כותרות אחרונות
Search

תערוכת Agro Mashov" 2020" תיערך ב – 16-17.6 באקספו ת"א

צילום: איקי דינו

 

תערוכת Agro Mashov" 2020"

איפה תיחשף עגבניה ורודה?

טכנולוגיה שמתבססת על דאטה של 1000 שנה?

איפה תפגשו משלחות מכל העולם שיבואו לעשות עסקים?

כל התשובות ועוד… בתערוכת Agro Mashov" 2020" שתיערך ב – 16-17.6 באקספו ת"א

12,000 משתתפים מכל קצוות השוק החקלאי: מגדלים, קניינים, מקבלי החלטות, קמעונאים וסיטונאים, יבואנים, משפיענים ועוד רבים אחרים צפויים להשתתף ב – "Agro Mashov " . התערוכה, שנערכת זו השנה ה – 30 ברציפות צפויה להיות מעניינת במיוחד היות והמארגנים, קבוצת משוב, מודעים למצב החקלאות המאתגר בישראל.

 

 

חיים אלוש – צילום ארכיון: אבי בר

 

חיים אלוש, מייסד ומנכ״ל "אגרו משוב" 2020: ״באגרו משוב 2020 נאפשר לכל חקלאי להכיר את כל הכלים והשיטות להפוך משק חקלאי למותג רווחי. המפגשים המיוחדים מתקיימים באולמות מקורים וממוזגים והאווירה המשוחררת מאפשרת למשתתפים לחזק קשרים קיימים וליצור קשרים חדשים. באי התערוכה ייחשפו לכל החידושים הטכנולוגיים והפיתוחים החקלאיים״ 

״אגרו משוב״ הפכה במשך השנים למפגש פסגה לקניינים, למשווקים ולמגדלים הנפגשים בכל שנה למפגש עסקי בעל חשיבות מיוחדת. אגרו משוב היא גם הבמה המובילה לכל מי שמעוניין להתעדכן בחדשנות בעולם החקלאות, הטכנולוגיה והאג-טק.

תערוכת "אגרו משוב" היא המקום היחיד שמאגד למשך יומיים את כל קשת העוסקים במלאכה מחקלאי ועד משווק, מסטארט-אפיסט ועד משקיע.

השנה ייערכו במקביל לתערוכה גם כנסים מקצועיים. כך, למשל ייערך כנס "Mtech" שיסייע להבין מה מחפשים המשקיעים אצל יזמי אג-טק וקלינטק? הכנס יענה על שאלות כדוגמת גיוס הון, הנפקה או מכירה, איך ישפיע המחסור העולמי במזון ובמים על חברות האג-טק והקלינטק ועל אסטרטגיות הגיוסים של קרנות ההון סיכון? ועוד…

 

צילום: איקי דינו

 

הכנס המרכזי בתערוכה יהיה כנס התמר הבינלאומי. התמר הינו אחד מענפי החקלאות הרווחיים והמשגשגים ביותר בעולם כיום עם עקומת ביקוש שרק עולה משנה לשנה. מטרת הכנס היא לחזק את ענף התמר כאחד הענפים המובילים בישראל ולהרחיב את שטחי הגידול.

בפעם השנייה יתקיים, במסגרת אגרו משוב, כנס הקנאביס המרכזי והחשוב בישראל. מטרת הכנס היא להעביר ידע מקצועי ולתת כלים על ענף המוערך על ידי הממשלה בכ-100 מיליארד שקל בשנה עם פוטנציאל כלכלי ליצוא בשווי של 4 מיליארד שקל בשנה.

 

צילום ארכיון: אבי בר

 

למרות הגשמים העזים בתקופה האחרונה הוחלט לקיים כנס שיעסוק בבצורת תחת הכותרת – "ממשיכים להילחם בבצורת". מטרת הכנס היא לגרום ליישום התכנית לשיקום משק המים שאושרה ב – 2018 למרות המצב הפוליטי והשנה הגשומה.

במסגרת הכנס תתקיים ״האקדמיה למשקים שחושבים עסקים״, בה יתקיימו הרצאות רצופות בסגנון TED על מנת לסייע למשתתפים להגדיל את הרווחיות ולהצליח כמו: מיתוג ובידול, שיווק ישיר, פרסום אינטרנטי, פיתוח עסקי, מודיעין עסקי ועוד…

 

צילום: איקי דינו

תערוכת Agro Mashov" 2020" מעוררת עניין רב בעולם מכיוון שישראל ידועה כמובילה עולמית בתחום הדשנות בחקלאות וצפויים להגיע אליה משלחות מכל העולם: מדרום אמריקה, מאפריקה, מזרח אירופה ואפילו מהרשות הפלסטינית.

  
חיים אלוש, מייסד ומנכ"ל Agro Mashov 2020: "כנס אגרו משוב שם את החקלאות על המפה ומציג את הרבדים רבים שהיא כוללת".