כותרות אחרונות
Search

איקאה ישראל משיקה חנות קונספט חדשה למטבחים – "IKEA KITCHENS" בנמל תל אביב.!

"איקאה" ישראל משיקה חנות קונספט חדשה למטבחים – "IKEA KITCHENS" בנמל תל אביב.!

חנות הקונספט, שנפתחה הבוקר בנמל תל אביב, הינה החנות הראשונה בעולם מחוץ לשבדיה, המציגה מטבחים בלבד.!

החנות נפתחה בהשקעה של כ- 3  מיליון  ש"ח והיא חלק ממהלך כולל להעמקת אחיזתה של "איקאה" בקטגוריית המטבחים.

 

צילום: אבי בר

 

באירוע מרגש וססגוני שנערך במתחם איקאה קיצ'ן בנמל תל אביב, השיקה איקאה ישראל  את חנות "IKEA KITCHENS", חנות קונספט חדשה למטבחים. כיום, קיימת בעולם חנות אחת בלבד מסוג זה, בשטוקהולם שודיה, כאשר חנות בתל אביב תהיה הראשונה בעולם שנפתחת מחוץ לשבדיה. 

 

שוקי קובלנץ מנכ"ל איקאה ישראל – צילום: אבי בר

 

שוקי קובלנץ, מנכ"ל איקאה ישראל: "פתיחת חנות "IKEA KITCHENS" היא חלק ממהלך כולל להעמקת אחיזתה של איקאה ישראל בקטגוריית המטבחים בישראל. חנות הקונספט מאירה זרקור על תחום המטבחים, מציגה את מגוון אפשרויות העיצוב והאבזור, כל זאת בליווי אישי של מעצבי המטבחים שלנו מתחילת תהליך הרכישה ועד סופו."

 

צילום: שי אפגין

 

חנות "IKEA KITCHENS" משתרעת על שטח של 500 מ"ר ומציגה 14 מטבחים במגוון סגנונות עיצוב: מודרני, כפרי, סקנדינבי, צבעי עץ ועוד… כמו כן, בחנות קיימות עמדות תכנון המאפשרות פגישות אישיות עם מעצבי המטבחים וכן אפשרות לרכישת מכשירי חשמל משלימים למטבח.

 

צילום: אבי בר

 

המהלך האסטרטגי בתחום המטבחים ב"איקאה" כולל את שיפוץ ושדרוג מחלקות המטבחים בארבעת חנויות הרשת באר שבע, קרית אתא, ראשון לציון ונתניה, שיציגו במקביל לחנות הקונספט, את מגוון המטבחים הרחב שמציעה "איקאה". במחלקות המטבחים מוצגות אפשרויות עיצוב החל מחזיתות, אבזור פנימי, פרזול, משטחי עבודה ושיש. כל זאת באיכות מרשימה, ברמת מחירים המתאימה לכל כיס ותחת מעטפת של אחריות ל- 12 שנים.

 

אפרת צור, סמנכ"לית שיווק ואסטרטגיה איקאה ישראל – צילום: אבי בר

 

אפרת צור, סמנכ"לית שיווק ואסטרטגיה איקאה ישראל: "בשונה מעיצוב ואבזור חדרי הבית האחרים, קניית מטבח הינה תהליך מורכב המצריך מאמץ והשקעה מיוחדים. לכן, בעת רכישת מטבח,  השיקולים המרכזיים העומדים לנגד עיניהם של הלקוחות, מלבד עיצוב המטבח, הם אמינות, שירות ואחריות. יתרה מכך, המטבח מעורר בנו הישראלים, רגשות חזקים יותר מכל חדר אחר בבית. מדובר על מקום בו המשפחה מתכנסת, בו אנו מבשלים ומארחים והוא למעשה מהווה את מרכז הבית. מתוך תובנה זו ועל מנת להעמיק את האחיזה בקטגוריית המטבחים, החלטנו לצאת במהלך אסטרטגי הכולל הקמת חנות קונספט, עיצוב ושדרוג מחלקות המטבחים בחנויות הרשת ויצירת חוויית משתמש חדשנית וייחודית באתר האינטרנט שלנו."

 

צילום: אבי בר

 

במסגרת המהלך משיקה החברה מתחם מטבחים חדשני באתר האינטרנט של "איקאה" ישראל, המאפשר לראשונה לערוך סיור וירטואלי במחלקת המטבחים של "איקאה" ולצפות מהמחשב או מהסמארטפון במגוון סגנונות המטבחים המוצגים בחנויות, להתרשם משלל הצבעים והחזיתות ולקבל השראה עיצובית. כמו כן, המתחם מאפשר שימוש בכלי תכנון, כך שהלקוחות יכולים לעצב בעצמם את מטבח חלומותיהם ולהביא עימם את התכניות שהכינו לפגישה עם מעצב המטבחים.

 

צילום: אבי בר

 

פגישת תכנון עם מעצבי המטבחים של איקאה ניתן לתאם באמצעות אתר האינטרנט בכתובת: www.ikea.co.il/kitchens/tour  או באמצעות מוקד השירות הטלפוני 35832*.

 

כתובת החנות: התערוכה 3, נמל תל אביב (ביתן 11)

שעות פתיחת החנות:

ימים א'-ה' 9:00-19:00

יום ו' 8:30-13:30