כותרות אחרונות
Search

המותג NUBY הגיע לתערוכת בייבילנד והציג דוגמאות של מוצרים חדשים ואיכותיים !

המותג NUBY הגיע לתערוכת בייבילנד והציג דוגמאות ש למוצרים חדשים ואיכותיים !

 
 

בין המוצרים החדשים שהושקו לראשונה בתערוכה:

1. ערכת טעימות ראשונות מבית NUBY היא האביזר המושלם לאוכל מוכן לתינוק. הערכה מאפשרת לרסק פירות או ירקות מאודים לכל מרקם שרוצים לתת לתינוק. המוצר אידיאלי להכנת מנות בודדות או מקבצים גדולים יותר שניתן להקפיא אותם כיחידות אינדיבידואליות. הערכה מעוצבת במיוחד להכנה מהירה וקלה של מזון תינוקות בבית. ידית המועך מעוצבת להתאמה קלה ליד האם או האב,בעוד שהמעמד שמונע החלקה מסייע לשמור על הקערה במקום.  רסק, אחסן, והאכל – הכל בערכה אחת חדשנית……………………הערכה כוללת: קערה עם ידיות ומכסה הנצמדת לשולחן ובעצם משחררת בכך את ידיו של ההורה המאכיל ונשארת יציבה גם כשהתינוק אינו רגוע, זז ומשתולל. הקערה ניתנת לחימום במיקרו ולהקפאה, מה שמאפשר לשמור את האוכל לימים שאחרי (שהרי בטעימות ניתנות מנות קטנות). בנוסף מגיעה עם מועך וכפית. נפלא גם לתת כמתנה!

מחיר 50 ש"ח

 

צילום: יח"צ

 

2. סינר טטרה עם נשכן מבית המותג NUBY, כותנה סופגת שומרת על התינוק יבש בזמן שהוא מפתח שיניים, סיבים טבעיים לעורו הרגיש של התינוק ובעל סגירה קלה ונוחה,  המארז מגיע עם 2 סינרים בדוגמאות שונות. החידוש הוא למעשה הסינר שעשוי מבד טטרה נעים, סופג וקל לניקוי!

מחיר 50 ש"ח

 

צילום: יח"צ

 

2. כדור הנשכן Tuggy החדש של נובי – הוא נשכן רק במיוחד עם מרקם ייחודי ונוח לחניכיו העדינות של התינוק. הוא מספק גירוי לשפתיים וללשון ומסייע בבקיעת השיניים בכך שהוא מעסה בעדינות את חניכי התינוק. הנשכן בעל סיליקון רך במיוחד, קל לאחיזה, ללא ביספינול A. החידוש: בעוד שקיימים בשוק נשכני כדור, מדובר בנשכן כדור הראשון שעשוי סיליקון רך ונעים הרבה יותר לשיניים ולחניכיים של התינוק.

מחיר 50 ש"ח

 

צילום: יח"צ

 

לילך קדמי, מנהלת השיווק של חברת אינטרסן, יבואנית NUBY לישראל: "השנה זוהי השנה השביעית שמותג התינוקות NUBY מתארח בתערוכת בייבילנד. בניגוד לשנים קודמות, הפעם שמנו דגש על הבאת הפריטים הכי מבוקשים שמקוטרגים כ"BEST SELLER" של המותג. כל אלו, בתוספת מוצרים חדישים המושקים בתערוכה בפעם הראשונה, מוצעים להורים הטריים במחירים חסרי תקדים ובהנחות של 30%-50% ממחירם המקורי ובשלוש רמות מחיר- 15 ש"ח, 20 ש"ח ו-25 ש"ח. סך הכל ניתן למצוא מבחר של מעל -40 מוצרים במחירי שיא. נוסף לאלו, בין הנרשמות למועדון הלקוחות יוגרל מארז מפנק בשווי 250 שקלים".  

 

כל המוצרים הנ"ל הוצגו בפעם הראשונה בתערוכת בייבילנד כל המוצרים הם מבית מותג התינוקות האמריקאי NUBY המשווק ב-150 מדינות בעולם ומיובא לישראל ע"י חברת אינטרסן.