כותרות אחרונות
Search

Somfy – שחקנית חדשה בשוק הבית החכם בישראל

שחקנית בינלאומית חדשה מצטרפת לשוק הבית החכם בישראל ומציגה מערכת חכמה במיוחד ובמחיר אטרקטיבי

חברת "סומפי" (Somfy) הצרפתית, משיקה בישראל את TaHoma, מערכת "בית חכם" אלחוטית מתקדמת ביותר שתוכננה והותאמה במיוחד לשוק הישראלי.

חברת "סומפי" (Somfy) מציעה מערכת שלמה הכוללת אפליקציית ניהול ידידותית בעברית ומערכת שליטה מרחוק המותאמת למכשירי טאבלט, טלפונים חכמים, מחשבים ושעונים חכמים.

somfy-9

הנתב האלחוטי שהוא לב המערכת – צילום: אבי בר

חברת "סומפי" (Somfy),  המתמחה בייצור מערכות שליטה לבית בכל העולם, משיקה בישראל את TaHoma – מערכת בית חכם, המאפשרת חיבור ושליטה מרחוק של התקנים וציוד חשמלי ואלקטרוני בבית הלקוח באמצעות אפליקציה אינטואיטיבית קלה לתפעול בשפה העברית.

somfy-8

צילום: אבי בר

 

בנוסף, מאפשרת המערכת לנהל, לתכנת עשרות תרחישים ותוכניות מראש ולשלוט בהם מכל מקום בארץ ובעולם. עוד מציעה החברה במסגרת תרחישים חכמים, מערכת אבטחה, המאפשרת שמירה על הביטחון האישי ומאפשרת קבלת התראות לגבי כל כניסה לא מורשית לבית, כולל הפעלת כפתור מצוקה וביצוע פעולות הגנה מרחוק, הכוללות סגירת כל הפתחים, הדלקת אורות, כיבויים ועוד….

somfy-2

נתב מעוצב המתחבר בצורה אלחוטית להתקנים בבית המהווה את השליטה המרכזית של המערכת

sompy-1

מערכת הבית החכם של סומפי היא מערכת אלחוטית פשוטה להפעלה ולהתקנה ולא מצריכה עבודות שיפוץ או חיווט חוטים בקירות הבית. המערכת מבוססת על תקשורת גלי רדיו (פרוטוקול RF) וכוללת אפשרות לשליטה במגוון מכשירים: תריסים, סוככים, גופי תאורה, שערים, דלתות חניה, דוד חימום, מזגן, ווילונות, מערכת אזעקה ומצלמות ביתיות. המערכת ניתנת לשליטה והפעלה מרחוק התקנים ניידים, טלפונים חכמים אייפון ואנדרואיד, טאבלטים מכל הסוגים, מחשב וכן אפילו שעון חכם.

בנוסף, מערכת הביטחון כוללת פונקציית SOS, כפתור מצוקה פשוט, המקושר לאדם נוסף על פי בחירה, קבלת התרעות בעת כניסה לא מורשית לבית והתרעות שנשלחות לטלפון הנייד בזמן אירוע חשוד.

 

somfy-6

איציק מוכתר, מנכ"ל "סומפי" ישראל – צילום: אבי בר

איציק  מוכתר, מנכ"ל סומפי ישראל: "המערכת שאנחנו משיקים היום תוכננה במיוחד לשוק הישראלי. היא מאפשרת התאמה מלאה של הממשק באופן אישי ליצירת בית חכם על פי מספר החדרים, מספר הקומות,  גודל האזור החיצוני, מספר ההתקנים וכד'. באמצעות נתב קטן ומעוצב, אנחנו מאפשרים ליצור סביבה אינטואיטיבית, שתוכננה עם ולמען המשתמשים."

 

somfy-11

צילום: יח"צ

המערכת המתקדמת של "סומפי" מאפשרת ליצור תזמון עתידי מעגלי של עשרות תוכניות, תרחישים ופעולות, לדוגמא: תרחיש "יציאה מהבית" אשר יפעיל או יסגור אוטומטית מכשירים שונים בבית שנקבעו מראש, התריסים ייסגרו, כל האורות יכבו, המזגן יכבה והשער ייסגר אחרי יציאת הרכב.

תוכנית "יציאה לחופשה" תפעיל את תכנית סימולציית הנוכחות החכמה  – תדליק ותכבה את האורות בבית, תפתח ותסגור את התריסים והווילונות, ומצלמת האבטחה תוודא שהבית מוגן, גם כשהדיירים נמצאים בקצה השני של העולם.

 

somfy-10

מערכת אזעקה אלחוטית ביתית

כמו כן, המערכת תסייע לשמירת איזון האנרגיה בבית, על ידי פתיחה או סגירה של התריסים והוילונות, ויצירת טמפרטורה אופטימלית בחדרים בהתאם לשעות היום ועונות השנה. כך למשל, התריסים ייסגרו בשקיעה כדי לשמור על החום או הקרירות בבית, הדוד יידלק בשעה היעודה לזמן מוגדר מראש ועוד….

somfy-7

מימין לשמאל: מיכאל כחלון מנהל לקוחות פרטיים, איציק מוכתר מנכ"ל חברת סומפי ישראל, פזית זיו מנהלת שיווק, אביאל כהן מדריך ראשי, נסי לוי מדריך ויועץ טכני- צילום: אבי בר

מחירים:

  • מערכת ה- TaHoma  אינה מחייבת התקנה בבית הלקוח, מביני עניין יכולים להתקינה לבד.

  • המחיר הבסיסי של המערכת הינו 1500 שקלים המחיר כולל מע"מ, והוא כולל אפליקציה חינמית ונתב מעוצב המתחבר בצורה אלחוטית להתקנים בבית.

  • מחירו של בסיס הביטחון של המערכת, שמאפשר את הפעלת האזעקה המובנית,  הינו  1200 שקלים המחיר כולל מע"מ.

  • מחירה של מצלמת האבטחה ( ניתן לרכוש 3 סוגים ) 773-986 ₪ המחיר כולל מע"מ

  • המחיר למקלט (ללקוחות שאין להם מנועי רדיו בבית) 314 ₪ המחיר כולל מע"מ

לרכישה: אצל מבחר משווקים של סומפי ובאתר למכירה ישירה: www.shop.somfy.co.il

 

somfy-12

צילום: יח"צ

אודות סומפי

סומפי (Somfy) הינה חברה צרפתית המובילה בעולם בתחום מערכות השליטה המרכזית בבית. החברה מפתחת ומשווקת מנועים המיועדים לשליטה ובקרה על מיגוון התקנים ביתיים כגון: תריסים, וילונות, שערים חשמליים לבית ולחנייה, סוככים, פרגולות ועוד. כמו כן לחברה מערכות אוטומציה ביתיות הכוללות מערכות אינטרקום ביתיות, מערכות אזעקה, מקלטים לשליטה על תאורה ועוד. מרכז החברה ממוקם בצרפת, והיא מיוצגת כיום ביותר מ- 60 מדינות בעולם כולל בישראל. בעולם מותקנים למעלה מ- 100 מיליון מנועים של החברה. https://www.somfy.co.il/