כותרות אחרונות
Search

Kabrita תרכובת מזון לתינוקות על בסיס חלב עיזים עכשיו גם ברשתות השיווק

ועכשיו Kabrita – גם ברשתות השיווק

שופרסל, טיב טעם, עדן טבע מרקט ועוד החלו לשווק את התמ"ל היחיד בישראל על בסיס חלב עזים והרכב תזונה מתקדם

מנכ"לית החברה: בעתיד נרחיב את המותג למזונות נוספים לתינוקות על בסיס חלב העזים, כגון: דייסות ומחיות פרי טבעיות

kabrita תרכובת המזון לתינוקות אשר הושקה לאחרונה בישראל – היחידה על בסיס חלב עזים – משווקת מעתה גם ברשתות השיווק ובכ-200 חנויות ברחבי הארץ בהן: שופרסל גרין, אורגניק מרקט, טיב טעם, עדן טבע מרקט, רשת קינגסטור במגזר הערבי ובתי טבע ובתי מרקחת פרטיים. המותג צפוי להגיע לרשתות נוספות בשבועות הקרובים.

Kabrita הושק בישראל בחודש ספטמבר ונמכר עד עתה באמצעות אתר האינטרנט של החברה, בהתאם למדיניות המותג בחו"ל.

התמ"ל החדש הביא  בשורה צרכנית חדשנית לקטגורית תרכובות המזון השמרנית והזהירה בישראל, בהתאם למגמות הקיימות בשווקים בחו"ל, בהן תמ"ל על בסיס חלב עזים הוא כבר חלק בלתי נפרד מההיצע.

kabrita עומד בכל דרישות משרד הבריאות בישראל ובסטנדרים בינ"ל מחמירים מכיל הרכב תזונה מתקדם והעשרות תזונתיות חשובות, על פי המחקרים וההנחיות המעודכנים ביותר בתחום תזונת התינוקות ובהתאמה לשלבי ההתפתחות של הרך הנולד.

אתי נחשון, נטורופתית ומבעלות חברת בייבי גוט הולנד, משווקת kabrita בישראל: "מרגע ההשקה אנו נוכחים לדעת כי קהל ההורים בישראל היה צמא למוצר מסוג זה, המאפשר להם לבחור תמ"ל איכותי ומועשר לילדיהם המבוסס על חלב עיזים, ורבים מהם הופתעו לגלות שעד הגעתנו, כל המוצרים האחרים, מבוססים על חלבון חלב פרה. אנחנו שמחות על כניסת Kabrita  לרשתות השיווק ולחנויות המתמחות, המאופיינות בקהל לקוחות המודע ליתרונות חלב העזים ובעל העדפה לתזונה בריאה ואיכותית".

עוד הוסיפה נחשון: "בכוונתנו להרחיב בעתיד את המותג גם למזונות המשך לתינוקות, על טהרת חלב העזים, כגון: דייסות ומחיות פרי טבעיות".

צילום: יח"צ

kabrita הינו תמ"ל מתוצרת חברת Hyproca Nutrition בהולנד – חברה בת של תשלובת החלב Ausnutria Hyproca, המייצרת תמ"ל ומזון לתינוקות מזה 75 שנים ומשווקת מאז 1938 למיליוני תינוקות בעולם.

תמ"ל  Kabrita משווק ב- 54 מדינות ברחבי העולם, בהן: ארה"ב, הולנד, אנגליה, צרפת, ניו זילנד, ארצות סקנדינביה, רוסיה, סין ועוד. כל אריזה עוברת עשרות בדיקות במפעלי החברה בהולנד לאורך כל שלבי הייצור ועד השיווק הסופי. תמ"ל kabrita עומד בדרישות המחמירות של רשות בטיחות המזון האירופית (EFSA) ורשויות נוספות בעולם בכלל זה משרד הבריאות של ישראל.

לקבריטה אמון ובטחון רב באיכות מוצריה ולכן היא מציעה 100% החזר כספי במידה ונמצאה אי התאמה של התמ"ל לתינוק.

עוד מציעה החברה כפית 30cc בכל אריזה – מדוייק וחסכני, ומהווה יתרון גדול להורים, שכן היא מאפשרת מדידה מדוייקת יותר ומניעת בזבוז של התמ"ל.

למוצר כשרות בהשגחת רבנות הולנד ובאישור הרבנות הראשית לישראל.

תמ"ל Kabrita  משווק בשלושה שלבים:  שלב 1 מגיל 0-6 חודשים, שלב 2 מגיל 6-12 חודשים ושלב 3 מגיל 12 חודשים ואילך, ומוצע לצרכן במחיר שבין 85-89 ₪.

ניתן לרכוש גם באתר החברה : http://kabrita.co.il/.

הידעת?

·         עז מספקת כ-3 ליטרים חלב ביום בלבד בעוד פרה מספקת 33 ליטרים ביום.

·         8 ליטרים חלב הופכים ל-1 ק"ג של תרכובת מזון לתינוקות.

מותג Kabrita משווק בישראל, על ידי חברת בייבי גוט הולנד, הממוקמת בטירת הכרמל. החברה בבעלותן של נשות העסקים: אתי נחשון Ph.D, נטרופתית, איריס כרוב, מהנדסת מזון (יבואניות מותג תוספי התזונה,BioCare  ומותג הקומסטיקה הטבעית (Neal's Yard ודפנה הכהן בעלת רשת "קפה לואיז".