כותרות אחרונות
Search

אביב הגיע, בושם חדש בא: הניחוחות שהולכים לבלוט באביב הקרוב הם "פצ'ולי", "מאסק" ועוד… שישדרגו את המוכר והידוע.

יופי מיסטי – צילום: יח"צ

 

אביב הגיע, בושם חדש בא: הניחוחות שהולכים לבלוט באביב הקרוב הם "פצ'ולי", "מאסק" ועוד… שישדרגו את המוכר והידוע.

הסוד לניחוח שמרגיש אביבי באופן מובהק הוא היכולת שלו לעורר את התחושה הרעננה והקלילה המזוהה עם העונה. לרוב הניחוחות האלו מתאפיינים בתווים פרחוניים והדריים, אך זה לא אומר שצריך רק לדבוק בתווים הקלאסיים האלה, והעונה נוכל לראות גם פצ'ולי, מאסק ותווים בלתי צפויים נוספים מככבים שישדרגו את המוכר והידוע. מ-HFC הצרפתי ועד ל-Boadicea הבריטי – אלה הבשמים שווה לשים לב אליהם בעונה הקרובה

 

יופי מיסטי

מותג הבישום הצרפתי, HFC Paris, נודע בשנים האחרונות כמותג המשלב בין בשמים שעוצבו על ידי רוקחי הבשמים נודעים לבין עיצובי בקבוקים להם אחראיים דמויות מפתח מעולם העיצוב והאמנות. אחד מהבשמים הבולטים של המותג הוא "Diamond in the Sky" שמתואר כיופי זוהר ומיסטי מושך ומלא נוכחות. השילוב בין המתיקות של הוניל לחום המלטף של הקרמל ועץ הקשמיר יוצרים יחד ניחוח אביבי מרענן וייחודי.

 

התווים העליונים הם פירות בר, יער בר, זעפרן וקרמל, תווי האמצע הם עץ קשמיר ועצים לבנים ותווי הבסיס הם ענבר, אזוב, אפרסמון, וניל וטולו.

 

Diamond in the Sky

מחיר: 999 שח'

 

 

יופי מיסטי – צילום: יח"צ

 

 

טוויסט פירותי

המותג Essential Parfums שם דגש על תקשורת ישירה עם הקהל ופחות שימוש בפרסום, ודגש על חומרים איכותיים בבושם עצמו – ללא דגש מיוחד על עיצוב הבקבוק והאריזה. אחד מבשמי המותג, Bois Imperial, יוצר שילוב מבריק בין עלי בזיליקום תאילנדי לבין אשכולית ופלפל נפאלי שיוצר ניחוח פירותי עם טוויסט שמתאים לחובבי העונה הלא קונבנציונליים.

 

תווי הבושם הם בזיליקום תאילנדי, פלפל נפאלי, וטיבר האיטי, גאורגיווד, פרסיה של פטליה, אקיגלווד, פצ'ולי ואמברופיקס.

 

Bois Imperial

מחיר: 399 שח'

 

טוויסט פירותי – צילום: יח"צ

 

 

לאלופים אמיתיים

הניחוח של הבושם Champion, שהושק כחלק מחגיגות המונדיאל האחרון, של מותג הבישום הבריטי, Boadicea The Victorious, מתואר כניחוח בהיר ומרומם. הברגמוט האנרגטי פוגש בהתלקחות פיקנטית בפלפל הוורוד והג'ינג'ר שמעניקים לניחוח את ה"בעיטה". ההל והדומדמניות השחורות מספקים רכות שמאזנת את האנרגטיות של העליונים ותווי הבסיס מעשירים את הניחוח, כיאה לאלופים אמיתיים.

 

התווים העליונים שלו הם ברגמוט, פלפל ורוד וג'ינג'ר, תווי האמצע הם דומדמניות שחורות, ורד והל ותווי הבסיס הם בנזואין, וניל, ארז, פצ'ולי, מושק וענבר אפור.

 

Champion

מחיר: 1,040 שח'

 

לאלוף האלופים –  צילום: יח"צ

 

להשיג באתר אסנס פרפיום

https://essenceboutique.co.il/