כותרות אחרונות
Search

"CloudTech" מקבוצת "Yael" נבחרה להטמעת מערכת "CRM" ברשות החדשנות.

 

 

"CloudTech"  מקבוצת "Yael" נבחרה להטמעת מערכת "CRM" ברשות החדשנות.

המערכת החדשה תאפשר לרשות לקבל מידע מהימן על גופים המגישים בקשות למענקים ולנהל את תהליך המענקים המצטברים לסכום של למעלה ממיליארד שקלים בשנה.

 

 "קלאודטק" מקבוצת "Yael", חברת "IT" (שימוש בטכנולוגיות מחשוב ותקשורת לשם ניהול ועיבוד מידע.)  מהמובילות במשק, זכתה במכרז להטמעה של מערכת "CRM" לניהול תהליכים ברשות החדשנות. הפרויקט שבוצע על גבי פלטפורמת "Salesforce" יאפשר לרשות לאסוף מידע מדויק, מהימן ומקיף אודות גורמים וחברות המגישים לה בקשות לקבלת מענקי מחקר ופיתוח בסכום שמצטבר ללמעלה ממילארד ש"ח בשנה. כמו כן, תשרת המערכת מאות משתמשים פנימיים האמונים על ניהול הבקשות והטיפול בהן, מאות יועצים חיצוניים ואת אלפי החברות המגישות בקשות לרשות. רשות החדשנות, או בשמה הקודם "המדען הראשי", היא תאגיד עצמאי סטטוטורי המופקד על קידום חדשנות כמנוף לצמיחה כלכלית מכילה ובת-קיימא בישראל.

 

המערכת החדשה תייצר פרסונליזציה של התהליך ושל המידע עבור כל גוף המגיש בקשה למענק כספי מהרשות לחדשנות. פרסונליזציה זו תכלול את כלל תהליכי הבקשות. תהליכי העלאת המסמכים, התעודות והאישורים של מגיש הבקשה, ניהול מערכת של בודקים מקצועיים חיצוניים המספקים חוות דעת על הבקשה והצגת נתוני הוועדה הדנה באישור הבקשה. כמו כן, כולל התהליך את שלב ניהול תקציב הבקשה, חישוב התמורה, ההכנסות האופציונליות וכיוב'. כל זאת, תוך הנגשת המידע על התהליך באמצעות בסיס נתונים אחיד וגמיש, המאפשר את ייעולו והפקת תועלת מרבית ממנו על גבי פלטפורמת "Salesforce".

 

ניבה חזן-יעקבס, מנמ"ר הרשות לחדשנות: "מטרתנו ברשות לחדשנות היא לקדם את פיתוח הסקטור העסקי בישראל דרך השקעה בטכנולוגיות חדשות, תמיכה בפרוייקטי מו"פ של חברות וכן, לסייע לחברות ישראליות להתפתח בחו"ל מול שווקים חדשים בתחומים של תשתיות, טכנולוגיה, חקלאות, רפואה וכיוב'. על מנת להצליח לבחור בפרויקטים בעלי פוטנציאל ההצלחה הגבוה ביותר ובגורמים הראויים ביותר, עלינו לקבל את מקסימום המידע אודותיהם, באופן המעמיק, המהיר והמדויק ביותר שניתן. המערכת החדשה מאפשרת לנו 'לטרגט' טוב יותר את החברות אליהן אנחנו מגיעים, לנהל מקצה לקצה את מסלולי הגשת הבקשות למענק מחקר ולנהל באופן איכותי יותר את הבקרה על תהליך הביצוע של כל פרויקט, כמו גם את שלב התמלוגים החוזרים אל הרשות מהכנסותיו".

 

אבי אביסרור, מנכ"ל "קלאודטק" מקבוצת "Yael": "המערכת שאנחנו מטמיעים ברשות לחדשנות מנהלת  סכומי עתק המחולקים בין פרויקטי מחקר ופיתוח שעליהם מתבסס העתיד של המשק הישראלי. המידע המרוכז במקום אחד ובשפה אחת בהירה, מהווה היום מערכת תפעולית המחליפה 4 מערכות שונות שקדמו לה – פורטל החברות, מערכת המדען, מערכת בודקים ומערכת ניהול תקציב. המערכת תפעל על גבי פלטפורמה אחת שתנהל את כל תהליכי הליבה של הרשות בהליך מסועף הכולל את המסלולים השונים להגשת בקשות מהרשות, המידע שנאסף ממאות ספקים חיצוניים המספקים חוות דעת מקצועיות, המסקנות של וועדת המחקר, פירוט שלבי תקופת הביצוע ועד לניהול התקציב ומערכת התמלוגים. כל זאת, תוך הנגשת מקסימום המידע באופן הדדי, הן לרשות והן למגישי הבקשות".

 

אודות קבוצת  "Yael"

Yael היא קבוצת IT מהמובילות בישראל. הקבוצה, המונה למעלה מאלף עובדים, מתמחה בפתרונות עסקיים מבוססי טכנולוגיה ועוסקת ביישום והטמעה של מגוון מוצרי תוכנה וחומרה מהמובילים בעולם. פעילות הקבוצה, הפעילה בישראל משנת 1967, כוללת פרויקטי אינטגרציה, יישום מערכות "ERP" ו-"CRM" וכן אבטחת מידע, הטמעת פתרונות פיננסיים, BI ואנליטיקה, פתרונות ענן, דיגיטל וניהול תוכן ומסמכים. זאת, לצד הענקת שירותי מיקור חוץ, ייעוץ והדרכה.

 

קבוצת "Yael" עובדת בשותפות מתמשכת עם מיטב הספקים כגון:,Salesforce ,IBM ,Oracle ,Google ,Microsoft TIBCO ,Dell/EMC ועוד, ומספקת פתרונות IT מתקדמים לגופים בכל תחומי המשק: בנקים, חברות ביטוח, קופות החולים, גופים ציבוריים, גופים ביטחוניים, משרדי ממשלה, חברות פרמצבטיקה, טכנולוגיה, מוצרי צריכה ועוד. לאתר הקבוצה: www.yaelgroup.com