כותרות אחרונות
Search

"iDigital" תציע לראשונה ללקוחותיה לרכוש מכשירי "iPhone" בהוראת קבע !

 

בלי לדאוג למסגרת האשראי !

 "iDigital" תציע לראשונה ללקוחותיה לרכוש מכשירי "iPhone" בהוראת קבעהחל מחודש נובמבר תציע "iDigital" אפשרות לרכוש אייפונים בתשלומים ללא צורך בכרטיסי אשראי, על ידי שימוש בהוראת קבע.

המשמעות? בשורה לחיילים, סטודנטים ולכל מי שאינו מעוניין לתפוס את מסגרת האשראי.

 

 

iDigital, רשת הפרמיום היחידה של Apple בישראל, יוצאת במהלך חדש ותציע לראשונה מכירת אייפונים בהוראת קבע. המסלול החדש יאפשר ללקוחות אשר אינם משתמשים בכרטיסי אשראי או בעלי מסגרת אשראי מצומצמת ליהנות מסדרת מכשירי האייפון החדשה.

 

אז איך זה עובד?

בעת רכישת אייפון חדש הלקוח יוכל לרכוש את כל דגמי האייפונים ב-24 תשלומים שווים בהוראת קבע. כל התהליך התשלום והאישור מתרחש בו במקום ויהיה זמין גם בסניף אילת. כאמור, בניגוד לתשלום בכרטיס אשראי תשלום בהוראת קבע לא תופס את המסגרת האשראי של הלקוח, עובדה מאוד משמעותית לקהלים רבים דוגמת סטודנטים, חיילים, או לקוחות שלא מעוניינים לסגור את מסגרת האשראי .

 

מחירים לדוגמא של סדרת האייפון 11 שהושקה לאחרונה ברכישה בהוראת הקבע:

 

איילת צרפתי רוזן, מנכ”לית iDigital: "הדרישה למסלול החדש הגיע למעשה מהשטח. בשבועות האחרונים נוכחנו לעלייה משמעותית בביקוש לסדרת האייפונים החדשה  ויחד עימה עלו גם בקשות מלקוחות ברחבי הארץ לאפשר רכישת אייפונים בתשלומים שלא באמצעות כרטיס אשראי. אחת הבעיות שאנשים נתקלים בהם שהתשלום של האייפון חוסם את מסגרת האשראי, הפתרון החדש יאפשר ללקוחות לרכוש את המכשיר מבלי לתפוס את מסגרת האשראי שלו. התשלום בהוראת קבע יאפשר לקשת רחבה יותר של לקוחות ליהנות מהאייפונים הטובים והמתקדמים בעולם.

 

מסלול התשלום החדש מצטרף למגוון הפתרונות הנוספים שמציעה כיום iDigital  ובינהם גם מסלול הליסינג, במסגרת מהלך Mac to School, המציע לסטודנטים אפשרות לרכוש את מחשבי ה Macbook הפופולאריים בתשלום חודשי קבוע למשך שנתיים, שבסיומם, יוכלו להחזיר את המחשב או לרכושו,  או ליהנות מעד 25% הנחה על שלל דגמי Macbook ומהנחה של 15% על שלל האביזרים הנלווים למחשבי הMacbook , במסגרת תקופת  המהלך, שיסתיים בסוף חודש דצמבר.

 

רשת iDigital הינה רשת APR (Apple Premium Reseller)  היחידה בישראל, המהווה את הפורמט הקמעונאי היוקרתי  ביותר של Apple.חנויות ה- APR ברחבי העולם הם חנויות הפועלות על פי גיל לדיין ספציפי שנקבע ע"י Apple  וצוותי המכירות והיעוץ שבחנויות מקבלים הכשרה והסמכה במתודולוגיות ייחודיות שפותחו ע"י Apple עבור פורמט ה- APR.החברה פועלת תחת חברת האם iCon Group, היבואנית הרשמית של מוצרי Apple בישראל והמפיצה הבלעדית של מחשבי הMac בישראל. בנוסף למוצרי Apple , מציעה iDigital את עולם הבית החכם ומגוון מוצרים ומותגים של חברות מובילות בעולם בתחום סגנון החיים הדיגיטלי ביניהם: iHome, Speck, Griffin, Bose, incase, Lacie, KNOMO Sena, RHA