כותרות אחרונות
Search

DELL משיקה מחשבים ניידים חדשים

DELL משיקה מחשבים ניידים חדשים בסדרת Latitude 2-in-1 לעסקים – מחשב אישי שהוא גם טאבלט

Latitude 7000 2-in-1מאפשר סביבת עבודה נטולת כבלים

2-in-1 Latitude 5000  (5289)  – ציר של 360 מעלות מאפשר צורות עבודה שונות ועד 17 שעות חיי סוללה, משך הזמן הארוך ביותר כיום בשוק המחשבים הנישאים

2-in-1 Latitude 7000  (7389), עם מסך גדול יותר, של 13 אינץ'

 

דל (Dell) חושפת פרטים נוספים על קו המוצרים החדש שלה, Latitude 2-in-1, שעוצב כדי להעניק לעסקים חוויית משתמש של "מחשב אישי שהוא גם טאבלט", במכשיר נייד אחד, ללא פשרות על העיצוב, הביצועים או האבטחה.

 

הקטגוריה של מחשבי 2-in-1 מבוססי חלונות נמצאת בנסיקה, כאשר חברות זונחות את השימוש בטאבלטים במשרד ומעניקות חשיבות רבה יותר ליצירתיות ולגמישות שמציעים מחשבי 2-in-1. מחשבי Latitude 2-in-1 של Dell קובעים סטנדרטים חדשים ומציעים רמות חסרות תקדים של אבטחה, יכולת ניהול ואפשרויות שירות שמשתמשים ארגוניים זקוקים להם באמת, כולל הדור האחרון של מעבדי אינטל מסוג Gen Intel® Core™ vPro™, אבטחה ברמה עולמית באמצעות אימות משתמש מרובה-גורמים, קידוד והגנה מתוכנות זדונה, שירות מקיף ואפשרויות פס רחב בנייד.

צילום: יח"צ

אורן לוי, מנהל המחשוב האישי עסקי, Dell ישראל :"מחשבים מסוג 2-in-1 תופסים תאוצה לאור הביקוש מצד המשתמשים לקבל במוצר אחד מספר אפשרויות שימוש. השנה יצאנו לשוק עם חמישה מוצרים בקטגוריה זו. אנו צופים שהניידים מסוג 2-in-1 ב- 360 מעלות, יתפסו בעתיד את מקומם של הניידים המסורתיים ודל מתכוונת להוביל בקטגוריה זו".

 

המחשב Latitude 7000 2-in-1  בגודל 12 אינץ' מציע עיצוב של טאבלט ומקלדת נתיקים, והוא אידיאלי למקצועני מובייל הזקוקים למכשיר הדק והקל ביותר מסוג 2-in-1, בלי להתפשר על רמת אבטחה ותוך עמידה בדרישות עסקיות חיוניות כמו שירות ותמיכה טכנית במקום. המכשיר, שנחשף לראשונה בתערוכת CES 2017, הוא מכשיר 2-in-1 הנטען הראשון בעולם שתוכנן לסביבת עבודה מתקדמת, תוך הפחתת הכבלים החיצוניים. בזכות השילוב של משטח הטענה ובסיס הטענה מסוג WiGig (הנמכרים בנפרד), יכולים המשתמשים להסיר בזריזות את המכשיר ממשטח ההטענה בלי לטרוח לנתק חיבורי כבלים, ולהחזירו לשם בקלות להמשך הטענה אוטומטי, כמו גם להתחבר לתוספות אלחוטיות נוספות כמו מסך תצוגה ועכבר, או מקלדת נוספת הפועלת על סוללות.  המחיר – החל מ5499  ש"ח לפני מע"מ (יהיה זמין בישראל מחודש אוגוסט)

 

על פי דו"ח Worldwide 2017 Q1 Personal Computing Device Tracker של חברת המחקר IDC, השימוש במחשבי 2-in-1 נמצא בעלייה בקרב משתמשים עסקיים, עם גידול עולמי של 46% מדי שנה. מחשב ה-2-in-1 Latitude 5000  (5289), בגודל 12 אינץ', מציג ציר של 360 מעלות המאפשר צורות עבודה שונות – מעבר קליל בין מחשב נישא, טאבלט, מצב פתוח ומצב פתוח-למחצה – ומספק עד 17 שעות חיי סוללה,  משך הזמן הארוך ביותר כיום בשוק המחשבים הנישאים. בנוסף, כולל המחשב את מעבדי אינטל Core i החדשים ומודם מובנה. המחיר – החל מ4999  ש"ח לפני מע"מ (זמין בישראל)

 

באוגוסט השנה, תשיק Dell את  2-in-1 Latitude 7000  (7389), בגודל 13 אינץ', אשר יכיל את כל המאפיינים של דגם 5289, אך יצויד במסך גדול יותר, של 13 אינץ' בדומה ל-XPS 13 2in1 . תצוגת המגע המלאה של Corning® Gorilla Glass® בשני המחשבים הנישאים הללו, הינה עמידה להשתקפות ולכתמים ותומכת בעט הדיגיטלי Dell Active Pen, שלחץ העט שלו מספק למשתמש העסקי  תחושת כתיבה טבעית וחלקה. המחיר – החל מ5999  ש"ח לפני מע"מ (זמין בישראל מחודש אוגוסט)

צילום: יח"צ

Dell מציעה את המחשב האישי המסחרי הבטוח ביותר בעולם, עם פתרונות האבטחה המובילים בתעשייה עבור משתמשי הקצה, הכוללים קידוד מקיף, אימות מתקדם והגנה חדשנית מפני תוכנות זדוניות. סדרת ה-2-in-1, הכוללת את Latitude 5000 ו- Latitude 7000, בנויה עם מערך רב עוצמה של מנגנוני אבטחה, כולל קוראי טביעת אצבע, אימות מתקדם ברמת  FIPS 140-2 Level 3 Certification וכלי ניהול מערכות של Dell Client Command.

 

אודות דל
דל, כחלק מקבוצת דל טכנולוגיות, מספקת ללקוחותיה בכל הגדלים, כולל 98% מרשימת Fortune 500, פורטפוליו מוצרים רחב וחדשני, החל ממוצרי קצה, דרך מוצרי ליבה וכלה בטכנולוגיות ענן. דל מספקת ללקוחותיה מוצרי קצה ומוצרי תשתית במסגרת פורטפוליו Dell-EMC, המאפשרים לארגונים להקים דאטה סנטר מתקדם, ומספקים לעובדים ולצרכנים את הנדרש להם על מנת לתקשר, לייצר ולשתף פעולה בצורה בטוחה, בכל מקום ובכל זמן.