כותרות אחרונות
Search

בכנס IFA 2018 המתקיים בברלין, תשיק חברת LG את טלוויזיית ה- 8K OLED הראשונה בעולם !

 

בכנס IFA 2018 המתקיים בברלין, תשיק חברת LG את טלוויזיית ה- 8K OLED הראשונה בעולם ! 

לראשונה, ייצור מסחרי של טלוויזיות OLED בגודל 88".

LG מתחייבת להיות המובילה בשוק החדשני של טכנולוגיית טלוויזיות הפרמיום. 

 

כמותג מוביל בקטגוריית מסכי הטלוויזיה החדשניים עם טלוויזיות ה-OLED , LG תשיק את טלוויזיית ה-8K OLED  (7680 x 4320) הראשונה בעולם, בכנס IFA 2018, המתקיים השבוע בברלין. ה-LG OLED 8K בגודל של 88 אינץ׳  ו-33 מיליון פיקסלים במטרה לייצר יחס ניגודיות שאין כמותו וצבע שחור מוחלט (True Black) שמגדירים את איכות התמונה של OLED TV, שהפכה לשם דבר בקרב המומחים

 

צילום: lg

 

שיווק טלוויזיות ה-OLED ברחבי העולם צפוי להכפיל את עצמו עד סוף שנת 2018, ולהגיע ל-9 מיליון טלוויזיות שישווקו עד 2022, בכך, LG תמשיך להגדיל את נתח טלוויזיות ה-OLED בקטגוריית טלוויזיות הפרמיום שלה ותפנה את מרבית תשומת הלב של קהל הלקוחות להעדפת OLED TV. בעוד שוק הטלוויזיה 8K עדיין בחיתוליו, הוא צפוי לגדול ליותר מ-5 מיליון טלוויזיות שישווקו עד 2022, ו-LG מתחייבת להיות מובילת שוק הטלוויזיות הסופר פרמיום עם טכנולוגיית  8K OLED TV.

 

למרות העלייה בשוק ה-LCD, ה-OLED מכונה לעתים קרובות בתור "הדור הבא של טכנולוגיית תצוגה", שכן המסך מפיץ אור משלו ובכך מבטל כל צורך בכל סוג של תאורה אחורית. תכונה זו מאפשרת למסכי טלוויזיה החדשניים להגדיר מחדש הן את איכות התמונה והן את עיצוב המוצר. LG היא לא רק חלוצת הטכנולוגיות האלו אלא היא גם חלוצה בשיווק המוצר.

 

צילום: lg

 

"טלוויזיית ה-OLED 8K הראשונה של LG היא הישג שיא טכנולוגי והצד האבולוציוני הבא בטכנולוגיית תצוגה" אמר בריאן קוון, נשיא חטיבת הבידור הביתי של חברת LG. "4K OLED שיחק תפקיד מרכזי בעיצוב מחדש של תעשיית הטלוויזיה ו-LG מלאת ביטחון כי ה-OLED 8K  יעשה את אותו הדבר."

 

המבקרים בכנס IFA 2018, שמתקיים השבוע בברלין יכולים להעיף מבט ראשון על טלוויזיית ה-8K OLED  בגודל של 88 אינץ', יחד עם חידושים אחרים בטכנולוגיות של מסכי הטלוויזיה בביתן של LG באולם 18, Messe Berlin.