כותרות אחרונות
Search

"EcoMotion" – כנס בינלאומי לתחבורה חכמה – פתרונות תחבורה חכמה שישנו את פני העולם.

צילום: יח"צ "Innoviz"

 

פתרונות התחבורה החכמה שישנו את העולם.

מישראל תצא הבשורה?!

מערכת הרמזורים החכמים של חברת אקסלרייט, ה- "LiDAR" של "Innoviz" וגם "VicOne", אורחים מטיוואן שמתעניינים מאוד בישראל, יציגו בכנס הבינלאומי לתחבורה חכמה, "EcoMotion", שיתקיים בסוף החודש באקספו תל-אביב  ויציג בפני העולם את מיטב החברות והפתרונות החכמים בתחום

הצצה לכמה מהפתרונות שיוצגו וצפויים לשנות את פני התחבורה העולמית.

 

חברת הסטארט אפ אקסלרייט הישראלית מקבוצת YSB הינה חברה המתמחה ביצירת פתרונות טכנולוגיים לתחום ניהול ובקרת התנועה, באמצעות תוכנת ה"פאלקון". התוכנה מנהלת רשת רמזורים בלמעלה מ-1000 צמתים ברחבי ישראל, הן ברמה העירונית והן ברמה המטרופולינית, תוך יצירת אופטימיזציה של פעילות הרמזורים המנוהלים על ידה ומביאה לחסכון משמעותי בגודש התנועה והנלווה לכך, כמו הורדת הפליטה של פחמן דו חמצני. חברת אקסלרייט מתרחבת גם בזירה הבינלאומית עם התקנות באירופה, ארה"ב ואוסטרליה.

זיו נוימן מנכ"ל חברת "אקסלרייט" – צילום:  יח"צ

 

זיו נוימן, מנכ"ל חברת אקסלרייט: "מצב התחבורה בישראל הולך ומחמיר, והפתרון הטוב ביותר לצמצום עומסי התנועה הוא באמצעות הטמעת טכנולוגיות חכמות שיאפשרו להקל על הפקקים ולשפר את איכות חיי הנהגים. בינתיים מערכות ניהול הכבישים שלנו זוכות להצלחה רבה בזירה הבינלאומית, לעומת ישראל שעדיין נמצאת מאחור."

 

עומר כילף, מנכ"ל ומייסד "Innoviz" צילום: יח"צ

 

אחד הנואמים המרכזיים על הבמה המרכזית הוא עומר כילף, מנכ"ל ומייסד "Innoviz", שכבר עושה חיל בעולם עם הסכמי ענק חתומים עם קבוצת פולקסווגן ו-BMW למשל. "אינוויז" הינה חברה ישראלית המונפקת בנאסד"ק, המפתחת טכנולוגיות "LiDAR" לרכבים אוטונומיים ולשווקים נרחבים נוספים. כל מוצרי החברה מפותחים ומיוצרים במשרדי החברה בראש העין. "אינוויז" מציגה בכנס את מיטב הפיתוחים שלה, שהולכים והופכים למוצרים המובילים בעולם בתחומם.

 

אדווארד טסאי, סגן נשיא "VicOne" – צילום: יח"צ

 

הסניף הישראלי של ענקית הסייבר העולמית "טרנד מיקרו" מארח השנה את סגן הנשיא של חברת הבת שלה לתחבורה "VicOne". אדווארד טסאי, בכיר בחברה שעוסקת במתן פתרונות לאתגרי סייבר בתחבורה חכמה, מגיע לארץ מתוך עניין רב והבנה שישראל היא מוקד משיכה מרכזי בתחום האוטו-טק והסייבר יחד. "VicOne" תציג בכנס את הפתרון החדשני ופורץ הדרך שלה לאתגרי הסייבר של הרכבים המחוברים, שהולכים לכבוש את הכבישים בישראל ובעולם. בטרנד מיקרו ישראל הכפילו את צוותם בשנה האחרונה, והם ממשיכים להוות גורם מרכזי בזירה עם שיתופי פעולה כאלה.