כותרות אחרונות
Search

"iDigital Goodiz" רשת אביזרי הסלולר הצומחת יוצאת במהלך המחזק את מגוון מוצרי סמסונג ושיאומי הנמכרים בה.

"איידיגיטל גודיז" הרצליה – צילום: גיא יחיאלי

 

 

מוצרי SAMSUNG ו – שיאומי ברשת "iDigital Goodiz"

"iDigital Goodiz" רשת אביזרי הסלולר הצומחת יוצאת במהלך המחזק את מגוון מוצרי סמסונג ושיאומי הנמכרים בה.

 

רשת "iDigital Goodiz" פותחת את שנת 2022 עם קולקציה מגוונת של מוצרי "Samsung"  ומוצרי שיאומי. בנוסף למגוון העצום של כיסויים לסמארטפונים שכבר נמכרים ברשת המובייל והאביזרים, ימכרו מעכשיו ברשת גם מגוון רחב של מוצרי "Samsung" כמו אוזניות Buds2 ואוזניות Buds Pro , מבחר של שעוני Galaxy Watch 4, כולל דגמי Classic וכן מוצרים שונים של "שיאומי" – אוזניות, שעונים ועוד. כמו כן, ניתן למצוא אביזרים משלימים כגון רצועות לשעונים, מטענים ועוד…

 

איילת צרפתי רוזן, מנכ"לית "iDigital goodiz": "החלטנו לחזק את האחיזה שלנו בעולם האנדרואיד עם מוצרים מבוקשים של סמסונג ושיומי, צעד התואם את האסטרטגיה שלנו להיות הרשת עם מגוון המוצרים הרחב ביותר בתחום האביזרים למובייל. צרכני "Apple" כבר מכירים אותנו דרך רשת אידיגיטל . עכשיו, גם צרכני אנדרואיד, יוכלו ליהנות ממגוון גדול ואטרקטיבי של אביזרים שמתאימים למכשירים שלהם דרך רשת iDigital goodiz".

 

"איידיגיטל גודיז" הרצליה – צילום: גיא יחיאלי

 

רשת "iDigital Goodiz" הוקמה לפני כ – 10 חודשים תחת הקונספט של ״חנות ממתקים סלולרית״.

 

הרשת מתמחה בעולם האביזרים לסמארטפון (סמסונג, שיומי ואייפון) תחת קונספט חדשני וראשון מסוגו בישראל המציג מגוון עצום, צבעוני ואופנתי של כיסויים, סוללות נטענות, רמקולים, כבלים, אזניות, רצועות לשעוני סמסונג ואפל ועוד מגוון עצום של מוצרים בתחום המובייל. במחירים משתלמים, לדוגמה כיסויים מעוצבים החל מ 79 ש״ח בלבד.

 

ניתן להתרשם מהמגוון באתר הרשת idigitalgoodiz.co.il.

החנות הראשונה נפתחה בקניון הזהב בראשון לציון, ובהמשך נפתחו עוד 2 סניפים באילת ובהרצליה. בקרוב ייפתחו סניפים נוספים ברחבי הארץ.