כותרות אחרונות
Search

תצוגת אופנה מרשימה של "לוריאל פריז" בשבוע האופנה בפריז !

צילום: GIOVANNI GIANNONI‬‏ יח"צ חו"ל

תצוגת אופנה מרשימה  של "לוריאל פריז" בשבוע האופנה בפריז !

600 אורחים, 32 דוגמניות ו-13 מעצבים פתחו את עונת הביוטי בתצוגה האופנה של לוריאל פריז.

תצוגת האופנה התקיימה במסגרת שבוע האופנה בפריז תחת הכותרת "יופי מכליל ואופנה פורצת דרך"

 

במסגרת חזון היופי המכליל (Inclusive Beauty) של לוריאל פריז,   השותף  הרשמי לשבוע האופנה בפריז, אירח המותג על המסלול 32 דוגמניות ו – 13 מעצבים, באתר ההיסטורי ביותר בצרפת, מונאיי דה פריז.

 

צילום: GIOVANNI GIANNONI‬‏ יח"צ חו"ל

 

יחד עם מאמצי  "לוריאל פריז"  להפוך את היופי של האופנה נגיש לכולם, התפרסם המותג  בזכות תצוגות האופנה  הציבוריות המובילות בעולם, שהועלו בלב העיר במהלך שבוע האופנה בפריס. לאחר התצוגה המקורית לפני שנתיים בשאנז אליזה, והתצוגה הצפה על נהר הסיין בשנה שעברה, התקיימה מהדורת 2019 במונאיי דה פריז בחגיגה אמיתית ששילבה ביוטי ואופנה בשיתוף עם מעצבים צעירים פורצי דרך ועם בתי העיצוב הגדולים. התצוגה שודרה ל 40 מדינות ברחבי העולם באמצעות המדיה החברתית.

 

תצוגת האופנה של לוריאל פריז כללה  32 שחקניות ודוברות בינלאומיות, איחוד של דוברות המותג  מחוץ ומתוך עולם האופנה, אשר צעדו יחד על המסלול. הקבוצה יוצאת הדופן, שכללה שחקניות, זמרות, ספורטאיות  ודוגמניות, הדגימה, הלכה למעשה, את המגוון של עונת היופי החדשה של לוריאל פריז, לנשים מכל  העולם ולכל הגילאים.

 

צילום: GIOVANNI GIANNONI‬‏ יח"צ חו"ל

 

שגרירות  המותג קמילה קאביו ואמבר הרד הופיעו לראשונה בתצוגת האופנה של  לוריאל פריז. כמו כן, התצוגה כללה חגיגת אימהות:  אווה לונגוריה צעדה על המסלול כשהיא נושאת  את בנה התינוק, סנטיאגו.  ומאחר וליופי אין גיל, כיכבו הלן מירן ואנדי מקדואל על  המסלול בפריס, לצד כוכבות כמו: מארי בוצ'ט, ליה קבדה, אג'ה נעמי קינג, דוטזן קרוז, פארק סו ג'ו, לומה גרוטה, דוקי תות ואישוואריה ראי.

 

תצוגת האופנה של לוריאל פריז כללה 66 סגנונות איפור שונים, לכל אישה.  29 אמני איפור יצרו מראה מיוחד וזוהר לנשים מכל גווני העור. קוסם השיער העולמי סטפן לנציין וצוותו המונה 34 אמנים עיצבו סגנונות שיער במראה עכשווי.

 

צפו בתצוגת האופנה של לוריאל פריז  מהשורה הראשונה: לואיז בורז'ין, נעמי קמפבל, אסטל לפבור, סוניה רולנד, אולגה קורילנקו, טינה קונאקי, בכירי לוריאל ועוד…

 

צילום: GIOVANNI GIANNONI‬‏ יח"צ חו"ל

 

את תצוגת האופנה ליוותה תזמורת חיה בת 40 מוזיקאים, בהובלת המלחין האלקטרוני הנודע תומאס רוסל. המעצבים עמם שיתף המותג פעולה בתצוגה: AMI, Atlein, Balmain, Cédric Charlier, Dries Van Noten, Elie Saab, Etudes, Giambattista Valli, Karl Lagerfeld, Koché, Nicolas Lecourt Mansion, Olivier Theyskens, rokh.