כותרות אחרונות
Search

AWACS משווקת מערכות התרעה לרכב מבית SDS משיקה מהלך שיווקי נרחב להגברת ביטחון הנהגים….

AWACS משווקת מערכות התרעה לרכב מבית SDS משיקה מהלך שיווקי נרחב להגברת ביטחון הנהגים בכבישים ולצמצום תאונות הדרכים בישראל

כל הרוכש אחת ממערכות AWACS מבוססות מצלמה, או רדאר יקבל במתנה קורס נהיגה חוויתית של חברת דרים קלאב, בשווי 700 ₪ במתנה

המבצע יהיה בתוקף עד ל-31 במרץ 2018.

לפרטים נוספים: 5022*

AWACS משווקת מערכות התרעה לרכב מבית SDS משיקה מהלך שיווקי נרחב להגברת ביטחון הנהגים בכבישים ולצמצום תאונות הדרכים בישראל: כל הרוכש אחת ממערכות AWACS מבוססות מצלמה, או רדאר, יקבל במתנה קורס נהיגה חוויתית של חברת דרים קלאב, בשווי 700 ₪ במתנה.

צילום: יח"צ

מערכות ההתרעה של AWACS מבית SDS כוללות את RD140 מערכת מבוססת טכנולוגיית רדאר חדשנית ומשולבת מצלמה. זו המערכת היחידה הפועלת בתנאי ראות לקויה בלילה ובתנאי מזג אוויר קשים. נוסף אליה, משווקת החברה את CM107, מערכת מבוססת מצלמה בשילוב צג LED מהמתקדמים בעולם, המאפשר תצוגה אופטימלית גם תחת תנאי שמש מסנוורת. המערכת, כוללת 6 סוגים של התרעות מצילות חיים, ובינהן פונקציה בלעדית של STOP&GO, המתריעה בעת העמידה ברמזור על תחילת הנסיעה.

 

      חברת דרים קלאב, מכשירה אלפי נהגים מדיי חודש ומסייעת בצימצום תאונות דרכים על ידי שילוב הדרכה עיונית ומעשית במצבי חרום במגרש סטרילי המקנים לנהג כלים כיצד להימנע ממצבי חירום, כיצד לנהוג בעת מצבי חירום ורתימתם לנהיגה אחראית ומודעת במהלך יום שלם.

צילום: סיון פרג'.

אורלי יוסף, מנכ"לית AWACS, מסרה "כחלק מפעילות הליבה של החברה, אנו פועלים רבות על מנת לייצר שיתופי פעולה במטרה להעלות את המודעות הציבורית במלחמה בתאונות דרכים ולמזער את אחוזן בארץ ובעולם. הרעיון ליצירת שיתוף הפעולה המבורך עם חברת דרים קלאב, נועדה להקנות כלים יישומיים הכרחיים לכל נהג תחת מיקוד בנהגים צעירים אשר יקבלו סדנה עיונית ומעשית משך מספר שעות. במסגרת הסדנה, הם יוכלו להתנסות במצבים שכיחים על מנת להגביר את ביטחונם על הכביש וכן, להקנות להם ידע כיצד לנהוג ברגעי אמת בסיטואציות מסוכנות שהם עתידים להיתקל בהם בעתיד".

 

עוד הוסיפה יוסף, "לא פעם נהגים חושבים שהודות לותק, או לניסיון שצברו במהלך השנים להם זה לא יקרה, אך תמיד יש מקום לחידוד הדברים, אם ברכישת מוצרים משלימים המסייעים בנהיגה בטוחה בכביש ואם בהגברת הידע ותרגול לקראת מצבים מסוכנים כשהכל תחת מטרה נעלה אחת- להגיע תמיד בביטחה ובשלום ליעד המבוקש".

 

המבצע יהיה בתוקף עד ל-31 במרץ 2018.

לפרטים נוספים: 5022*

אודות AWACS

 

AWACS, הישראלית, הנה חברה מובילה המשווקת מערכות למניעת תאונות דרכים מבית SDS. החברה נמנית בין השחקנים הראשונים בישראל ובעולם בתחום הצומח והחשוב של מערכות למניעת תאונות דרכים. מערכות החברה מבית SDS מסייעות בשמירת מרחק ומתריעות בעת סטייה מנתיב. מערכות AWACS מותקנות עצמאית לאחר רכישת הרכב ובין מוצרי הדגל שלה בולטת מערכת הרדאר RD140.

צילום: יח"צ

המערכות שמציעה החברה הינן מערכות בטיחות (שאינן מתערבות) אשר מטרתן לסייע לנהג להימנע מתאונות דרכים הנגרמות כתוצאה מחוסר תשומת לב, או הסחת דעת של הנהג.

 

המערכות לסוגיהן (רדאר, או מצלמה), קולטות את נתוני הדרך במהלך הנסיעה ומנתחות את המידע המתקבל: טווח מרחק, מהירות וזמן. כאשר המערכות מזהות מצב סכנת תאונה הן מתריעות לנהג, בכדי שיצליח להגיב בזמן אמת. בנוסף להתרעות על מצבי סכנת תאונה שבין כלי רכב, משאיות ואוטובוסים, קיימות התרעות בעת זיהוי מצבי סכנת תאונה שבין כלי רכב לרוכבי אופנועים, רוכבי אופניים והולכי רגל.