כותרות אחרונות
Search

בעל אטליז מאזור המשולש, שנתפס עם כמיליון ₪ במזומן, נעצר בחשד להעלמת הכנסות.

 

בעל אטליז מאזור המשולש, שנתפס עם כמיליון ₪ במזומן, נעצר בחשד להעלמת הכנסות.

 איש עסקים מאזור המשולש, נעצר אתמול על ידי יחידת יהלום של רשות המסים למאבק בפשיעה חמורה.

 

העצור  חשוד בעבירות של אי רישום הכנסות וניהול ספרים כוזבים. מעצרו נערך במסגרת חקירה ממושכת, שראשיתה בממצאים שעלו במהלך פעילות "מסלול בטוח" המשותפת למשטרת ישראל ורשות המסים, כחלק מהמאבק הלאומי לטיפול בפשיעה בחברה הערבית, לחיזוק המשילות וההרתעה.

 

במהלך הפעילות המשותפת למשטרה ולרשות המסים, נערכו חיפושים וחקירות אצל החשוד, במהלכם נתפסו סכומים כסף גדולים במזומן – כ-130 אלף דולר וכ-490 אלף ₪. במסגרת חקירתו עלה מידע שהצביע על חנות אטליז באזור המשולש, בבעלותו של החשוד, כמקור לכספים.

 

בעקבות מידע זה הוחלט לתפוס את התיעוד ממצלמות המעקב בחנות. מעיון בחומרים המצולמים עלה כי חלק גדול מהתשלומים בחנות לא נרשמו בקופה ונאגרו ב"קופה שחורה", ממנה, על פי החשד, הועברו לאחר מכן לכיסו של החשוד. בצילומים שנתפסו ניתן להבחין במצבים שבהם במשך שעות מבוצעות מכירות באטליז וההכנסות אינן נרשמות בקופת העסק. בסך הכל נמצאו כ-200 מקרים של אי רישום הכנסות בשלושת הימים שנבדקו.

 

על סמך המידע הזה שנאסף, נפתחה חקירה גלויה כנגד החשוד. במהלך החקירה בוצעו חיפושים ונתפסו חומרי חקירה וכן נערכה ביקורת ניהול ספרים על ידי יחידת ניהול ספרים ארצית החדשה שהוקמה ברשות המסים. אתמול, כאמור, נעצר החשוד, הובא בפני שופט ושוחרר בתנאים מגבילים.

 

מהראיות עולה לכאורה, כי החשוד פעל במזיד ובכוונה על מנת להתחמק מתשלום מס, תוך ניהול ספרים כוזב ואי רישום הכנסות בצרוה שיטתית ובתדירות גבוהה.