כותרות אחרונות
Search

LG מודיעה על מבצע השקה חד פעמי לשעתיים בלבד עם פתיחת המכירות של הסמארטפון LG V10 ביום ראשון 22.11.15

לרגל השקת LG V10 בישראל: המכירה המיוחדת תתקיים במס' נקודות מכירה ברחבי הארץ ומי שירכוש המכשיר באחת מנקודות אלו יקבל במתנה כרטיס זיכרון 200GB בשווי 1000 שקלים

lg 8

LG ישראל משיקה ביום ראשון 22.11.15 בוקר את הסמארטפון היוקרתי ה- LG V10. זהו המכשיר הראשון שמשיקה LG מסדרת V היוקרתית אותו חשפה בראשית אוקטובר בניו-יורק. ה- LG V10 ישווק בישראל כאמור החל מה- 22.11.15 אצל כל מפעילות הסלולר ורשתות השיווק הנבחרות. מחיר המוצר לצרכן יקבע ע"י המפעילות הסלולריות ורשתות השיווק והוא יהיה החל מ- 3400 שקלים. המכשיר ישווק בארץ בגוונים שחור ולבן.

לרגל ההשקה, LG מודיעה  על מבצע השקה חגיגי, חד פעמי שיימשך שעתיים בלבד עם פתיחת המכירות ב- 22.11.15. המכירה המיוחדת תתקיים במס' נקודות מכירה ברחבי הארץ (רשימה מפורטת מפורסמת באתר רונלייט דיגיטל) ומי שיגיע לנקודות אלו בטווח השעות המוגדרות, יזכה במבצע חסר תקדים במסגרתו ירכוש את מכשיר ה- LG V10 ויקבל במתנה- כרטיס זיכרון 200GB בשווי כ-1000 שקלים .

lg 9

סמארטפון LG V10 עם שני המסכים
המסך הנוסף של ה-LG V10 עושה את כל ההבדל. המסך המשני מאפשר לך גישה פשוטה לכל המידע שאתה רוצה לאורך כל היום כולו, וביצוע פעולות ללא מאמץ בהחלקות פשוטות וקיצורי דרך חכמים.

עיצוב יוקרתי ונטול פשרות 
המראה החדש של LG V10 נועד לאנשים מקצוענים. החומרים השונים המשולבים יחדיו כדי להעניק לך יופי רב יותר עם תחושה עוצמתית ומראה ייחודי מכל זווית. שילוב של סטייל עם עמידות במכשיר שנועד להחזיק מעמד לאורך זמן. השילוב בין Dura Guard ו-Dura Skin מעניק לך עיצוב אמין שניתן לסמוך עליו, עם רמה גבוהה ביותר של הגנה ועמידות.

הסמארטפון היחידי עם שלוש מצלמות
צלם את התמונות הטובות ביותר של עצמך בעזרת המצלמה הקדמית הכפולה של LG V10 המאפשרת לך בחירה מבין שני מצבי צילום סלפי. בחר במצלמת הסלפי לצילום של תמונות סלפי רגילות, אינטימיות ומותאמות יותר באופן אישי ללא צורך בחיתוך. לחילופין, תוכל לבחור גם במצלמת הגרופי המעניקה לך זווית רחבה ומאפשרת לצלם תמונות סלפי עם רקע רחב ואנשים רבים יותר, ללא צורך במוט סלפי.