כותרות אחרונות
Search

O קולקציית קפסולה באופנת togo

TO GO

רשת –TO GO משיקה קולקציית קפסולה
לנשים וילדות  בעיצובה של עדי הימלבלוי 

רשת נעלי TO GO  פותחת חנות חדשה ברמת גן ומשיקה קולקציית קפסולה חדשה בעיצובה של הפרזנטורית עדי הימלבלוי, שעיצבה זאת הפעם השלישית קולקציה עבור הרשת הכוללת דגמים מיוחדים לנשים ולילדות

togo

הקולקציה החדשה שעוצבה ע"י עדי הימלבלוי, בשיתוף פעולה עם מעצבות הרשת, משלבת את הטרנדים של קיץ 2015 עם טעמה האישי, המעניק טוויסט למראה הקלאסי

כך ניתן למצוא בקולקציית הנשים נעלי עקב בסגנון סירה קלאסיות בשחור ובלבן ובמגוון צבעי קיץ פסטליים של תכלת, ורוד וירקרק, שילובים של שחור ולבן או שחור ואפור, סנדלים פתוחים עם עקב מרובע, נעלי סירה שטוחות עם טוויסט של מטאליות או משחקי שחור לבן, נעלי סטילטו רצועות בגוונים שונים של הדפס נחש, הסוליה הלבנה ממשיכה גם העונה בשילובי פלטפורמה וצבעי גלידה, נעלי אוקספורד עם טוויסט של אבזמים בצבעי קיץ מרעננים, נעלי אספדריל עם פלטפורמה והדפסי פסים בשילובי צבעים ועוד.  ובנעלי הילדות הדפסים טרופיים, נעלי בובה במראה תחרה בשלל צבעי פסטל ונעלי אספדריל פרחוניים.

קולקציית הקפסולה תכלול 9  דגמים לנשים בטווח מידות 36-41  ו-3  דגמים לילדות במידות 24-35.

טווח מחירים:

נשים – 149.90-79.90 שקלים

ילדות – 79.90 ₪

עדי הימלבלוי: "לאחר השקה של שתי קולקציות שזכו להצלחה רבה, זה היה ברור שנמשיך לקולקציה נוספת. הקיץ הזה הקו שהנחה אותי היה לשדר "קיץ".  הרשתי לעצמי להעז יותר עם שילובי חומרים, סגנונות  וצבעים ולקחת את הטרנדים הכי חמים ונכונים לקיץ 2015 ולשלב בהם את טעמי האישי והפרשנות שלי, תוך הקפדה על נוחות מירבית. לאחר שבחורף הקודם התחלתי בעיצוב קולקציה לילדות, העונה הזו  ולהציע טוויסטים קטנים למראה הילדות האופייני, כמו מראה התחרה, נעלי אצבע בהדפסים צבעוניים ובוגרים יותר ונעלי אספדריל שהפכו לחובה בעונה".

togo1

איילת פיצ'ון עוז, מנהלת השיווק רשת טו-גו: "לאור ההצלחה לה זכו הקולקציה הקודמת בעיצובה של עדי, היה ברור לנו ולעדי שנמשיך להציע  בכל עונה קולקציה שהיא כולה "עדי הימלבלוי", שתציע דגמים לנשים ולילדות, כחלק מערך מוסף ללקוחות הרשת".

רשת נעלי טו-גו משיקה קולקציה חדשה בעיצובה של הפרזנטורית עדי הימלבלוי, זאת לאור ההצלחה לה זכתה הקולקציה הקודמת בעיצובה. לשם כך חברה הימלבלוי לצוות המעצבות של החברה, וביחד עמה ולפי רצונותיה וטעמה נבנתה הקולקציה, המעניקה טוויסט אופנתי לנעליים הקלאסיות.

הקולקציה החדשה והמגוונת, שכוללת נעלי סירה קלאסיות, נעלי סטילטו, סירה שטוחות במגוון סגנונות ושילובי צבעים, הטרנדים החמים לקיץ 2015 של נעלי אספדריל, ופלטפורמות סוליה לבנה, אוקספורד במראה עדכני ומרענן של אבזמים וצבעי פסטל ועוד.

מלבד קולקציית הקפסולה החדשה, ניתן למצוא בחנויות הרשת מבחר גדול של נעלי נשים, ילדות וגברים בעצובים מרשימים, בצבעים מטריפים ובמחירים ללא תחרות.

רשת נעלי TO GO נוסדה בשנת 2002 ע"י הבעלים מאיר נגי'בי. הרשת מונה כ-70 סניפים בפריסה ארצית ופונה לנשים וגברים בכל הגילאים ומציעה נעליים אופנתיות ואיכותיות במגוון רב ובמחיר אטרקטיבי. הרשת מתמחה בעיצוב, ייצור, יבוא ושיווק נעלי נשים. קולקציית הנעליים שבחנויות הרשת מתחלפת בצורה מוחלטת פעמיים בשנה (חורף, קיץ) אך תוך כדי השנה מגיעים דגמים חדשים באופן שוטף לחנויות. הקולקציה מעוצבת בקפידה על ידי צוות של מיטב המעצבות על-פי המגמות בשוק העולמי כפי שהן משתקפות בתערוכות בחו"ל