כותרות אחרונות
Search

LG תחשוף בתערוכת CES 2019 מכונה ביתית לבישול בירה מבוססת קפסולות.

LG תחשוף בתערוכת CES 2019  מכונה ביתית לבישול בירה מבוססת קפסולות.

התהליך האוטומטי וטכנולוגיה ייחודית מעניקים פתרון DIY (עשה זאת בעצמך) לחובבי בירה מושבעים.

 

חברת LG Electronics צפויה לחשוף את ה-LG HomeBrew, מכונה ביתית מבוססת קפסולות לבישול בירה, במהלך תערוכת  CES 2019 שתפתח בווגאס בראשית ינואר. המכונה המתקדמת, שזכתה בפרס החדשנות של CES  , הופכת את תהליך הבישול לקל במיוחד בזכות קפסולות לשימוש חד פעמי, אלגוריתם תסיסה אופטימלי ותכונת ניקוי עצמי נוחה. LG HomeBrew הוא מוצר אידיאלי עבור כל מי שמחפש לבשל וליהנות מבירה ביתית קרה וטעימה.

 

צילום: LG

 

המערכת המבוססת קפסולות הייחודית של LG מביאה פשטות מהפכנית לאומנות בישול הבירה באמצעות הפעלה במגע בודד. בעזרת קפסולות לשימוש חד פעמי המכילות מאלט, שמרים, שמן Hop ותמציות טעם- ולחיצת כפתור, LG HomeBrew מפעילה אוטומטית את כל התהליך לבישול הבירה החל מתסיסה, הפיכה לפחמן דו-חמצני, השלב בו הבירה מתייצבת ומתאזנת ועד לשלב ההגשה וניקוי עצמי של המכונה. אפליקציה נלוות, ללא תשלום נוסף (עבור מכשירי Android ו-iOS), מאפשרת למשתמשים לבדוק את מצב ה-HomeBrew בכל מקום ובכל זמן נתון.

 

בנוסף לבישול הבירה בצורה הפשוטה ביותר, LG HomeBrew מציעה למשתמשים ליהנות מבירה איכותית במיוחד. אלגוריתם תסיסה אופטימלי שולט בתבונה על תהליך התסיסה עם טמפרטורה מדויקת ובקרת לחץ במטרה להבטיח הצלחה מרבית בתהליך הבישול. מערכת הקפסולה חכמה משנה לחלוטין את שיטות הניקוי המסורתיות בבישול בירה ביתי. המערכת מפעילה ניקוי אוטומטי תוך שימוש במים חמים בלבד, המבטיחה ניקוי היגייני לשימוש הבא.

 

צילום: LG

 

המכונה מעוצבת תוך התייחסות לאוהבי בירה, ה-HomeBrew מבטיח תוצאות מצוינות לבישול ביתי של מגוון סגנונות בירה פופולריים, בכל בישול. חמשת הבירות הייחודיות והעשירות בטעמים בהחלט ירשימו את חובבי הבירה למיניהם: hoppy American IPA, golden American Pale Ale, full-bodied English Stout, zesty Belgian-style Witbier and dry Czech Pilsner. ה- HomeBrew מסוגל לבשל חמישה ליטר של בירת פרמיום איכותית בתוך שבועיים, בהתאם לסוג הבירה המתבשלת.

 

"ה-LG HomeBrew הוא שיאו של מכשירי חשמל ביתיים וטכנולוגיות לטיהור מים שפיתחנו במשך עשרות שנים", סונג דיי-היין, נשיא LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company. שוק בישול הבירה הביתי צמח בקצב מסחרר, עם זאת קיימים לא מעט אוהבי בירה שלא עוסקים בתחום בגלל חסמי כניסה. אלה הצרכנים שאנחנו חושבים שמאוד יתעניינו  ב- LG HomeBrew."

 

צילום: LG

 

המבקרים ב-CES 2019, הצפוי להתקיים בין התאריכים 8-11 בינואר 2019, יוכלו לראות את LG HomeBrew המהפכני, בביתן #11100 במרכז הכנסים לאס וגאס.