כותרות אחרונות
Search

Epson משיקה קו מקרנים אולטרה נייד עם בקרת מחוות, שיקוף מסך ועבודה מרחוק

חדש מבית Epson

Epson משיקה קו מקרנים אולטרה נייד עם בקרת מחוות, שיקוף מסך ועבודה מרחוק. קהלי היעד: אנשי עסקים ומערכות החינוך

 

Epson ישראל מכריזה על ארבע סדרות חדשות של מקרנים כדי לענות לדרישות השוק של ארגונים, עסקים קטנים ובינוניים ותחום החינוך. בין אם לצורך הצגה ללקוחות במהלך נסיעות, או לשם העברת מצגות עוצמתיות במשרד או באולם ההרצאות, הסדרות EB-1700 ו- EB-2000 מספקות מקרנים ניידים רבי עוצמה, המספקים רזולוצייתFull HD 1080p ואיכות תמונה מרשימה במיוחד.

 

באמצעות סדרת EB-1700 ניתן להראות מצגות בקנה מידה גדול והעיצוב הקומפקטי וקל המשקל מאפשר להכניס את המקרן בקלות לתיק המחשב הנייד. הוא מהווה פתרון אידיאלי לצוות מכירות בכיר, או לנוסעים עסקיים אחרים, הצריכים לערוך מצגות במהלך נסיעותיהם. כפי שמצפים ממותג המקרנים המוביל[1], דגם זה עתיר בתכונות ההופכות את ההגדרה וההצגה לקלות, לרבות הפעלה אוטומטית, חיפוש אוטומטי אחרי מקור, תיקון עיוות טרפז אופקי ואנכי, התאמת מסך, ו- NFC כדי להתחבר בקלות לסמארטפון. בקרת מחוות מאפשרת מעבר קל בין שקופיות בתנועת יד, ומסך מפוצל מאפשר הצגה בו-זמנית משני מקורות שונים.

 

סדרת מקרניEB-22XX  היא חלק ממגוון המספק מצגות עסקיות גדולות ואיכותיות יותר באתרי ארגונים, עסקים קטנים ובינוניים ומוסדות חינוך. עם תצוגה שמספקת עד גודל מסך של 300 אינץ' – החסכוני לאין ערוך לעומת מסכים שטוחים – המקרנים מציעים גם תוכן באיכות Full HD הטובה מזו של 1080p. ההגדרה נטולת מטרדים, הודות לסיוע במיקוד, הפעלה אוטומטית, הגדרות העתקת OSD, תיקון עיוות טרפז והתאמה אוטומטית למסך, יחד עם מבחר אפשרויות קישוריות דוגמת חיבור Wi-Fi, LAN ,WiDi ו- HDBaseT. חיי מנורה ארוכים יותר של עד 10,000 שעות מצמצמים זמני תחזוקה והשירות.

מחירים לדוגמה: ה-EB-1780W – 4400 שקלים כולל מע”מ, ה-EB-2250U   עולה 8800 שקלים  כולל מע״מ.

 

אודות אפסון ישראל

אפסון ישראל הוקמה בשנת 1999, כחלק מאפסון אירופה. החברה מתמחה בפיתוח, ייצור ומכירה של מוצרי הדפסה, סריקה והקרנה. לאפסון ישראל מרכז תמיכה טלפוני ואינטרנטי ומערך שירות לקוחות ייחודי לאפסון, עד לבית הלקוח. מנכ"ל החברה: אורן פליישר. אתר הבית: www.epson.co.il.

 

אודות אפסון

אפסון היא מובילה עולמית בהדמיה ובחדשנות, המקדישה את עצמה להגשמת החזון של לקוחותיה באמצעות הטכנולוגיות הקומפקטיות, החסכוניות והמדויקות ומבחר המוצרים שלה, החל ממדפסות ומקרנים לבית ולמשרד, וכלה בהתקנים אלקטרוניים ובהתקני גבישים. החברה מונהגת על ידי Seiko Epson Corporation שבסיסה ביפן ומעסיקה כ- 78,000 עובדים ב- 99חברות ברחבי העולם. החברה גאה בתרומתה ההולכת וגדלה לאיכות הסביבה ולקהילות שהיא פועלת בהן. http://global.epson.com/