כותרות אחרונות
Search

NAUTICA – קולקציית סתיו חורף 2015/16 לגברים

מותג האופנה NAUTICA משיק:  קולקציית סתיו חורף 2015/16 לגברים

הסיפור של קולקציית נאוטיקה לסתיו-חורף  2015 מועבר דרך הפריטים האייקוניים שמזוהים עם המותג. ההשראה שואבת מאותו הרפתקן של חיי היום יום אשר תר ונושם את רחובות העיר השוקקים מדי יום בדרכו לעבודה, מנהל חיים פעלתניים ועמוסים ועם זאת תמיד לבוש מסוגנן ומתאים לכל אירוע או הזדמנות שתיקרה בדרכו.

naotika 6

צילום נאוטיקה חו"ל

העונה מאופיינת בפריטים בגזרות קלאסיות אך בקונספט מודרני המעוגנים בצבעוניות מונוכרומטית של שחור, לבן, כחול נייבי המאוזנים בצבעים ניטרליים ובוהקים. למעילים מקום של כבוד בקולקציה עם היצע מפואר של בדים, גזרות, טקסטורות וייעודים.  מעילי מלחים עשויים אריגי צמר עבים, מעילי פוך עם ברדס ופרווה, אפודות ומעילים תרמיים נפוחים וקלים, וג'קטים לעונת המעבר. מעיל הטייסים המפורסם של נאוטיקה והקרדיגנים מקבלים אינטרפרטציה חדשה הן בבדים והן בגזרות אשר מקנים להם מראה מתוחכם במיוחד. קטגורית הסריגים אף היא קיבלה  תשומת לב מרבית, קפדנית ויצירתית מצוות המעצבים והתוצאה משדרת תעוזה, ביטחון ועוצמה גברית.

naotika 8

צילום: ירון ויינברג

העונה הזו הכל סובב סביב שילובים והתנסות בין אם מדובר בשילוב דוגמאות סריגה שונות, טקסטורות, צבעים, שפשופים, עובי צמר ושילובי חומרים.  גם לשעות הפנאי ולמראה הפחות רשמי ניתן למצוא מגוון מכנסי טרנינג וסוויטשרטים, מכנסי ג'ינס וטישרטים. טובי המעצבים הגרפיים עמלו שעות נוספות על מנת להציג חולצות טישרט עם מגוון הדפסים גרפיים אשר טרם נראו כדוגמתם הן בצבעוניות והן בעיצוב. 

naotika 7

צילום: ירון ויינברג

המראה החורפי מאפשר מראה שכבות מתוחכם המורכב מהטוב שבכל העולמות ומאפשר ללובש להיות מוכן ומזומן לכל אירוע: מעיל פוך מחמם מעל לסריג עבה שמתחתיו חולצה מכופתרת חלקה, משובצת או במגוון פסים בשילוב עם מכנס אריג או ג'ינס הם כל מה שנחוץ לחורף מסוגנן במיוחד. 

naotika 9

צילום: ירון ויינברג

המותג נאוטיקה הפך למותג לייף סטייל בינלאומי מוביל אשר מציע אופנה איכותית וקלאסית

לנשים, גברים וילדים. פריטי נאוטיקה הינם פריטים אופנתיים בעלי שיק קלאסי מתוחכם המעוצבים בהשראת הים ועולם הימאות. כיום, נאוטיקה הינו מותג אופנה מצליח ביותר מ75 מדינות בעולם.

naotika 10

צילום: ירון ויינברג

מחירי קולקציית גברים:

חולצות מכופתרות: החל מ- 299 ₪

טי שירטים: החל מ- 179 ₪

חולצות פולו: החל מ – 299 ₪

מכנסי בד: החל מ- 299 ₪

ג'ינסים: 399 ₪

מעילים : החל מ- 549 ₪

ניתן להשיג ברשת נאוטיקה, רשת אמפוריום ברחבי הארץ ובאתר: http://www.nautica.co.il