כותרות אחרונות
Search

Waffeletten Dark – ליימן שליסל משיקה מוצר חדש ויוקרתי מבית המותג "בלזן

וָופֶלֶטֶן דארק – וופל פרימיום מגולגל בציפוי שוקולד מריר מעולה  מוגש באריזת נוחות השומרת על שלמות הוופלים המגולגלים וטריותם ובנוסף מאפשרת הגשה אסטטית ויוקרתית.

ליימן שליסל, יבואנית דברי המתיקה המובילה בישראל, מרחיבה את משפחת מוצרי "בלזן" (BAHLSEN) בישראל ומשיקה את וָופֶלֶטֶן דארק (Waffeletten Dark) – וופל פרימיום מגולגל, מצופה בחלקו בשוקולד מריר מעולה (28%). וָופֶלֶטֶן דארק,  חידוש טעים ואיכותי מבית חברת בלזן, המובילה את שוק העוגיות בגרמניה.

וָופֶלֶטֶן דארק – גלילי וופל פריכים ונימוחים, בציפוי שוקולד מריר איכותי ומשובח, בעלי מתיקות מעודנת הבאה לידי ביטוי בשילוב הנהדר בין המרקם הקראנצ'י של הוופל לבין טעמו המשובח של השוקולד המריר המעניק חווית טעם מענגת במיוחד. וָופֶלֶטֶן דארק – מתאים מאד לאירוח וכן כתוספת משדרגת למנות אחרונות.

belzen 1

וָופֶלֶטֶן דארק –  מוצע באריזת נוחות השומרת על שלמות גלילי הופל וטריותם. מחירה המומלץ של אריזת 100 גרם: 15 ₪. ניתן להשיג את המוצר בכל רשתות השיווק והחנויות המובחרות . המוצר כשר חלבי (לאוכלי אבקת חלב נוכרי) בהשגחת  ובאישור הרבנות הראשית לישראל.

גלילי וופל וָופֶלֶטֶן דארק, כמו גם כל מוצרי בלזן (BAHLSEN) בישראל,  מיובאים ומשווקים ע"י חברת ליימן שליסל,  אשר הוקמה בשנת 1955 וכיום נחשבת למובילה ביבוא שיווק והפצה של ממתקים ומזון. ליימן שליסל מציעה גם מגוון רחב של חבילות שי לאירועים ולחגים. בחברה מועסקים  כ-500 עובדים בעזרתם פוקדים ישירות את רוב נקודות המכירה בארץ.