבה מורכבת. חקנים מתקדמים כולל המארז עצות נוספות לפיתוח חשיבה לוגית באמצעות המשחק.

מחיר:

גילאים: 4-8

.

שם החברה: נתת קיבלת

שם המוצר: יש רצון? יש צורך!

על המוצר:  48 הקלפים במשחק "יש רצון? יש צורך!" מזמינים את המשתתפים לדיאלוג ומאפשרים להם להבדיל בין רצון לבין צורך. בעוד הרצון  קשור לביצוע פעולה (רוצה/ לא רוצה לעשות), הצורך הוא שמניע אותנו לפעולה. הוא עונה על השאלה: לשם מה אנו רוצים או לא רוצים? בירור הצורך מעודד גמישות מחשבתית ולא פעם מסייע לפתור קונפליקטים. מטרתו של המשחק לפתח חשיבה יצירתית, כושר הביטוי, שיפור התקשורת הבינאישית והתנסות בטיעון לוגי.

במהלך המשחק המשתתפים יכולים לברר עם עצמם אם הם רוצים או לא רוצים להשאיר אצלם את קלף הרצון שהתקבל מהקופה, לעומת זאת את קלפי הצורך הם מתבקשים לא להעביר הלאה עליהם להציע שתי דרכים חלופיות למימוש הצורך המתואר בקלף. המנצח הוא מי שהצליח להשאיר אצלו הכי הרבה קלפים של צורך. שילוב בין משחק מהנה למשחק חינוכי שמלמד את הילדים להביע את עצמם

.

שם החברה:  גאוני

שם המוצר: פשוט לאיית

על המוצר:  החברה מתמחה בפיתוח, עיצוב וייצור משחקי קופסא לימודיים ומהנים. המשחקים קלים ומתאימים לנסיעה ברכב ולחופשה.

פשוט ABC– משחק התאמה מגנטי ללימוד האותיות.

המשחק מלמד את האותיות  ב-4 שלבים אותם צריך לעבור במשחק:שלב 1-זיהוי האותיות הקטנות והגדולות שלב 2- משחק הזיכרון לתרגל התאמת האותיות. שלב 3- התאמת אות פותחת/סוגרת לתמונה. שלב 4 – התאמת אות גדולה לקטנה עפ"י התמונה בלוח.

מחיר: 69.9 ₪

גילאים:  גילאי 6 ומעלה

איפה ניתן להשיג: ניתן להשיג בחנויות וברשתות המובחרות.

.

שם החברה: גאוני

שם המוצר: משחק קלפי שלישיות מ- A  עד –  Z

פירוט:  המשחק מעודד ומחזק את הקריאה באנגלית, המשחק כולל שלישייה מכל אות, המשחק מעשיר את הידע ואוצר המילים באנגלית.

מחיר: 59.9 ₪

גילאים: גילאי 6 ומעלה

איפה ניתן להשיג: ניתן להשיג בחנויות וברשתות המובחרות

.

שם החברה: ב.ב קשרים

שם המוצר: Jungle Heroes

פירוט: קולקציית צעצועים מרהיבה, הכוללת דמויות חברים חדשים ומשעשעים מעולם הג'ונגל.

הדמויות המובילות של סדרת הצעצועים הם : הדביבון השמח, צפור התוכי המגושם מסוג טוקן  ופנדה חמוד. דמויות אלה הם החברה המושלמת לתינוק הרך במפגש הראשוני שלו ב- "ג'ונגל של העיר" או בטיולי הטבע המהנים.

גילאים: תינוקות

.

שם החברה: ב.ב קשרים

שם המוצר: ספארי

על המוצר:צוות הפיתוח של צעצועי החברה "תפסו" שמש באפריקה עם קולקציית ספארי מרהיבה בדמויות מובילות של קופים קטנים, ג'ירפות ופילים וחשבו על כל מה שיבשת הסבנה הפראית יכולה להציע לתינוקות הנולדים.  אין סיבה לחוקרים הקטנים לפחד… להפך : צבעוני, רך ומחבק- אלו הם הצעצועים מהעולם המרהיב של ממלכת הספארי.

גילאים: תינוקות

.

שם החברה: ב.ב קשרים

שם המוצר: טרמפולינת mamaRoo  לתינוקות

על המוצר:  טרמפולינה לתינוקות מבית המותג 4 moms הניתנת להפעלה גם באמצעות אפליקציית 4 moms המאפשרת להפעיל את הטרמפולינה מרחוק עם התנועה ומוסיקה לפי בחירתכם.

מחיר: 1599 שקלים

גילאים:  מגיל לידה ועד משקל 9 ק"ג

איפה ניתן להשיג: ברשתות המובילות למוצרי תינוקות, בחנויות המובחרות ברחבי הארץ ובאתר החברה    www.bbk.co.il

.

שם החברה: ב.ב קשרים

שם המוצר: נדנדות יוקרתיות בעלות טכנולוגיה מתקדמת

על המוצר  הנדנדות בעלות מראה מעוצב ועכשווי ומציעות את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום נדנדות לתינוקות מגיל לידה, בישראל וכוללות:

מושב רחב ונוח עשוי קטיפה רכה ונעימה, כולל תומך ראש נשלף ותוספת של מושב הקטנה קטיפתי הניתן להסרה וניקוי.יכולת תנועת נדנוד מצד אל צד, המחקה את תנועת הנדנוד העדינה והמרגיעה של אמא וגם רטט מרגיע. שתי מהירויות תנועה עם מנגנון הנקרא TRUE SPEED המאפשר לשמור על אותה מהירות נדנוד שנקבעה מראש, ללא קשר למשקל הילד.

הנדנדות כוללות טכנולוגיה היברידית המאפשרת חיי סוללה ארוכים מאוד (ולכן חוסכת כסף ואנרגיה).  עם הפעלת הנדנדה מגנט בגוף הנדנדה נכנס לפעולה וממשיך את תהליך הנדנוד. 11 נעימות ( 8 מנגינות ו-3 צלילי טבע ) עם כפתור בקרה של עוצמת הקול. לנדנדות מובייל  מתכוונן הכולל תאורה צבעונית מתחלפת ומאיר גם בחשיכה בתוספת בובת קטיפה חברית.שלוש אפשרויות של טיימר: 30 דקות, 45 דקות, 60 דקות, וכן, שלושה מצבי ישיבה לרבות מצב שכיבה מלאה ובעלות 5 רצועות בטיחות להגנה.

מחיר: 899 ₪

גילאים: מגיל לידה ועד משקל 9 ק"ג

איפה ניתן להשיג: ברשתות המובילות למוצרי תינוקות, בחנויות המובחרות ברחבי הארץ ובאתר החברה    www.bbk.co.il

.

שם החברה: ב.ב קשרים

שם המוצר:  סדרת הצעצועים BABYFHEN

פירוט: Jungle Heroesקולקציית צעצועים מרהיבה, הכוללת דמויות חברים חדשים ומשעשעים מעולם הג'ונגל. הדמויות המובילות של סדרת הצעצועים הם  הדביבון השמח, צפור התוכי המגושם מסוג טוקן ופנדה חמוד. דמויות אלה הם החברה המושלמת לתינוק הרך במפגש הראשוני שלו ב" ג'ונגל של העיר " או בטיולי הטבע המהנים.

כמו כן, יציגו קולקציית ספארי מרהיבה בדמויות מובילות של קופים קטנים, ג'ירפות ופילים.

גילאים: מגיל לידה

איפה ניתן להשיג:  ברשתות המובילות למוצרי תינוקות, בחנויות המובחרות ברחבי הארץ ובאתר החברה    www.bbk.co.il

.

שם החברה: ב.ב קשרים

שם המוצר: GO GRIPPERS

על המוצר  סדרת הצעצועים החדשה מבוססת על הקונספט המצליח של צעצועי אובול לתינוקות, מותג הנחשב כיום לסיפור הצלחה בממדים עולמיים. יתרונם המהותי של צעצועי אובול, כמו גם של הסדרה החדשה, מתבססים  על החומר ממנו עשויים הצעצועים (פלסטיק ייחודי, רך וגמיש למגע ומישוש), עיצוב  מיוחד של לולאות גיאומטריות (סימן היכר של המותג )המאפשרות קלות רבה לאחיזה ומשחק עצמאי מהנה, מגוון מרקמים למישוש וחקירה וצבעים בולטים. בסדרה החדשה יוצגו דוגמאות שונות של רכבים: רכב אמבולנס, רכב משטרה, רכב ביה"ס, רכב מרוץ אדום, רכב מרוץ וורוד ועוד. רכבי המשחק הללו מאפשרים חווית משחק משמעותית הרבה יותר ממשחקי רכב ממוצעים, מפתחים את הדמיון , מאפשרים משחקי תפקיד ומחזקים את מכלול הכישורים של התינוק.

מחיר: החל מ 39.90 ₪ (משתנה לפי סוג וגודל הצעצוע)

גילאים: מגיל 10 חודשים ומעלה

איפה ניתן להשיג:  ברשתות המובילות למוצרי תינוקות, בחנויות המובחרות ברחבי הארץ ובאתר החברה    www.bbk.co.il

.

שם החברה: חברת פוקסמיינד

שם המוצר: משחקי ההרכבה Meccano

פירוט:  ערכות ההרכבה של Meccano מיועדות למהנדסים של המחר, הן מעניקות השראה וחוויית בנייה מגוונת ומעשירה, הכוללת בנייה של מגוון דגמים של כלי רכב מגוונים,ההרכבה פורצת את מגבלות הבנייה ונותנת מעוף לדמיון וליצירתיות. העיקרון המנחה של החברה הוא שעם הכלים הנכונים, לכל ילד יש הזדמנות לבנות את העתיד. 

הערכות שימכרו בישראל הם: ערכות לבניית מכוניות מרוץ, ערכות לבניית רכבי שטח, ערכות לחילוץ אווירי, ערכה לבניית ספיידר של פרארי, ערכה לבניית אופנוע דוקאטי ועוד. בעתיד החברה תשווק בארץ ערכות הרכבה בתחום הרובוטיקה שינועו באמצעות סוללות ושלט.

מחיר: 99-200 ש"ח לערכה

גילאים:  מגיל 10 ומעלה

איפה ניתן להשיג:  להשיג בחנויות הצעצועים המובחרות

.

שם החברה: חברת פוקסמיינד

שם המוצר:  מגפורמס ערכת טנק וערכת לד 

על המוצר  בערכת הטנק הממונע הילדים מתנסים בהרכבה של טנק שלאחר מכן ניתן באמצעות סוללות ושלט לשחק עימו ולהסיע אותו ממקום למקום, בעידן הדינוזאורים הילדים חוקרים ומתנסים בחיבור של 40 חלקים שונים ליצירת מודלים תלת מימדיים מדהימים של דינוזאורים. בערכת הלד הילדים נהנים מחלקים מגנטיים צבעוניים, גדולים וזוהרים בחושך שיסקרנו וירתקו אותם בזמן המשחק. בערכת הדינוזאורים ניתן להרכיב 6 דגמי דינוזאורים ובערכת הטנק ניתן להרכיב 10 דגמים. 

מחיר: 269 ₪ לערכה

גילאים: מגיל 3 ומעלה

איפה ניתן להשיג: להשיג בחנויות הצעצועים המובחרות

.

שם החברה: חברת פוקסמיינד

שם המוצר: כיפה אדומה

על המוצר:  משחק חידות המבוסס על הסיפור של כיפה אדומה- כל שחקן בוחר חידה מחוברת החידות, מניח את חלקי המשחק על לוח המשחק בהתאם לקלף החידה. על שחקנים ליצור מסלול אשר מוביל את כיפה אדומה לביתה בהתאם לכתב החידה, הפיתרון הולך ונעשה מורכב יותר ככל שמתקדמים במשחק. המשחק כולל 48 חידות, 24 עם כיפה אדומה, 24 חידות בהן הזאב מצטרף וספר צבעוני במיוחד עם טוויסט בסיפור

גילאים: גילאי 4-8

איפה ניתן להשיג:  להשיג בחנויות הצעצועים המובחרות

.

שם החברה: חברת פוקסמיינד

שם המוצר: ד"ר יוריקה

על המוצר:  משחק חשיבה חדש לכל המשפחה מציע שיפור מיומנויות חשיבה מהירה, ראיה חזותית, ופיתוח החשיבה הלוגית באמצעות משחק חדש – רווי בדימיון, המדמה תנאי מעבדה.

מטרת המשחק היא להעביר את הכדורים הצבעוניים בין מבחנה למבחנה מבלי לגעת בהם באמצעות הידיים כך שתיווצר הנוסחה המתאימה בהתאם לנוסחה אשר מופיעה על גבי הקלף הנבחר מערימת הקלפים.

מחיר: 99 ₪

גילאים: לגילאי 6 ומעלה

איפה ניתן להשיג:  להשיג בחנויות הצעצועים המובחרות

.

שם החברה: "חלום לי" “DreamBow”

שם המוצר: משחקי "חלום לי", משחק "SO DO YOU"

הסבר על המוצר: DreamBow היא חברת תוכן ישראלית שמטרתה להעשיר ולהעצים ילדים והורים בזמן האיכות שלהם. כל המוצרים ב DreamBow הם פיתוח ישראלי מקורי, משחקי החברה מומלצים על ידי מכון אדלר ונוצרו בליווי פסיכולוגית קלינית לילדים. משחקי "חלום לי" – מומלצים ע"י מכון אדלר, פותחו על ידינו בארץ בעזרת פסיכלוגים ומשווקים בהצלחה כבר ב 8 ארצות – עכשיו גם בארץ. משחק "SO DO YOU" –משחק חברתי ומשפחתי להכרות, צחוק והנאה. משחק חדש פרי פיתוחו של ד"ר יוסי קדמי. המשחק מעוצב בקופסא מהודרת ובו 165 קלפים מעוצבים וקוביית משחק ייחודית ובו שאלות העוסקות בנושאי חיים שונים., עבר, הווה, עתיד, שאלות שמחברות לתחושות טובות ושאלות המעלות צחוק והנאה.

מחיר: החל מ 50 ₪ ועד 139 ₪ לצרכן

גילאים: משחקים לכל המשפחה – התמחות בגילאי הגן והכתות הנמוכות של ביה"ס היסודי

איפה ניתן להשיג: בכ-1000 נק' מכירה בארץ כולל רשתות ספרים, חנויות צעצועים, אתרי אינטרנט שמוכרים משחקים וכמובן באתר שלנו