כותרות אחרונות
Search

DOUBLO- טכנולוגית אולטרסאונד למיצוק הצוואר והלסת – הדבר הבא ברפואה האסתטית

הדבר הבא ברפואה האסתטית: DOUBLO– טכנולוגית אולטרסאונד  למיצוק הצוואר והלסת

 לראשונה בישראל טיפול באולטרסאונד למיצוק הצוואר והלסת

חברת פרומדיקס המתמחה בהפצת מכשור וחומרים בתחום הרפואה האסתטית והכירורגיה הפלסטית. מייבאת ומשווקת בימים אלה לישראל את טכנולוגיית האולטרסאונד של חברת DOUBLO הבינלאומית טכנולוגית האולטרסאונד המהפכנית למיצוק עור רפוי.

טכנולוגית האולטרסאונד הממוקד היא המילה האחרונה בהרמת רקמה רפויה בשיטה לא פולשנית. גלי האולטרסאונד חודרים לעומק של 4.5 מ”מ. כאשר הגלים נתקלים בהתנגדות העור הם מחממים את הרקמה בדיוק באותם האזורים בהן נעשית פרוצדורת מתיחת פנים בחדר הניתוח (SMAS).

doublo-2

לפני ואחרי – צילום: יחצ פרומדיקס

כתוצאה מהחימום הרקמה מגיבה בגירוי, מתיחה ועיבוי של האזור המחבר את השריר לרקמת העור. החימום נעשה בעומק מדויק, סיבי הקולגן המחברים את השריר לעור מתכווצים ונבנים מחדש.

מכשיר ה- DOUBLO  הוא הדור החדש ביותר של מכשירים אולטרסוניים לטיפול בעור רפוי בזכות מערכת כפולה של עדשות הממקדות את הגלים בצורה מדויקת מאוד ומגבירות את יעילות הטיפול ודיוקו ומצמצמות לרמה מינימלית ביותר את חוסר הנוחות.

הרופא מטפל על פי הצורך בעור בעומקים שונים כדי להדק את האזורים המחברים את הרקמה לשריר וגם באזורים שטחיים יותר בכדי לעורר היווצרות קולגן ולשפר את מרקם העור.

בזכות מתמר אולטרסאוני בעל 128 ערוצים, הרופא יכול לצפות בדיוק רב באזור הטיפול, עומק הטיפול הנכון ואיכות הרקמה, הוא יכול לשמור ולשלוח לך את התמונה.

doublo-1

מכונת מיצוק צוואר – צילום: יחצ פרומדיקס

טכנולוגית האולטרסאונד הממוקד יצרה מהפיכה בתחום וטיפול בעזרת DOUBLO יכול לתרום לצוואר מתוח יותר, בעל מראה צעיר יותר, ללא כאב וללא צלקות.

את התוצאות ניתן לראות  כבר לאחר כשלושה חודשים, כאשר התוצאה המקסימלית מתקבלת לאחר כשישה חודשים והיא תחזיק מעמד בין שנה וחצי לשנתיים. ניתן לבצע טיפול תחזוקה לאחר כחצי שנה במידת הצורך.

לדברי גבריאל חנני מבעלי חברת פרומדיקס :"הצוואר הינו חלק בלתי נפרד מהפנים וחשיבותו רבה למראה צעיר ורענן. פעמים רבות הצוואר מזדקן לפני הפנים ובעבר התעלמו מטיפול בצוואר ועיקר הטיפולים והניתוחים היו לאזור הפנים. כלומר כל אישה שסבלה מבעיה צווארית עברה ניתוח".

doublo-3

לפני ואחרי – צילום: יחצ פרומדיקס

מטופלים רבים אינם מתאימים או אינם היו רוצים לעבור פרוצדורה כירורגית, טיפול באולטרסאונד ממוקד הוא הפתרון למתיחה והרמה לא פולשנית של העור.

כיום הטיפולים הם יותר מדויקים ומכוונים באופן ייעודי לכל מטופלת, כך שאם יש רפיון באזור הצוואר, הטיפול הוא רק באזור זה .  

מחיר טיפול לצרכן :    בין 5000 ל-15000 אלף ₪.