כותרות אחרונות
Search

"SWATCH" – האומנות שבשעון – קולקציית שעונים בעיצובים מרהיבים מבית המותג "סווטש".

צילום: יח"צ חו"ל

 

"SWATCH"
האומנות שבשעון.
 אמנות 2023 – קולקציית שעונים בעיצובים מרהיבים מבית המותג "סווטש".

תפקידם של שעוני היד היה מאז ומתמיד פשוט ופרקטי: להראות את השעה. בעידן המודרני, כשכל פריט טריוויאלי הופך לאקססורי טרנדי, גם שעון היד הפך במהלך השנים לאקססורי חובה.  סווטש, מותג השעונים השוויצרי מתאפיין בעיצוביים טרנדיים ומשלב אותם במלאכת מחשבת עם חומרים ומנגנונים מהטובים ביותר שיש לעולם השעונים להציע.

 

צילום: יח"צ חו"ל

 

המותג מפורסם בעיקר בזכות השיקיות הצעירה שלו אך גם בזכות שיתופי הפעולה עם מותגי על אחרים ואייקונים בלתי נשכחים של תרבות הפופ. דוגמה מצוינת היא סדרת המוזאונים של סווטש שהחלה בשנת 2018 עם מוזאון ה"רייקסמוזאום" באמסטרדם ומוזאון ה"תיסן בורנמיסה" בעיר מדריד. הצלחת הסדרות הולידה המשכים עם מוזאון הלובר ב-2019 המוזאון לאמנות מודרנית בניו יורק ב-2021 ומרכז "פומפדו", פריז, בשנת 2022.

 

צילום: יח"צ חו"ל

 

שיתוף הפעולה יוצא הדופן הזה הוא חלק מהאג'נדה של חברת סווטש; להביא יצירות אמנות על זמניות אל האנשים ולתמוך באומנים אשר חולקים ערכים משותפים עם המותג האהוב. החזון של החברה הוא להפוך את האמנות, המודרנית והקלאסית, לנגישה לכולם.

 

צילום: יח"צ חו"ל

 

השנה החליט המותג לקחת את שיתופי הפעולה האומנותיים שלו לכיוון אחר. במקום לשתף פעולה עם מוזיאון אחד, איחד המותג כוחות עם חמישה מוסדות אמנות. השעונים בקולקציה מאופיינים בחומרים המוכרים והמצוינים של המותג ובעיצובים אשר שאבו השראה ואף מנציחים יצירות אמנות על זמניות החל מיצירותיו של בוטיצ'לי, דרך מגריט, ועד רוי ליכטנשטיין.

 

 

את קולקציית האמנות 2023 ניתן לראות ולהשיג:

* ברשת חנויות "SWATCH",

* בסניפי IMPRESS נבחרים

*באתר: https://www.impress-stores.co.il/

*אינסטגרם: impress_israel

*פייסבוק: Impress