כותרות אחרונות
Search

"Wizz Air" משיקה הצ'אטבוט אמיליה שיעמוד לטובת לקוחותיה כמחווה לטייסת הראשונה אמיליה ארהארט.

 

צילום: יח"צ חו"ל

 

 

"Wizz Air" משיקה הצ'אטבוט אמיליה שיעמוד לטובת לקוחותיה כמחווה לטייסת הראשונה אמיליה ארהארט.

בנוסף, החברה מציעה היום (21.4) הנחה של 20%* על טיסות נבחרות באתר ובאפליקציית "Wizz".

תל אביב, 21 באפריל 2021. חברת "Wizz Air" מציגה את אמיליה – הצ'אטבוט החדש שיעמוד לשירות לקוחות החברה.

 

אמיליה תספק מידע על טיסות, הזמנות ושירותים שמציעה החברה (כמו ביצוע צ'ק אין אונליין, רכישת כבודה או שירות Wizz Flex או עבור קביעת מושב במטוס). בנוסף, הצ'אטבוט יוכל לענות על שאלות הקשורות לנגיף הקורונה.

 

שמו של הצ'אטבוט נקבע כמחווה לחלוצת התעופה האמריקאית, הטייסת הראשונה שחצתה את האוקיינוס האטלנטי – אמיליה ארהארט. זאת כחלק מחזון החברה ופועלה לקידום שוויון מגדרי וצמצום פערים חברתיים, כך שכל אדם יוכל לנצל את מלוא הפוטנציאל שלו.

 

זוסה פוס (Zsuzsa Poos), מנהל מחלקת שיווק ושירות הלקוחות בחברה: "אנו בוויזאייר מחויבים לתמוך בלקוחותינו ולהרחיב את האפשרויות שהם יכולים לבצע בעצמם. אמיליה תשנה את כללי המשחק בכל הקשור לחוויית שירות הלקוחות".

 

מבצע מיוחד לחודשי הקיץ: וויזאייר מציעה היום (21 באפריל) הנחה של 20%* על טיסות נבחרות מישראל ובחזרה באתר ובאפליקציית Wizz – להזמנות עד ה-31 באוקטובר

 

* הנחה של 20% חלה על תעריפים לא כולל דמי ניהול. המבצע תקף בתאריך 21 באפריל משעה 00:00 ועד שעה 23:59 שעון מרכז אירופה (CET). ההנחה חלה רק על טיסות נבחרות הזמינות באתר wizzair.com ובאפליקציה לנייד של WIZZ עד ה-31 באוקטובר.

 

 

צילום: יח"צ חו"ל

אודות וויז אייר

*** Wizz Air היא חברת הלואו-קוסט הגדולה במרכז ומזרח אירופה. החברה מפעילה צי של 138 מטוסים מסוג איירבוס ,A320 איירבוס A321 ואיירבוס A321neo. מאז טיסת הבכורה של Wizz Air מתל אביב לבודפשט, החברה ממשיכה לשלב קווים חדשים בהתאם לצרכי הלקוחות. לאחר 6 שנים של פעילות מוצלחת בישראל, Wizz Air הינה הבחירה של למעלה מ-1.5 מיליון נוסעים מישראל ואליה הנהנים מהישרות, מחירים אטרקטיביים וממערכת הזמנות נגישה וידידותית.

 

Follow us on Instagram: @wizzair

  Follow us on Facebook: @wizzair

Follow us on Twitter: @wizzair

 

הערות נוספות:

* כל טיסות וויזאייר מתבצעות עם מטוסי ה-A320 (180 מושבים), ה-A321 (230 מושבים), ה-Airbus A320neo (186) וה-Airbus A321neo (239).

 

* וויזאייר מציעה מגוון רחב של אמצעי היגיינה מתקדמים: נוסעים וצוות המטוס מחויבים לעטות מסכות. צוות המטוס מחויבים גם לעטות כפפות. רכישות על המטוס נעשות בתשלום ללא מגע. נוסעים מתבקשים לשמור על ריחוק סביבתי והחברה מעודדת את לקוחותיה לרכוש תוספות לפני הטיסה עצמה.

 

* מסנני אוויר HEPA שמותקנים במטוסי וויזאייר לוכדים 99.97% מהווירוסים והבקטריות שיש באוויר. זה מצטרף ללוח זמני ניקיון המטוסים היומי של החברה, כאשר כל מטוסי החברה עוברים גם חיטוי במהלך הלילה.

 

* מידע נוסף על אמצעי הבריאות וההיגיינה של החברה ניתן לחץ כאן