כותרות אחרונות
Search

SWISS עם מטוס בואינג 777-300ER חדש ושלושה טרקלינים חדשים בשדה התעופה בציריך

תציע במטוס החדש גלישת אינטרנט לנוסעיה, ביצוע שיחות טלפון ושליחת הודעות בחבילת התנסות לשנה
המטוס החדש ישולב בהדרגה גם בטיסות מ/ואל תל-אביב

SWISS, חברת התעופה הלאומית של שוויץ, קיבלה בסוף השבוע לידיה את הראשון מבין תשעה מטוסי בואינג 777-300ER חדשים. בנוסף, חנכה החברה בשדה התעופה של ציריך, שלושה טרקלינים חדשים למחלקה הראשונה, מחלקת העסקים וטרקלין לחברי מעמד הסנאטור של מועדון ה- .Miles&Moreהמטוס החדש וחנוכת הטרקלינים מציינים תקופה חדשה עבור SWISS, הן באוויר והן על הקרקע, בהתאם לאסטרטגיית החברה השואפת להיות "חברת התעופה של הדור הבא בשוויץ".

הבואינג 777-300ER החדש של SWISS, מציע 340 מושבים, 8 מהם במחלקה הראשונה, 62 במחלקת העסקים ו-270 במחלקת התיירים. תא הנוסעים של מטוס הדגל בצי של SWISS, שעוצב כולו מחדש, מציע רמה גבוהה ביותר של נוחות בכל שלוש המחלקות.

נוסעי הבואינג 777 ייהנו במהלך הטיסה גם מאפשרות של גלישה באינטרנט המוצעת לראשונה, בטיסות SWISS. חברת התעופה מציעה שלוש חבילות גלישה תחת השם SWISS Connect, במחירים הנעים מ-9 עד 39 פרנקים שוויצריים. נוסעי המחלקה הראשונה של SWISS, יקבלו חבילה של 50 מ"ב ללא עלות בכל אחת מטיסותיהם. עוד תציע SWISS, אפשרות לביצוע שיחות טלפון מהמטוס (לרבות משלוח הודעות טקסט והעברת נתונים) באמצעות טכנולוגיית נדידה, לתקופת ניסיון של שנה אחת.

הבואינג 777-300ER החדש של  SWISSישתלב בהדרגה בטיסות המסחריות של החברה החל מקיץ 2016 וישמש בעיקר בטיסות להונג-קונג, בנגקוק, לוס-אנג'לס, סאן-פרנסיסקו, סאו-פאולו ותל-אביב.

שלושה טרקלינים חדשים של SWISS

swiss 4

במקביל להגעת מטוס בואינג 777-300ER החדש חשפה SWISS גם את שלושה טרקלינים חדשים בשדה התעופה של ציריך למחלקה ראשונה, חברי מעמד הסנאטור של מועדון ה-Miles&More וטרקלין חדש לנוסעי מחלקת העסקים בטרמינל E.

הטרקלינים החדשים משתרעים על שטח של יותר מ-3,000 מ"ר וממוקמים בנוחיות בסמוך לשערי היציאה לטיסות הארוכות. הם מציעים לנוסעי מחלקות היוקרה של  SWISSקונספט חדש של נוחות ונוחיות: מרחבי ישיבה מרווחים, אזורי עבודה המעניקים פרטיות ואזורי מנוחה המצוידים במושבים שעוצבו במיוחד על מנת לאפשר רגיעה אמתית.

בין החידושים הקולינריים של הטרקלינים החדשים אפשר למנות את אזורי ה"Front Cooking", בהם מכינים השפים ארוחות טריות נבחרות לעיני אורחי הטרקלין; טרקלין חברי מועדון הסנטור המציע בר וויסקי ייחודי עם מבחר של 120 סוגי וויסקי; טרקלין המחלקה הראשונה של המציע גרסה משלו למסעדת חמישה כוכבים, בכל שעות היום. אורחי הטרקלין יכולים לבחור את הארוחה המועדפת עליהם מתוך תפריט עשיר.

swiss 3

לשלושת הטרקלינים יציאה למרפסת המציעה מבט מרהיב של שדה התעופה והאלפים השוויצריים.

Swiss International Air Lines (SWISS) is Switzerland’s national airline, serving 106 destinations in 49 countries from Zurich and Geneva and carrying more than 16 million passengers a year with its 95-aircraft fleet. The company’s Swiss WorldCargo division provides a comprehensive range of airport-to-airport airfreight services for high-value and care-intensive logistic solutions to around 130 destinations in over 80 countries. As the airline of Switzerland, SWISS embodies the country’s traditional values, and is committed to delivering the highest product and service quality. With its workforce of 8,245 personnel, SWISS generated total operating income of CHF 5.2 billion in 2014. SWISS is part of the Lufthansa Group, and is also a member of Star Alliance, the world’s biggest airline grouping.