כותרות אחרונות
Search

Epson משיקה את ה- מקרן "EF12" – מקרן לייזר מיני מיני שיילך איתכם לחצר, לבריכה ואפילו לטיול של הצופים.

צילום: "אפסון"

 

לכבוד הקיץ שהגיע.

Epson משיקה את ה- מקרן "EF12" – מקרן לייזר מיני מיני  שיילך איתכם לחצר, לבריכה ואפילו לטיול של הצופים.

 

הקיץ הגיע ואיתו היציאה לגינה, לחצר ולבריכה. בדיוק לעונה החמה, משיקה כעת Epson בישראל את מקרן המיני EpiqVision Mini EF12 – מקרן לייזר נייד, Full HD 4K, שמאפשר לקחת אותו בקלות ובנוחות החוצה לטובת צפייה בסרטי הרפתקאות קלילים, שידורי סטרימינג ומשחקי מחשב – על מסך ענק באמת (עד 150 אינץ׳ – פי 4 מכל טלוויזיה של 75 אינץ) – ובאוויר הפתוח. במקרן מובנים גם רכיב Android TV  הכולל שלט רחוק בהפעלה קולית ומערכת סאונד של Yamaha.

 

צילום: "אפסון"

 

ה- EpiqVision Mini EF12 החדש וגם ה- EpiqVision Mini EF11 המעט יותר ותיק, הקומפקטיים והניידים (משקל של כ-2 ק״ג) מפגינים ממשק הפעלה קל, פשוט ונוח לכל משתמש ביתי וכך, לדוגמה, בשניה שמפעילים את ה- EF12 ומחברים ל-WiFi המקרן מבצע אוטומטית תיקוני פוקוס והשידורים הטלויזיוניים יכולים להתחיל. למקרן ה- EF11 יש גם כניסת HDMI לחיבור חיצוני של אמצעי סטרימינג.

 

צילום: "אפסון"

 

קובי כהן, מנהל תחום ההקרנה ב-Epson ישראל: "הבידור החוץ-ביתי בתקופה שאחרי הקורונה, בה נמאס לאנשים לשבת בבית, מהווה מרכיב מרכזי בהווי המשפחתי והחלק של צפייה בסטרימינג בסרטים, משחקי קונסולות וספורט רק גדל וגדל. המקרן החדש שלנו מאפשר סטרימינג ישיר  וצפייה בתכנים בגודל ענק ובהיר. זהו עידן חדש של צפייה ביתית: קודם הייתה הטלוויזיה וכעת יש את ה-EpiqVisio".

 

צילום: "אפסון"

 

המחיר בישראל טרם נקבע.

מחיר בארה״ב – כאלף דולר.

 

סרטונים:

המקרן החדש והמעריץ מספר אחד – שאקיל אוניל

https://youtu.be/HmQH5E2VmqI

https://www.youtube.com/watch?v=AR0sPxxYWMY