כותרות אחרונות
Search

"Zira1" – מיזם וירטואלי חדשני בעולם הנדל"ן העסקי מעניק תגמול ללקוחותיו.

 

 

"Zira1"

מיזם וירטואלי חדשני בעולם הנדל"ן העסקי מעניק תגמול ללקוחותיו.

"Zira1" יוצא לדרך ומבצע דיגיטציה משמעותית לנדל"ן משרדי עם אתר הכולל סיור וירטואלי 360 בתלת מימד עם דקדוק מפורט שחוסך את ההגעה הפיזית לנכס.

 המיזם יציע גם תגמול ללקוחותיו ולרגל ההשקה הפרסום באתר יתאפשר בחינם!

 

Zira1, אחד המיזמים החדשניים בשוק הנדל"ן המשרדי יוצא לדרך ומביא עמו מספר בשורות לשוק חללי המשרדים בדמות גרסה וירטואלית מלאה.

 

המיזם ישלב בין יכולות טכנולוגיות מתקדמות של סיור וירטואלי 360 בתלת מימד לבחינת המבנה ממבט על, סיור ממוקד בחדרים, מדידת השטח ומרחקים נקודתיים בתוך החלל, בצירוף הנתונים המלאים על התשלומים השונים, סביבת הבניינים, עלויות ותגמול פוטנציאלי. הדיגיטציה תאפשר בחינה מדוקדקת של המשרד, סיור ברחבי החלל המיועד, ומייתרת את הצורך להגיע אליו פיזית. המידע באתר מאומת כל העת על ידי צוות שטח המתעד ואוסף את הפרטים על בסיס יום יומי. הטבה מיוחדת שתוצע לרגל השקת Zira1 מאפשרת פרסום וצילום הנכס ב 3D.

 

רינת פאר מייסדת אתר ZIRA 1  צילום גבע טלמור

 

במסגרת הסיור בתלת מימד, ניתן לסייר במבנה ממבט על, להעמיק לחדרים בתוכו, לבחון את מצבו הנוכחי , לבצע מדידות שטח בחללים השונים ולבדוק את התאמתו. בנוסף למשרד עצמו ניתן יהיה לראות את כל סביבתו- חלל הלובי בתלת מימד והסביבה הקרובה לבניין.

 

את האמצעים הדיגיטליים תלווה אינפורמציה מלאה על הנכס- החל ממחיר השכירות, דרך מחירי הארנונה, דמי ניהול, עלות ניקיון, תשלומים נלווים, מחיר למ"ר, מספר חדרים ומספר עובדים היכולים לעבוד בחלל המשרד. לכך מתווסף המידע על סביבת הבניין- מסעדות, תחבורה ציבורית, מוסדות ממשלתיים, ועוד. סל הכלים יאפשר ללקוח שימוש בפיצ'רים חכמים לניהול התקציב, כלי מדידה אדריכליים ועוד…

 

לקוח קצה השוכר או קונה משרד ומתקדם לעסקה דרך האתר, זכאי לתגמול המגיע לסכום של עד עשרות אלפי ₪ (למעט נכסים בתיווך) כאשר בצמוד לכל נכס מצוין סכום התגמול הפוטנציאלי.

 

האתר מבחין בין חמש קטגוריות מרכזיות: משרדים למכירה, משרדים להשכרה, חללי עבודה, משרדים המצויים בבניין ספציפי, פרויקטים חדשים הנמצאים כעת בהקמה- כולל צפי לסיום ורמת הגימור. בפרויקטים החדשים האתר מאפשר לראות תכניות נכס והדמיות בתלת מימד. האתר מונה כיום -4,500 סרטוני וידאו ותלת מימד, כ-2,000 משרדים, מעל 1,000 בניינים ומעל ל-2 מיליון מ"ר פנויים. שטחי המסחר מתעדכנים בכל עת.

 

 

בסל המוצרים – מציע האתר ללקוחות מגוון פתרונות מקיף לשלבים השונים בתהליך חיפוש ואיוש חלל המשרדים המבוקש.

 

מה כולל האתר?

נכסים מצולמים בטכנולוגיית D3 – סיור ווירטואלי במשרד ובלובי הבניין. השירות תומך במשקפי תלת מימד.

החזר כספי – לקוח קצה השוכר/קונה משרד, עשוי להיות זכאי לקבלת תגמול עד לעשרות אלפי ₪ .

כרטיס נכס מפורט ומאומת – הנכסים מצולמים ומאומתים על ידי צוותZira1 . כרטיסי הנכסים כוללים מידע רחב ומקיף על הנכס, הבניין והסביבה.

מפה אינטראקטיבית – מידע מלא ומפורט על הנכס וסביבתו – קווי תחבורה ציבורית, מסלולי הליכה, מסעדות, בתי קפה ועוד.

כלי מדידה אדריכלי – באמצעות טכנולוגיית תלת מימד האתר מאפשר ביצוע מדידות מדויקות של חללים בתוך המשרד (גובה התקרה, מידות פתח הדלת והמשקופים, רוחב ואורך של כל חדר ועוד).

עמוד בניין -בעמוד הבניין ניתן למצוא פירוט מלא על נכסים הפנויים בבניין – משרדים להשכרה ומכירה  וחללי עבודה.

פרויקטים חדשים בהקמה – עמוד מידע מפורט על בניינים בהקמה החל משלב הביצוע בפועל.ניתן לעקוב אחר קצב התקדמות הבניה ולראות הדמיה בתלת מימד של המשרד העתידי.

 

מייסדת האתר היא רינת פאר, העוסקת בתחום המשרדים בשנים האחרונות: "אתר Zira1  הוקם על מנת לשמש מקור מידע מוביל באמינותו ובאפשרויות שהוא מגלם בתוכו להשכרה וקניית משרדים. הושקע במיזם מאמץ רב על מנת לספק נוחות ויעילות: להגדרת מאפייני הנכס המבוקש, והעברתו לאופציות הרלוונטיות עבור המשתמשים".

 

מוסיפה רינת פאר: "חשוב לנו להתכתב עם התנהגות הקניה העכשווית, בה הרוכשים והמשכירים מגיעים פיזית בשלב שהם כבר רוצים להתקדם לסגירת עסקה, ולא רק לבחינה ראשונית. יתרה מכך, צרכי החברות והעסקים משתנים עם ובלי קשר לנוכחות וירוס הקורונה ולקחנו על עצמנו לספק עבורם פתרונות מותאמים ונוחים לעת הזו."

 

קישור לאתר: Zira1.com