כותרות אחרונות
Search

LG תחשוף את המקררים הידידותיים לסביבה בכנס IFA 2015

ההובלה הטכנולוגית של חברת LG בתחום המקררים נמשכת עם ביצועים עליונים וחיסכון באנרגיה

בכנס IFA הקרוב שיערך בברלין, תחשוף חברת LG Electronics את דגמי המקררים החדשים, שהותאמו במיוחד לשימוש הצרכן המערבי. המקררים החדשים כוללים יישומים המסייעים בשמירה על אנרגיה וחסכון לצרכן, דוגמת מערכת הדלתות הפנימיות, שמסייעת לשמור על טריות המוצרים ועל סידורם בתוך המקרר. המקרר, כאמור, מותאם לשימוש הצרכן המערבי, אשר מתחשב במאפיינים ידידותיים לסביבה ושואף לחסכון בקניות ולסדר במטבח.

מהפך (אינברטר) ליניארי מבטיח חסכון מירבי באנרגיה

מקררי המקפיא התחתון של החברה מובילים את השוק ביעילות, עם דירוג אל-קיפאון של A+++, בעיקר בשל המדחס המתקדם. בבדיקות שנערכו ע"י ארגון המחקר הגרמני VDE, נמצא כי המקררים החדשים של LG חסכוניים יותר באנרגיה ב-30% ושקטים יותר 25% מהמתחרים. החברה כה בטוחה בעמידות הקומפרסור, עד כי היא מעניקה עליו התחייבות של 10 שנים.

LG 1

נוחות ייחודית בעזרת הדלת הכפולה

LG כבר הפכה בעבר את חיי המשתמשים לקלים יותר בעזרת הדלת הכפולה המאפשרת ארגון יעיל ונגישות מירבית למוצרים ספציפיים. במקררים החדשים החברה אף הכפילה את הנוחות בכך שהוסיפה דלת כפולה נוספת. בצדו הימני של המקרר יש כפתור המאפשר לפתוח את חלקה החיצוני של הדלת, כך שהמוצרים בהם משתמשים בתדירות גבוהה, כמו שתייה או מעדנים, יהיו נגישים יותר. בצדו השמאלי של המקרר ניתן לפתוח את הדלת החיצונית בעזרת הידית בתחתית הדלת והדבר אידיאלי לאחסון מוצרי בישול, כמו עשבי תיבול שנחתכו מראש או רטבים. החלק הפנימי בדלתות החיצוניות ניתן להתאמה, כך שהמשתמש יכול להתאים את גובה המדפים לפי הגודל של המוצרים. המחיצות בין הדלתות החיצוניות לפנימיות הן צרות יותר בדגמים החדשים ובכך מתפנה מקום נוסף לאחסון.

לשמור על המזון טרי עם טכנולוגיית אל-קיפאון

טכנולוגיית No-Frost  (אל קיפאון) של החברה, שמצויה בכל מקררי LG המשווקים כיום ברחבי העולם, יוצרת סביבה אידיאלית לאחסון מזון, בעזרת מאוורר המפזר בצורה שווה את האוויר הקר בחלל המקרר. מערכת הפילטרים שבמקררים החדשים דואגת לזרימת אוויר תקינה בחלל תוך הקפדה על שמירת הטריות לאורך זמן.

lg 2

יישומים נוחים שמונעים טרחה  

יישום ה- Smart Diagnosis מאפשר לשירות הלקוחות של החברה לאבחן תקלות במקרר ללא צורך בהגעת טכנאי עד הבית. יישום ה- Moist Balance Crisper מאפשר לפירות וירקות להישמר תחת הלחות הנכונה ובכך מונע מהם להירקב ושומר על טריותם לאורך זמן.

lg 3

דלת זכוכית שזכתה בפרס העיצוב

המקפיא התחתון של המקררים החדשים והזכוכית החיצונית העוטפת אותו, זכו להכרה אסתטית עם קבלת פרס ה- Red Dot Design לשנת 2014. שילוב התצוגה המרשימה בתוספת ליישומים הנוחים לשימוש, יכולים להפוך את הפריזר למושלם עבור אחסון מוצרים כמו יינות וישתלב נפלא בכל מטבח.

"המקררים האחרונים של LG נותנים מענה להעדפות הסביבתיות והכלכליות של הצרכן המערבי" אומר ג'ו סיונג-ג'ין, מנכ"ל LG Electronics Home Appliance. "בכל יום אנו מתאמצים ליצור טכנולוגיות חדשות ויישומים משפרי-נוחות שיפגשו את ציפיות הצרכנים שלנו ושיאפשרו לנו לשמור על הובלה טכנולוגית בתחום המקררים".