כותרות אחרונות
Search

חברת "דונה" מדווחת על שנת 2020 כשנת שיא במכירות.

"דונה" בעפולה. צילום: רן צרפתי הדמיות

 

חברת "דונה" מדווחת על שנת 2020 כשנת שיא במכירות.

חברת "דונה" מכרה בשנת 2020   1,219 יחידות דיור בסכום כולל של מעל 1.7 מיליארד ש"ח, עליה של 72%  במספר הדירות שנמכרו ב2019.

 

חברת הנדל"ן "דונה" מדווחת על שיא של מכירת דירות בשנת 2020. סך המכירות עבר את רף 1.7 מיליארד שקל עם כמות של 1,219 יח"ד למגורים, מה שמהווה זינוק בכמות הדירות שנמכרו ב-72% לעומת שנת 2019.

 

חברת "דונה" בונה נדל"ן למגורים, מסחר והשקעות בכל רחבי הארץ מצפון לדרום. הערים בהם התמקדה החברה בשנים האחרונות הם: חריש עם מעל 1,700 יח"ד מהקמת העיר ועד היום, כרמי גת עם כ-1,800 יח"ד בתכנון ובבניה עד כה, ראש העין עם כ-1,000 יח"ד בשכונת פסגות אפק ואשקלון עם מעל 600 יח"ד בשכונת אגמים.

 

דונה בשכונת מורשת במודיעין. קרדיט רן צרפתי הדמיות

 

גולת הכותרת של "דונה" היא העיר מודיעין. החברה בונה זה שנים רבות שכונות רבות למגורים עם אלפי יח"ד בעיר, נדל"ן מסחרי ומשרדים. בימים אלו שוקדת החברה על פרויקט "דונה CROWN" במודיעין, פרויקט הכתר של החברה עם כ-2,170 יח"ד בשכונת מורשת החדשה, מה שמהווה בפועל בניה של רוב השכונה.

 

 

בנוסף לכך השלימה החברה בסוף השנה מעבר של כל מטה החברה למשכן חדש בעיר מודיעין, בפרויקט מסחרי של 2 מבנים ייחודיים שבנתה דונה במע"ר החדש בלב העיר. המשרדים ממוקמים בבניין "דונה 1" בקומה ייעודית של כ-2,250 מ"ר המרכזת את כלל מחלקות החברה.

 

דונה בכרמי גת. צילום: רן צרפתי הדמיות

 

מנכ"ל ויו"ר הדירקטוריון של קבוצת "דונה", שלום שי מציין: "שנת 2020 הציבה בפתחנו אתגרים ברמה המסחרית מבחינת שיווק כמות משמעותית של דירות, ברמת התמודדות למכרזים חדשים לשנים הבאות קדימה וגם כמובן אתגר הקורונה שהגיח לפתחנו. המציאות מוכיחה שנדל"ן למגורים היה ונשאר יציב ובטוח, גם כנכס משפחתי וגם כהשקעה פיננסית. השוק ממשיך לסמן ביקושים גבוהים לצד מגמת עליית מחירים ואנו נערכים מבחינת מענה ומלאי גם לשנים הבאות כמיטב מסורת ההצלחה של דונה".

 

וקצת על "דונה": "דונה" היא חברה יזמית וקבלנית בתחום הנדל”ן, בעלת הסיווג הגבוה ביותר הניתן לחברות קבלניות על ידי משרד הבינוי והשיכון. החברה נוסדה בשנת 1991 על ידי המהנדס שלום שי, קבלן ויזם בעל ידע מקצועי וניסיון רב של עשרות שנים בענף הבניה. "דונה" בנתה ובונה מגוון של פרויקטים, הכוללים אלפי יחידות דיור למגורים, מרכזים מסחריים, בנייני משרדים ומבני ציבור. שכונות המגורים והמבנים של חברת דונה, מפארים ערים וישובים רבים בארץ ובעולם.

 

"דונה" בעפולה. צילום: רן צרפתי הדמיות

 

 

"דונה" הינה חברה משכנת בעלת גב כלכלי איתן הנהנית מצמיחה כלכלית מתמדת. החברה מעסיקה את מיטב המתכננים, המהנדסים ובעלי המקצוע לבניית דירות בתכנון איכותי ופרקטי הנותן מענה לצרכי הלקוח ולהנאתו המרבית. עובדי החברה גאים ביכולתם לתת יחס אישי וחם לכל לקוח, תוך מתן תשומת לב מרבית, ליווי הדייר במשך שנים והקפדה על שירות מעולה בכל שלב.

 

"דונה" מוכרת בזכות אמינותה, מקצועיותה ואיכות הבניה ללא פשרות, עמידתה בלוחות זמנים ואלפי לקוחותיה המרוצים.