כותרות אחרונות
Search

NEST – בית חדש ליזמים, סטארטאפיסטים ופרילנסרים בתל אביב

 NEST בית חדש בתל אביב ליזמים, סטארטאפיסטים ופרילנסרים

בשנים האחרונות חווה אזור דרום תל אביב תחיה מחדש של עסקים קטנים ובוטיקיים, חנויות מעצבים, גלריות, מסעדות ואוירה צעירה ותוססת.

כעת נוסף לאיזור זה ה–NEST, מרכז חללי עבודה צעיר, מיוחד ועם רמת שירותים גבוהה מאוד. ה–NEST מציע הן עמדות עבודה סטנדרטיות והן משרדים בגדלים שונים. הקירות בחדרים אטומים ולא מזכוכית כדי להעניק שקט, פרטיות וריכוז בעבודה- מה שאין במקום אחר. בנוסף, מציע ה-NEST חדרי ישיבות מעוצבים לכל מטרה- החל מחללי ישיבות אינטמיים לישיבות פרטיות של אחד על אחד ועד חדרי פרזנטציה למספר משתתפים רב יותר.

בנוסף לשירותים הסטנדרטיים, שמספקים מתחמי עבודה משותפים אחרים, מציע ה–NEST דגש קצת אחר בנוגע לקהילה ומקדם אוירה של בית במקום. מידי יום מוגשים במתחם מגוון רחב של פינוקים מתוקים. אחת לחודש מוגשת ארוחה משותפת כדי לייצר שיח קהילתי בין הדיירים ולמען קידום שיתופי פעולה עסקיים וחברתיים.

יתרון נוסף לדיירים של ה-NEST הוא שהמקום הוא גם דוג-פרינדלי דבר המאפשר לדיירים להביא איתם לעבודה את הכלב, החתול או האיגואנה. במידה ואתם בפגישה והכלב חייב לרדת לטיול, גם שירותי "דוגווקר" תוכלו למצוא במקום במחיר סמלי ולדיירים בלבד.

במקום קיימות מקלחות ושירותים מרווחים עם מגבות וסבונים ואף תכנית לפיתוח וקידום יזמות צעירה – EarlyBird,  תכנית קידום מיזמים בתחילת דרכם, שיקבלו מעטפת שירותים מקיפה כדי לגרום למיזם שלהם לנסוק. התכנית כוללת מחירים מוזלים (החל מ-600 ש״ח) וקבלת ייעוץ עסקי ושיווקי מהמנטורים של ה-NEST

מחירים
עמדה במתחם המשותף – החל מ-750 ש״ח
משרד ל-4: החל מ-4500 ש״ח 
שעת חדר ישיבות עד ל-6 אנשים- החל מ-100 ש״ח