כותרות אחרונות
Search

YO-YO עיצוב חדרי ילדים מעצבת חדר אחד לתאומים או לשני אחים, בצבעים המתאימים גם לבנים וגם לבנות

 

 YO-YO מעצבת חדר אחד לשניים!

YO-YO עיצוב חדרי ילדים מעצבת חדר אחד לתאומים או לשני אחים, בצבעים המתאימים גם לבנים וגם לבנות.

לעצב חדר לתאומים, בן ובת זוהי משימה לא פשוטה, בעיקר כשההורים רוצים חדר שהוא יוניסקס עם צבעים שמתאימים גם לבנים וגם לבנות.

ברגע שנבחרו הצבעים שמצאו חן בעיני ההורים (ירוק, כתום, תכלת ולבן), ארגון הרהיטים בחדר כבר היה פשוט יותר ובמהרה הוחלט על שתי מיטות נמוכות עם מיטה נשלפת ומעקה בטיחות כאשר החיבור בין שתיהן הוא ארגז למצעים.  בנוסף , בחדר ניתן למצוא שטיח צבעוני ומחמם.

yoyo-18

צילום: ענבר שפר

מחירים:

מיטה נמוכה הכוללת מזרנים ,מיטה נשלפת, ארגז מצעים בראש מיטה ומעקה בטיחות צבעוני 9,360 ש"ח

מיטה נמוכה הכוללת מיטה נשלפת ומעקה בטיחות צבעוני ללא ארגז מצעים: 8,360 ש"ח, 

שטיח במידות 180/1 ס"מ – 1,700 ש"ח

 

YO-YO- עין חי 45 כפר מל"ל

www.yo-yo.co.il ,

"יו-יו ילדים" היא חברת בוטיק יצירתית לרהיטי ילדים ונוער, המתאימה את החדר לצרכי הילד ולצרכי המשפחה. המחשבה על חדרי ילדים היא כוללת ומבוססת על התאמתו של החדר לפעילות הילדים לאורך כל היום ולהפיכתו למוקד-חיים עבור הילדים. החדרים מתוכננים באופן המאפשר להם לצמוח עם הילדים ולהעניק להם אווירה מעוצבת נעימה, מדויקת ושמחה. 

"יו-יו ילדים" הוא תוצר של חזונה של יפעה רותם- השימשוני, מעצבת רהיטים, בוגרת בצלאל במחלקה לתקשורת חזותית ועיצוב רהיטים באוניברסיטת "גילדהול" (Guildhall) בלונדון, אנגליה לפני 14 שנה לאחר לידת בנה הבכור, ידעה יפעה שהיא רוצה להעביר את חדר הילדים בבית הישראלי מהפכה וגיבשה קו יצירתי וייחודי המשלב תפיסה עיצובית מינימליסטית עם שמחת החיים של ילדות, בעשור האחרון היא הצליחה להפוך את חזונה למציאות והטמיעה אותו בהצלחה מרובה בבתיהם של מאות ישראלים וילדים מאושרים.