כותרות אחרונות
Search

Netflix ממליצה על דגמי ה-HDR UHD של מסכי הטלוויזיה של LG !

 

Netflix ממליצה: דגמי ה-HDR UHD של מסכי הטלוויזיה של LG !

הם הטובים ביותר לחוויית צפייה איכותית !

דגמי ה- UHD של LG ב- 2017 כוללים כפתור Netflix ייעודי בשלט  המאפשר למשתמשים להפעיל את הטלוויזיה ולהפעיל את Netflix בלחיצת כפתור בודד

 

זו השנה השלישית ברציפות שהמודלים החדישים ביותר של LG מאפשרים שימוש ב- Netflix חברת טלוויזית האינטרנט הפופלארית המאפשרת צפיה בהזרמת מדיה ישירה. תוכנית ההערכה של Netflix מזהה טלוויזות המאפשרות צפייה איכותית וחווית משתמש חיובית דרכה.

צילום: יח"צ

הטלוויזיות של LG עברו תהליך הערכה קפדני המבוסס על גורמים החשובים ביותר לצרכנים, כגון קלות גישה וביצועים מהירים הודות לחלק גדול של פלטפורמת הטלוויזיה החכמה webOS 3.5. לראשונה, דגמי ה- UHD של LG ב- 2017 בענן כוללים כפתור Netflix ייעודי בשלט הרחוק, המאפשר למשתמשים להפעיל את הטלוויזיה ולהפעיל את Netflix בלחיצת כפתור בודד. הטלוויזיות החדשות של  LGכוללות את הגרסה העדכנית ביותר של  Netflix המאפשרת גישה קלה לשירות ישירות ממסך הבית.

 

ליין המסכים החדש של LG ב- 2017  מצויד בטכנולוגית 4K HDR המאפשר צפייה בכותרי Netflix החדשים ב4K ו-HDR כדי להזרים איכות תמונה מעולה עם הגדרה טובה יותר, צבעים מדויקים יותר עם טווח רחב יותר. הכותרים כוללים את כל סדרות מארוול על Netflix, כמו זו שהושקה באחרונה Iron Fist  של מארוול וסדרות פופולריות אחרות כמו ה- OA ו- Chef’s Table, שכעת ניתנות לצפייה בבהירות מדהימה. LG הבטיחה כי מסכי הפרמיום לשנת 2017 יעניקו תמיכה מלאה בכל תאימות הפורמטים של ,HDR עם Active HDR ושילוב של טווח עיבוד תמונות בהירות ופרטי צל בעת הצגתן בפורמט HDR, ויכללו גם Dolby Vision, HDR10 ו- HLG.

 

צילום: יח"צ

LG" היא המובילה בתעשייה במתן גישה וביצועים מצוינים של Netflix  בטלוויזיות החכמות שלהם", אמר סקוט מירר, סגן נשיא ל Partner Systems Ecosystem -ב- Netflix -"הטלוויזיות המומלצות של LG ממשיכות בהובלה זו ומספקות ללקוחות שלנו חוויה טובה יותר של "Netflix.