כותרות אחרונות
Search

"Stroopwafel" סדרת העוגיות של "צ'וקטה" מתרחבת גם לוופלים.!

 

 

"Stroopwafel"

סדרת העוגיות של צ'וקטה מתרחבת גם לוופלים.!

הכירו את סטרופוופל  (Stroopwafel) הוופל ההולנדי המסורתי.

  • סטורפוופל של צ'וקטה מיוצר בהולנד על פי מתכון מסורתי.
  • עשוי שתי שכבות דקיקות ועגולות של וופל פריך ונימוח ביניהן שכבת קרמל סמיך ועשיר.

 

סדרת העוגיות של מותג צ'וקטה מתרחבת ונכנסת לקטגוריית הוופלים. בין מוצרי הוופל הראשונים שעולים על המדפים הוא "סטרופוופל" (Stroopwafel) – הוופל ההולנדי המסורתי.

 

צילום: סטודיו דדלוס

 

ה"סטרופוופל" נחשב לגולת הכותרת של התרבות הקולינרית ההולנדית והוא המאפה/ממתק ההולנדי האהוב ביותר, אשר הפך זה מכבר לפופולארי ומבוקש בעולם כולו. בין אם תבחרו להתענג עליו לבדכם ובין אם תשתפו חברים או בני משפחה, הסטרופוופל של צ'וקטה הוא פינוק אמיתי, כזה שיספק לכם רגעים של אושר צרוף.

 

למי שרוצים להעצים את החוויה של ה"סטרופוופל", כפי שההולנדים נוהגים לעשות, מומלץ להניח את ה"סטרופוופל" מעל כוס משקה רותח. כשהוופל יתרכך מעט והקרמל יימס, זה בדיוק הרגע לנגוס בו ולהתענג שבעתיים …

 

צילום: סטודיו דדלוס

 

"סטרופוופל" של "צ'וקטה" מגיע באריזה משפחתית המכילה 6 יחידות אישיות. האריזה במשקל 175 גרם ומוצעת בכל רשתות השיווק ונקודות המכירה במחיר מומלץ הנע בין 7.90 ₪ ל- 10.90 ש"ח ₪.

 

המוצר כשר חלבי (לאוכלי אבקת חלב נוכרי) בהשגחת  ובאישור הרבנות הראשית לישראל.

 

"צ'וקטה" הינו מותג פרטי בבעלות "ליימן שליסל", שתחתיו משווקת החברה מוצרי מתיקה שונים. ל"ליימן שליסל" מותג פרטי נוסף – יוגטה, תחתיו היא משווקת סוכריות ודברי מתיקה מסוגים שונים. "ליימן שליסל" הוקמה בשנת 1955 וכיום נחשבת למובילה ביבוא שיווק והפצה של ממתקים ומוצרי מזון. בחברה מועסקים  למעלה מ-500 עובדים, בעזרתם פוקדים ישירות את רוב נקודות המכירה בארץ. באתר "ליימן שליסל".