כותרות אחרונות
Search

epdon מציגה את התחליף למסכי טלוויזיה גדולים

 epdon מציגה את התחליף למסכי הטלוויזיה הגדולים:

Epson ישראל משיקה  מקרן אינטראקטיבי לישיבות ופגישות המפגין הקרנה עד גודל של 100 אינץ'

Epson מכריזה בישראל על מקרן אינטראקטיבי חדש הייעודי לחדרי ישיבות ולעסקים. באמצעות חיבור

תצוגות אינטראקטיביות, שיחות וידאו, מסך מפוצל ואבטחה אלחוטית הם רק חלק מהכלים העומדים לרשות אנשי העסקים שישתמשו במקרן

 

Wi-Fi, עבודה מרחוק, שיחות וידאו על מסכים בגודל של עד 100 אינץ' ובאיכות Full HD, מאפשר המקרן מדגם EB-1460Ui, שיתוף פעולה קל מתמיד בין עמיתים לעבודה, בין אם הם נמצאים באותו החדר ובין אם בצדו השני של העולם. המחיר המומלץ לצרכן: החל מ- 19200 שקלים.

צילום: יח"צ

קובי כהן, מנהל תחום מקרנים באפסון ישראל: "מקרן משתמש בטכנולוגיה עדכנית כדי לאפשר שיתוף מידע ארגוני ואינטראקטיביות מרשימה. ״ניתן להשתמש בו להקרנה על כל משטח, הוא מצוייד בעטים דיגיטליים ובמתקן להרכבה על קירות, כך שעסקים יכולים בקלות לעבור לעבודה אינטראקטיבית, בלי להצטייד במסכים מיוחדים, או לוחות חכמים כלשהם. המקרן מאפשר לרשום טקסטים, לצייר דיאגרמות וכד' באמצעות העטים הדיגיטליים וניתן לשמור את הנתונים בקבצים לשימוש מאוחר יותר. יתרון גדול נוסף: האפשרות לספק תצוגה על מסכים בגודל של עד גודל של 100 אינץ' – אפשרות שמסכי טלוויזיה שטוחים אינם יכולים להציע במחיר סביר זאת ועוד: ניתן גם להזרים בקלות להקרנה סוגים שונים של תוכן בצורה אלחוטית ממכשירי iOS או Android ניידים״.

 

היכולת להציג במסך מפוצל תוכן המגיע משני מקורות, מאפשרת למשתמשים לבצע שתי משימות בו-זמנית, למשל, מצגת ואירוח של שיחת ועידה בווידיאו. ניתן לשמור, לשלוח ולהדפיס בקלות תוכן המוצג על הלוח הווירטואלי, ורמקולים מובנים של 16w מוסיפים אודיו ביעילות וללא צורך בציוד או בכבלים נוספים. כשמדובר בשיקולים עסקיים לגבי אבטחת נתונים, המקרן כולל גישה מוגנת בסיסמה לשיתוף הלוח הווירטואלי, סיסמה מוצפנת לתוכן הלוח הווירטואלי ואבטחה אלחוטית – הכל כדי לשמור על נתונים מאובטחים.

צילום: יח"צ

 

אודות אפסון ישראל  

אפסון ישראל הוקמה בשנת 1999, כחלק מאפסון אירופה. החברה מתמחה בפיתוח, ייצור ומכירה של מוצרי הדפסה, סריקה והקרנה. לאפסון ישראל מרכז תמיכה טלפוני ואינטרנטי ומערך שירות לקוחות ייחודי לאפסון, עד לבית הלקוח. מנכ"ל החברה: אורן פליישר. אתר הבית: www.epson.co.il.

אודות Epson

חברת Epson היא מובילה עולמית אשר שמה לה למטרה לחבר אנשים, ארגונים ומידע באמצעות טכנולוגיות מקוריות, יעילות ומדויקות. עם מגוון רחב של מוצרים החל ממדפסות הזרקת דיו ומערכות הדפסה דיגיטליות ועד מקרני 3LCD, משקפיים חכמים ומערכות חיישנים, החברה מתמקדת בקידום פתרונות חדשניים שיענו על צפיות הלקוחות בתחום הזרקת דיו, תקשורת ויזואלית, טכנולוגיה לבישה ורובוטיקה.

 

קבוצת Epson המנוהלת על-ידי חברת Seiko Epson Corporation היפנית, מעסיקה למעלה מ- 67,000 עובדים ב-90 חברות מסביב לעולם וגאה בתרומתה לקהילות שבהן היא פועלת ובתרומתה המתמשכת למאמצים להפחית השפעות סביבתיות.

http://global.epson.com/