כותרות אחרונות
Search

"SABON" מציגה מהדורה מיוחדת של עוגות סבון על בסיס צבע לבן, במגוון גדלים וניחוחות לחג השבועות

"ארץ חיטה ושעורה, וגפן ותאנה ורימון, ארץ זית שמן ודבש" (דברים, ח', ח')

חגיגת שבועות ב SABON

SABON מודה לטבע בעשייתה היומיומית, ומאמינה ביצירה הרמונית, בריאה ואותנטית.

סבון מציגה מהדורת עוגות סבון על בסיס צבע לבן, במגוון גדלים וניחוחות לחג השבועות, המהדורה נרקחה בהשראת פרי הארץ והאדמה

sabon 4

סבון זו המומחיות שלהם. כל הסבונים המוצקים של המותג "סבון" עשויים עבודת יד, עשויים מחומרים טבעיים, נחתכים לפי הזמנה ונמכרים לפי משקל, ממש כמו במעדניה. הסבונים שומרים על לחות טבעית של העור ומותירים אחריהם שובל של ניחוח משכר ומגע רך לאורך זמן.

sabon 2

לכבוד חג השבועות, מציגה SABON  את מהדורת "עוגות הסבון",  העשויות על בסיס גליצרין ושמן זית, בניחוחות: שקדים, לבנדר, קלנדולה, ורדים ורימונים, בעיטור גרעיני דלעת, פרחי קלנדולה ועלי הכותרת של פרחי לבנדר וורדים, המעניקים תחושה נעימה ,רכה ומרגיעים את העור.

"עוגות" הסבון יכולות לשמש גם כתוספת דקורטיבית לשולחן החג ולחדר האמבט, להפיץ ניחוח נעים ומרגיע בחלל החדר וליצור אווירה חג בחדרי הבית.

המהדורה כוללת מגוון "עוגות" בגדלים וניחוחות שונים, אותן ניתן לפרוס לפרוסות, על פי משקל :

  • עוגות עגולות היכולות לשמש כסנטר לשולחן, משקל העוגה 2.5 ק"ג

  • עוגות מלבניות בתבנית אנגליש קייק

  • עוגות אישיות במגוון צבעים וניחוחות.

מחיר: 17 ₪ ל – 100 גרם.

חג שבועות שמח מSABON!

sabon 1

על SABON

רשת "סבון של פעם" הוקמה ב-1997, ע"י סיגל קוטלר-לוי ואבי פיאטוק וזוכה להצלחה רבה בשוק הבינלאומי בקרב מעצבים ידועי שם ובקרב קהל צרכנים רחב. הרשת מייצגת סגנון  המשמר עיצוב קלאסי ייחודי. החנות הראשונה של 'סבון של פעם' נפתחה ברחוב שינקין, בליבה של תל אביב. מאז, גדלה אותה חנות קסומה והייתה לרשת בינלאומית בשם  SABON, המונה למעלה מ-100  חנויות ברחבי העולם. הרשת מעסיקה כ- 300 עובדים בישראל ולמעלה מ- 1000 עובדים בחו"ל. מכירות הרשת בישראל ובעולם צומחות בעשרות אחוזים במהלך השנים האחרונות. כל מוצרי SABON מיוצרים ונארזים בישראל ומהווים גאווה למלאכה וליצירה הישראלית ברחבי העולם. רשת SABON, מתמחה במוצרי טיפוח לגוף ולנפש, מקפידה על מרכיבים איכותיים, שמירה על איכות הסביבה ותשומת לב לכל פרט. ב SABON מאמינים בעשייה מתוך יצירתיות ואהבה, במקצוענות ובהתמדה.