כותרות אחרונות
Search

KEDS מגייסת את פנים חדשות למותג בקמפיין דיגטאלי נרחב אותו תוביל אושיית הרשת והזמרת המצליחה נועה קירל

 

KEDS  מגייסת את הפנים החדשות למותג בקמפיין דיגטאלי רחב אותו תוביל אושיית הרשת והזמרת המצליחה נועה קירל

חברת האופנה המובילה KEDS יוצאת בקמפיין  דיגיטאלי חדש בשם Join The Keds Squad"" בשיתוף עם משרד הפרסום Teenk לגיוס הפנים החדשות של הרשת

חברת האופנה KEDS תוביל מהלך חדשני בשיתוף עם משרד הפרסום Teenk בו היא מאתרת נבחרת המונה כ- 15 בנות אשר יחד ירכיבו את הפנים החדשות למותג לעונת אביב-קיץ 2017.

לצד החיפוש יעלה קמפיין דיגיטאלי רחב היקף במדיות החברתיות שיקרא לגולשות להצטרף לאתר המקוון של הרשת ולענות על שאלון אשר יחבר בין סיפורים אישיים לבין הזיקה שלהן לאופנה. מתוך מאות פניות ייבחרו כ- 30 בנות להגיע ליום אודישנים אופנתי ומיוחד מול שופטים שבראשם תעמוד כוכבת הרשת והזמרת המצליחה נועה קירל.

מתוך המבחנים תיבחר ה- "Keds Squad"- נבחרת מנצחת שתוביל את קמפיין האופנה של החברה ותציג את מגוון נעלי הסניקרס האייקוניות של KEDS. ההכרזה על המנצחות תתבצע בחנות החדשה של המותג בקניון גבעתיים על ידי השופטת קירל שגויסה לפרויקט וידועה כזמרת היפ הופ מצליחה שמופיעה עם בגדים ספורטיביים וקז'ואלים לצד סניקרס נוחות שמאפשרות לה לזוז בקלילות על הבמה.

אושיית הרשת והזמרת המצליחה נועה קירל – צילום: דניאל אלסטר

הפעילות תתקיים כל חודש מרץ והנבחרת המיוחלת תזכה להשתתף בימי צילום ולככב בפרסומות שיעלו כקמפיין דיגיטאלי במדיות השונות ואף תהנה לבחור עבורה לפני כולם את העיצובים החדשים על פי הטרנדיים הבינלאומיים של נעלי הסניקרס.

לחיזוק הבאז ברשת נבחרו שלוש יוטיובריות חזקות: ליגל רז, אורן גל ותום בר עמר לקדם לוקים מגוונים לכל פעילות במהלך היום עם הסניקרס של KEDS לצד טיפים לאודישנים וכיצד להשיג מראה רפרזנטטיבי מול נבחרת השופטים.

להרשמה: https://www.keds.co.il/squad

אודות לירם:
חברת לירם, בבעלות משה זילברשטיין. הרשת מונה כ- 65 חנויות ברחבי הרשת, נוסדה בשנת 1981 וכיום היא אחת החברות המובילות בתחום האופנה לנשים וילדים בישראל.

אודות TEENK:
נוסדה בשנת 2005 על ידי יניב ויצמן מנכ"ל ובעלים של החברה. החברה מתמחה בבניית קמפיינים שיווקים, מהלכי תוכן ופרסומות לקהלי יעד צעירים.