כותרות אחרונות
Search

FRECAN קולט אדים עוצמתי המעוצב כגוף תאורה שטוח בתקרה

FRECAN  קולט אדים עוצמתי המעוצב כגוף תאורה שטוח בתקרה

חברת "תותחני אינווסטמנט" מתמחה ביבוא ושיווק מוצרי יוקרה למטבח ולאמבט של המותגים המובילים בעולם, במגוון סגנונות ובטכנולוגיה מתקדמת.

החברות המיוצגות ע"י תותחני אינווסטמנט נותנות מענה עיצובי, יצירתי וטכנולוגי לעולם המשתנה בו אנו חיים היום. אנו כיחידים משתוקקים לאותנטיות ויחודיות בעיצוב הבית. ב"בית תותחני" ניתן למצוא את מיטב החידושים למטבח ולאמבט תוצרת איטליה, השופעת בתרבות עיצובית יוקרתית, תוך שימוש בחומרים איכותיים, אסתטיים אך לא תמיד שגרתיים, כל זאת תוך שמירה על פונקציונאליות, מקצועיות ואיכות.

מיטב הטכנולוגיה למטבח בסדרה חדשה של קולטי אדים עוצמתיים במיוחד, המעוצבים כגוף תאורה של  FRECAN המתמחה בייצור קולטים מעוצבים ואיכותיים. מוצריה של החברה משווקים לכ-30 מדינות בעולם. החברה מדווחת על ביקוש הולך וגובר לקולטים המוצמדים לתקרה והמשתלבים היטב עם עיצוב המטבח והבית.

סדרת הקולטים החדשה משלבת עוצמת שאיבה, עיצוב אופנתי, פונקציונאליות וחיסכון בחשמל תוך שימוש בנורות LED. קולט האדים בסדרה הופך למוצר רב תכליתי שכולל את המאפיינים של גוף תאורה, בלי לוותר על האיכויות של קולט אדים. הדגמים החדשים קלים יותר להתקנה, בדומה להתקנת תאורת תקרה שטוחה.

totchani 4

PARDIGMA  של FRECAN היא מערכת היניקה המודולרית הראשונה המתוכננת להשתלב בתקרת המטבח באמצעות המראה האסתטי שלה, הדומה לגוף תאורה. קולט האדים PARDIGMA יוצר אוירה של אור במטבח באמצעות מערכת יניקה ונקודות תאורה בעלות אותו עיצוב ומראה. קולט האדים זמין ב-שלוש גרסאות ובשני גימורים: לבן או נירוסטה. מודול ראשי :מודלי יניקה משניים ומודולי תאורה. המודול הראשי יכול לטפל בארבעה מודולי יניקה: מודול ראשי אחד + 3 מודולים משניים. מודולי התאורה מתפקדים כנורות רגילות וניתן לשלוט בהם באמצעות מתגים עצמאים. מומלץ להתקין ארבעה מודולי יניקה להשגת ביצועים אופטימליים.

PARADIGMA S הוא דגם חדש המציע יניקה היקפית של 620*360 מ"מ ולוח LED  גדול יותר. הדגם עם מנוע S600 כל אחד, ניתן לשלב אותו עם כל המודולים המשניים מהסדרה. גם דגם זה יכול לשלוט בארבעה מודולי יניקה כולל אותו מודול ראשי אחד + 3 מודולים משניים. דגם זה בדומה לכל דגמי הסדרה שומר על קו עיצוב נקי, ניתן לשילוב מודולי התאורה העצמאיים בהתאם לצורך.

מחירים:
מודול ראשי 6388 ₪,
מודול מישני 5621 ₪,
מודול תאורה 3833 ₪.

להשיג ב"בית תותחני" ראשון לציון אליהו איתן 24
טלפון:   03-9513378  בתאום מראש
בחנויות המטבחים המורשות

חברת "תותחני אינווסטמנט" המתמחה ביבוא ושיווק מוצרי יוקרה למטבח ולאמבט של המותגים המובילים בעולם בשוק המטבחים היוקרתיים בעולם, במגוון סגנונות בטכנולוגיה מתקדמת של טובי המעצבים והמותגים. החברה הינה המשווקת הרשמית בישראל של המותגים הר"מ: BARAZZA : חברה איטלקית ידועה המתמחה בייצור כיריים, כיורים, תנורים, משטחי נירוסטה בהתאמה אישית ללקוח ועוד. MGS MILANO יצרנית ברזי נירוסטה ואביזרים יוקרתיים למטבח ולאמבט FRECAN  הקולטים הייחודיים, מחשבה יצירתיות וטכנולוגיה. ARTINOX חברה איטלקית המתמחה ביצור כיורי טיטניום למטבח ועבודות נירוסטה מיוחדות IRINOX מקררי יינות, מכונות מים וסודה, מכונות להקפאה עמוקה ועוד WESCO  מותג גרמני לפחי אשפה בהתקנה שטוחה. INLE חברה איטלקית מאזור הדלומיטיים באיטליה, המתמחה בייצור מוצרי עץ טיק בורמזי לאמבט.