כותרות אחרונות
Search

"Epson" מכרה עד היום מעל 80 מיליון מדפסות הזרקת דיו המצוידות במכלי דיו "EcoTank" עם הקיבולת המוגדלת.

מדפסות "אפסון" עם דיו שלא נגמר – צילום: "אפסון"

 

"Epson" מכרה עד היום מעל 80 מיליון מדפסות הזרקת דיו המצוידות במכלי דיו "EcoTank"  עם הקיבולת המוגדלת.

ירון פרץ, מנהל התחום העסקי ב- "Epson" ישראל: "משתמשי מדפסות ה-"EcoTank"  לא צריכים להחליף יותר מחסניות דיו מזהמות ויקרות. עם קיבולת שאינה נגמרת והדפסות של אלפי דפים, לא צריך יותר לדאוג שייגמר לכם הדיו באמצע ההדפסה ובהשוואה למדפסות הלייזר, מדובר במוצר שהוא גם ידידותי בהרבה לסביבה".

 

Epson מדווחת כי מאז הכניסה לשוק את קו מדפסות הזרקת הדיו מדגמי EcoTank המצויידות במכלי דיו בעלי קיבולת מוגדלת, מכרה החברה מעל ל-80 מיליון מדפסות ברחבי העולם. על פי החברה, מדובר באחד מקווי המוצרים הנמכרים ביותר בהיסטוריה של החברה היפנית. לדברי ירון פרץ, מנהל התחום העסקי ב- Epson ישראל, התמונה בזירה הישראלית בהחלט משקפת את התמונה העולמית  וכי מדובר בסיפור הצלחה מקומי.

 

"בשוק הישראלי ממשיכה הנטישה של יותר ויותר גופים גדולים כקטנים את טכנולוגיית הדפסת הלייזר ומעבר לפתרונות הדפסה משתלמים יותר, פחות מזהמים ופחות זוללי אנרגיה".

 

מדפסות "אפסון" עם דיו שלא נגמר – צילום: "אפסון"

 

בניתוח המכירות בזירה הישראלית בחלוקה למוצרים, בולטת במיוחד מדפסת ה-EcoTank L6290, שהתברגה בראש רשימת חמשת המוצרים הנמכרים ביותר של החברה בשנה החולפת בישראל. פרץ מציין כי בקו מוצרי ה- EcoTank ניתן למצוא מדפסות לשימוש יומיומי ולתחומים העסקיים המגוונים, מדפסות פוטו המדפיסות בשישה צבעים ומיועדות להפקת תמונות צבע איכותיות ודגמי EcoTank לשימושים מקצועיים ׳כבדים׳ העושים שימוש בסוגי דיו פיגמנטית.

 

מדפסת ה-EcoTank L6290 היא מדפסת ״הכל באחד״, המתוגברת בטכנולוגיית Heat Free (לחסכון באנרגיה) וכמו כל אחיותיה לקו המוצרים, מצויידת במכלי דיו גדולים, כשכל מכל כולל מספיק דיו להדפסת 6000 עמודים – שווה ערך לקיבולת של 145 מחסניות דיו במדפסות מהדור הישן, של המתחרים. מילוי הדיו פשוט וקל, ההפעלה מתבצעת באמצעות מסך מגע צבעוני, יש הדפסה דו-צדדית וניתן לעבוד עם המדפסת בחיבור ישיר או ברשת אלחוטית.