כותרות אחרונות
Search

25 שנה למרתון ברלין המאוחדת

ברלין, המרכז התרבותי של אירופה, העיר שמושכת אליה מאות אלפי ישראלים כל שנה, וזאת שמארחת את אחד המרתונים החשובים בעולם. מרתון ברלין המתרחש כל שנה  בשבוע האחרון של ספטמבר מושך אליו רצים  מכל העולם ונחשב לאחד מאירועי הספורט החשובים בלוח השנה. חוגג  השנה 25 שנה מאז ברלין אוחדה ולראשונה מסלול הריצה כולל את חלקה המזרחי של העיר . לרגל המאורע משיק מותג הריצה  BROOKS  מהדורה מוגבלת של נעלי ריצה  ייחודיות שכולה מחווה לעיר שחוברה לה יחדיו, הנעל עוצבה בהשראת אחד מסמלי החשובים של העיר, החומה שנפילתה סימנה את סוף השלטון הקומניסטי בגרמניה.

מרתון ברלין, הינו אחד המרתונים הפופולריים בעולם, כאשר משתתפים בו בממוצע כ-50,000 רצים כל שנה מכ-107 מדינות, הוא  פתוח בפני רצים מקצועיים וחובבים ונוטלים בו חלק הן נשים והן גברים. עד שנת 1990 המרתון התרחש רק בחלקה המערבי של העיר, מכיוון שחלקה המזרחי היה תחת השלטון הקומוניסטי, שאת סופו סימלה יותר מכל הנפילה של החומה המפורסמת שחילקה את ברלין. לרגל חגיגות 25 שנה לשינוי המסלול ההיסטורי, החליטו קברניטי המותג BROOKS  להשיק מהדורה  ייחודית ששואפת השראה מאחד המונומנטים החשובים בהיסטוריה, חומת ברלין הידוע לשמצה.  הנעל עוצבה כך, שהיא משלבת את האספקט ההיסטורי של החומה והן את הסממנים המודרניים כמו כתוביות הגרפיטי שמעטרות את החומה כולה וכבר נהפכו לסימן ההיכר שלה.המהדורה כוללת 4000 יחידות בלבד .

Berlin 1

מעבר לפן העיצובי והאמנותי, הנעל עצמה, כמו כל נעלי המותג, מיועדת לריצה מקצועית, ומתאימה לאלו מאתנו שמחפשים תמיכה מינימאלית. הנעל מתאימה את עצמה  בעזרת הדפסת  תלת-ממד, אשר עושה שימוש בתהליך מהפכני בטכנולוגית הדפסת-רשת על מנת להחיל מבנים מהונדסים על גפת הנעל, אשר שומרים על כך שמבנה יהיה בעל גמישות מרבית ומשקל מינלי.

GHOST 8 הונדסו על מנת לסייע לרצים לממש את הפוטנציאל שלהם ולהגיע לביצועים המקסימאליים על המסלול. למרות ריבוי הטכנולוגיות שומרות הנעליים על קלות משקל ומאפשרת חופשיות  ויכולת תנועה מרבית של כף הרגל.

בארץ תכלול המהדורה המוגבלת  399 זוגות לנשים וגברים

מחיר הנעל 830 שח'

להשיג בסניפי רשת BROOKS ובחנויות המובחרות

BROOKS (ברוקס) הינה חברה אמריקאית המתמחה בייצור נעלי ריצה מקצועיות, אשר נוסדה ב-1914 ושייכת לאיל ההון וורן באפט. מזה כשנתיים מובילה ברוקס את שוק הריצה האמריקאי, עפ"י נתוני ה-running specialty accounts, ולאחרונה השיקה גם קו מוצרים משלימים לריצה, כמו גם קולקציות נעליים ראשונות מסוגן המותאמות להליכה, לשטח ולילדים. ברוקס מוגדרת כ"פורצת דרך" בתחום נעלי הספורט, עם שלל פיתוחים, כמו: טכנולוגיית ה-DNA שיוצרת התאמת בין משקל הרץ לעצימות הבלימה, BioMoGo הסוליה המתכלה הראשונה מסוגה, ו-PDRB פטנט לפיו כף הרגל מותאמת באופן ביו-מכני לתנועה הטבעית מהעקב לבוהן. ברוקס אחראית גם למיזם Brooks ID שמטרתו לתמוך באוהבי ריצה מכל העולם, ובמסגרתו מתקיימת גם קבוצת ריצה ישראלית המשתתפת בתחרויות שונות.