כותרות אחרונות
Search

jcr, "הולנדיה" משיקה סדרה חדשה של 4 מערכות שינה מתכווננות המשלבות מיטות מעוצבות באיכות בלתי מתפשרת

HOLLANDIA 4 ALL – מעכשיו כל אחד יכול

 הולנדיה משיקה סדרה חדשה של 4 מערכות שינה  מתכווננות המשלבות מיטות מעוצבות באיכות בלתי מתפשרת ומזרני טמפור המצויידים בטכנולוגיה NASA בלעדית – במחירים המנגישים את מיטות המותג האיכותי לקהל הרחב

הסדרה החדשה המעוצבת בקווים נקיים אופנתיים ועכשוויים פונה לקהל של צעירים שלא מוכנים להתפשר על איכות השינה שלהם והיא מוצעת במחירים חסרים תקדים להולנדיה הנעים בין 16,900-19,990 ₪  

 

 

הולנדיה, חברה המתמחה בהנדסת שינה משיקה בימים אלו במסגרת מהלך שנועד לקדם שינה איכותית בישראל, את HOLLANDIA 4 ALL, סדרה חדשה של 4 מערכות שינה מתכווננות המשלבות  מיטות מעוצבות באיכות בלתי מתפשרת ומזרני טמפור המצויידים בטכנולוגיית NASA בלעדית לחברה.

 

הסדרה החדשה המעוצבת בקווים נקיים, אופנתיים ועכשוויים מאפשרת לקהל של צעירים שלא מוכנים להתפשר על איכות השינה שלהם להצטייד במיטות הולנדיה היוקרתיות וזאת במחירים חסרי תקדים הנעים בין 16,990-19,990 ₪ .

 

לאיכות השינה השפעה מכריעה על הבריאות, איכות החיים וניהול אורח חיים תקין. אבי ברססט, מנכ"ל הולנדיה המשמש כנציג הרשמי של ארגון השינה העולמי בישראל, פועל בשנים האחרונות לקידום שינה איכותית וליצירת מודעות סביב חשיבות השינה לאורח חיים בריא.

 

אבי ברססט, מנכ"ל הולנדיה – השקת HOLLANDIA4ALL צילום תמר מצפי

 

אבי ברססט, מנכ"ל הולנדיה: "לקוחות וותיקים שלנו, הישנים על מיטות הולנדיה ויודעים להעריך את ההבדלים באיכות השינה, מבקשים מאיתנו לא פעם לאפשר לילדיהם לרכוש מיטת הולנדיה בעודם צעירים ולהתרגל לשינה איכותית משנה חיים מוקדם ככל האפשר. לאחר בקשות חוזרות ונשנות נעננו לאתגר ובימים אלו אנו משיקים את קונספט HOLLANDIA 4 ALL, שיאפשר לזוגות צעירים  לרכוש מיטה זוגית ראשונה, האיכותית ביותר שאפשר, כמו כל מיטות הולנדיה וזאת במחירים חסרי תקדים".   ברססט מוסיף: "המהלך מאפשר למעשה לצעירים להיכנס לעולם היוקרה בתחום המיטות במחירי סף אטרקטיביים, מ- 16,990 ועד 19,990 ₪ במקום 50,000 ₪ ומעלה – ועדיין ליהנות מכל היתרונות שיש להולנדיה להציע. אנו מאמינים שצעירים אלו יגדלו איתנו ובהמשך ירכשו מיטות זהות לאלו של הוריהם מתוך הכרת ערך השינה האיכותית המוצעת על ידי מיטות הולנדיה"

 

בסדרה יש כאמור 4 מערכות שינה מתכווננות משולבות במזרני טמפור איכותיים. לכל מיטה מאפיינים משלה כך שתתאים לטעמו האישי של כל לקוח. מערכות השינה מעוצבות בקווים נקיים, עכשוויים ואופנתיים על ידי צוות המעצבים של הולנדיה: אלעד נעים ויוליה לבוב שעיצבו את המיטות מתוך הבנה והזדהות עם קהל היעד הצעיר, בהיותם הם עצמם צעירים בשנות ה- 20 המאוחרות שלהם.

 

אפשרויות העיצוב וההתאמה הן אינסופיות מתוך מגוון רחב של בדים מרקמים וצבעים המיטה נמכרת עם אחריות ל- 12 שנים.

 

מזרן ה-  TEMPURשמשולב במערכות השינה החדשות מבוסס על טכנולוגיה שפותחה על ידי  NASA  במטרה להקל על אסטרונאוטים בזמן שיגור. מזרני  TEMPUR מעניקים תמיכה לכל הגוף תוך פיזור הלחץ בצורה מושלמת, ולכן שינה על מזרנים אלה היא מנוחה מקסימלית לשרירי הגוף וחוויה מפנקת במיוחד. 

 

בפיתוח ועיצוב הסדרה הושקעו כמיליון ₪ ואת השקתה ילווה קמפיין פרסומי בעיתונות הכתובה, טלוויזיה ודיגיטל בעלות של 1.5 מ' ש"ח.

 

עיצוב המיטות ע'י המעצבת יוליה לבוב והמעצב אלעד נעים.

אבי ברססט, מנכ"ל הולנדיה עונה לשאלות עיתונאים בפתיחת תערוכת "בית חדש" (ריהוטים לשעבר) שנפתחה במרכז הירידים – צילום: אבי בר

גם לבני הנוער:

לסדרת HOLLANDIA 4 ALL מתווספת המיטה הראשונה לבני נוער שמציעה מזרן   TEMPUR איכותי. חברת טמפור העולמית נענתה לאתגר שהציבה לה חברת הולנדיה מישראל ובפעם הראשונה הסכימה לייצר מזרן במידה של 120 ס"מ רוחב המותאם למיטת בני נוער. מערכת השינה החדשנית הזו כוללת בנוסף מערכת שמע מתקדמת, שקעי USB להטענה ותאורת LED בתחתית המיטה, כי גם בני הנוער זכאים לשינה איכותית.

 

מערכת שמע מתקדמת ממוקמת בגב המיטה ולמערכת השינה יש מערכת כיוונון ארגונומי עם 2 מנועים רבי עוצמה, אותה ניתן להפעיל באזור הרגליים, הכתפיים והראש בלחיצת או להעביר למצב  רטט שיאפשר ליהנות ממסאג' נעים ומרגיע.

 

המיטה מצויידת בבד ריפוד הניתן להסרה ולכביסה ובמערכת גלגלים המאפשרת הזזה קלה שלה. 

 

מידות: 120X200 ס"מ, מחיר מחיר: 5,990 ₪

 

למידע נוסף ניתן להיכנס לאתר:  https://hollandia.co.il/, או בטלפון: 077-9964717