כותרות אחרונות
Search

BillRun הישראלית הטמיעה מערכות בילינג ו- CRM במונאקו טלקום

BillRun הישראלית הטמיעה מערכות בילינג ו- CRM במונאקו טלקום

חברת BillRun הישראלית, המתמחה בפתרונות בילינג בקוד פתוח בענן, השלימה הטמעה של מערכת בילינג מתקדמת פרי פיתוחה עבור שירותי תקשורת quad-play (מובייל, נייח, אינטרנט, VoD) במונאקו טלקום.

היקף הפרויקט מאות אלפי דולרים

monako 2

מונאקו טלקום (Monaco Telecom) משרתת את נסיכות מונאקו – שעם שטח של 2.05 קמ"ר בלבד ואוכלוסייה של 40,000 תושבים, הנה המדינה הצפופה ביותר בעולם. הודות למיקומה האסטרטגי בריביירה הצרפתית והיותה גובלת באיטליה ושוויץ, מגיעים למונאקו מדי שנה למעלה מ- 300,000 תיירים, מתוכם כ- 100,000 הם אורחי וועידות וכנסים.

המגבלה הדמוגרפית מהווה אתגר גדול למונאקו טלקום – חברת הטלקום בבעלות הנסיכות, שבחרה ב- BillRun הישראלית להטמעת פתרון הבילינג וטיפול בלקוחות הכולל החדש שלה, וזאת בהמשך להטמעה המוצלחת של מערכת בילינג של BillRun בחברת גולן טלקום.

מרטין פרונה, מנכ"ל מונאקו טלקום: "אנו מבצעים טרנספורמציה מלאה של ה- IT שלנו, ממערכת וותיקה (legacy) מורכבת מרובת-יצרנים ועתירת הוצאות רכש ותפעול עם 124 יישומים שונים, הרבה תלויות בין הרכיבים ונוקשות –  לפתרון קוד פתוח מלא פשוט ככל האפשר. זו כנראה אחת הפעמים הראשונות בעולם שמפעיל וותיק המציע פתרון טלקום B-to-B ו- B-to-C, מלא עבור תקשורת ניידת, נייחת, טלוויזיה, קול, נתונים ואירוח (hosting), מימש טרנספורמציה שכזו……………..מטרתנו, במשך הזמן, היא לבצע את כל הפיתוחים בעצמנו, להפחית את עלויות ה- IT שלנו ב- 75%, ולספק ללקוחותינו מערכת יעילה ופשוטה. בחרנו ב- BillRun כשותפה שלנו, מפני שיש לה מערכת בילינג בקוד פתוח שהנה מהטובות ביותר, ויחד עם צוות BillRun הצלחנו לספק כמעט את כל תקשורת B-to-C בתוך שנה וחצי. אנו בטוחים כי נשלים את הפרויקט וכי הבחירה ב- BillRun הייתה מוצדקת".

עופר כהן, מנכ"ל  BillRun: "ביצוע פרויקט הקוד הפתוח נמשך שנה, זה הפרויקט הראשון של BillRun מחוץ לישראל, והוא כלל גם הערכה מחדש מלאה ואינטגרציה של מערכות הליבה ומערכות משלימות של מונאקו טלקום עם" BillRun"…………….."בשלב הראשון של הפרויקט הטמענו את מערכות בילינג ו- CRM של BillRun עבור VoIP ופס רחב במונאקו טלקום. בשלב השני הטמענו יישומים אלה עבור סביבות מובייל ו- VoD (טלוויזיה לפי דרישה)".

monako 1

 

כהן מוסיף: "הפיתוח בוצע בשיתוף פעולה עם צוותי ה- IT והפיתוח של מונאקו טלקום. צוות BillRun הסב בהצלחה את המערכת הקניינית המיושנת של חברת הטלקום לארכיטקטורת קוד פתוח, כולל הדרכה והעברת ידע. פרויקט מורכב ביותר זה, דרש שיתוף פעולה הדוק של מספר צוותים משתי החברות, והמערכת פועלת לשביעות רצונה המלאה של מונאקו טלקום"…………."המשמעות של שימוש במערכות קוד, היא אי-נעילה של מונאקו טלקום לספק ספציפי. לאור ההצלחה עם מונאקו טלקום אנו מתכוונים להרחיב את הפעילויות הגלובליות של BillRun".

פרטים נוספים ניתן לקבל באתר האינטרנט: www.billrun.net

על BillRun
חברת BillRun (לשעבר SDOC) מספקת פתרונות לארגונים באמצעות טכנולוגיות ושירותי קוד פתוח. השירותים כוללים תכנון, פיתוח וייעוץ, משלב התכנון דרך שלב המימוש ועד לשלב הייצור. הפתרון העיקרי מבוסס על BillRun, מערכת בילינג שלמה בקוד פתוח, הנותנת לארגון יכולות ומימוש מלא של הפוטנציאל העסקי. מידע נוסף ניתן למצוא באתר המוצר: www.billrun.net